Bu akılsıza akıl verin lütfen :(

Öncelıkle baştan sona kadar okudum ve su saate sizin için çok üzüldüm allah yar ve yardımcınız olsun yaşadıgınız hayat ya da kaderınız taa küçüklükten başlamıs babanızın öyle olması annenizin. gercekten belkı bize kolay gelebılır ama çok zordur yaşayan sizsiniz çünkü hayatın yükünü küçüklükten omuzlarınıza almıssınız baba eksiklıgı anne eksiklıgı sizi hep başkalarında sevgı ilgi deger aramaya yöneltmıs ve yanlıs insana denk gelmıssınız ve belkı ondan az sevgı gördümüz yanlısı dogru bıldıniz bu bile sizin için büyük birşey gıbı gelmıs. insan bazen karısısındakını zannedıldıgı kadar sevmez hatalarını görür aldatmıs sizi ona ragmen ama işte hep bı deger eksıklıgınden ona sıgınır ha ıste sızde tamda böyle bak kardeşim aynı yaştayız belkı çok bunaldın buraya yazdın iyi yaptın bekkı buradakı üyler sana yadıklarıyla senı bi nebze olsa acacak o ınsandan uzak duracksın söyle füşün ya hadi evlendın o kişyle ne olacak sence hep senmı seveceksin ? aldatılacaksın yine ? gözünün önünde görümtülü konusan kişi yarın gözünün önünde yapacak belkı çoçuk olacak daha zor olacak biraz mantıklı düşünmenı istıyorum ya senı önemsemıyor resmen senınle oynuyor ben yazdıkalrında bunu gördüm dalga gecıyor yan cebımde dursun hesabı aklını azıcık başına al kurban olim yok yere kendını heba etme yazan 18 yasındakı bırı olsa derımıkı deli cagları yazdı ama ınsan olgunlaştıkca hayatın ne oldugunu ögrenıyor takma kafana otur hiçbirley bılmıyorsan evıne gel kuranını oku hadi onuda yapmadın namaz kıl salavat cek geceekten için ferahlayacak ruhuna ıyı gelecek medyum su bu bos işler allah korusun daha kötü bşrley yapmamıs adına kredı va cekse altından kalkmazdın benım başıma geldi ondan bılıyorum çünkü hiş bilemıyorsan iş yerınden ayrıl görmek zorunda degılsınkı psikiloga gitmişsin ilaç vermıste bu ilaçlarda me bılım bu yaşta faydası olmuyırsa kullanma dedıgım gıbı bol bol kuram oku allaha yönel takmamaya calıs bak yemı bırımı bulmussun hem ona da ihanet edıyorsun ya istedıgın için konus kımsnınde günahına girme ah alırsın... inşallah unutur yoluna devam edersin hayt sana güzellıkler getırsın me dıyeyım gelecegın hayırlı güzel olsun
Çok teşekkür ederim. Ne güzel insanlar var ya :) Ümidimi kaybetmiştim neredeyse. Yazdıklarınızda çok haklısınız. Benimle oynuyor bende öyle düşünüyorum. Ne diyim ki? Allahından bulsun. Namaz kılıyorum zaten Kuranda okuyacağım fırsat buldukça. Eskiye nazaran iyiyim inşallah dahada iyi olurum. Lütfen sizlerde benim için dua edin 🙏

Sen de ki sevgi değil takıntı bağımlılık söylüyorum net emın ol . Benım de başıma benzer bir olay geldı 4 sene mı verdiğim erkek arkadaşım benı eskı sevgılısyle aldattı ıkımızı ıdare ettı bunu tesadüfen gördüm hakaretler ettım agladım aylarca hatta keşke dönsede ben onun afedersın tekmeyı bı tarafına koysm dıye ama şuan var ya dıyorum ki çocuklukmuş onun sevmemişim bağlılıkmış sadece uzun süre erkeklere guvenemedım dışardan beğenılen bir kızjm ama sanki herkes aldatıcak dıye düşündüm ama birine şans verdim ve çok mutluyum kendıne bir şans ver konultuğun ınsanada böyle yazık bırak kudursun belli ki senın bırıyle çıkıyor olman dallamanın egosunu zedeledi sana dön derse sakın dönme bile benım eskı nişanlanınca bıle yazdı ben senle evlenmek ıstıyordum ama sen bana yakınlaşmadın dedı ızın vermedın dedı anladığın şey cınsellık yanı benden beklentısı buymuş sadece adamın resmen cevap vermeyıp engelledım sende aynısını yap ilişkine bak
İşin yediremediğim kısmı o. Bizde yakınlaştık baya. Hayatımda ilk defa bir erkekle yakınlaştım. Kendimce çizgilerim vardı. Ona güvenmem çok uzun sürmüştü. Tam güvenmişken bana yaptıkları çok canımı yaktı.
Bana çok yardımı dokunmuştu hakkını yiyemem ama zerre umrumda değil şimdide ara sıra laf çarpıyor bana hakkını helal etmiyormuş çok nankörmüşüm. Bir insanın kendini bilmemesi nekadar acı!

İşin yediremediğim kısmı o. Bizde yakınlaştık baya. Hayatımda ilk defa bir erkekle yakınlaştım. Kendimce çizgilerim vardı. Ona güvenmem çok uzun sürmüştü. Tam güvenmişken bana yaptıkları çok canımı yaktı.
Bana çok yardımı dokunmuştu hakkını yiyemem ama zerre umrumda değil şimdide ara sıra laf çarpıyor bana hakkını helal etmiyormuş çok nankörmüşüm. Bir insanın kendini bilmemesi nekadar acı!
Sal gitsin ya kendine saygın olsun sen kendini değerli görmezsen emın ol gelen giden başına ...ar 😂

Israrla niye o isten ayrilmiyorsunuz ben anlamadim.İşiniz sagliginizdan daha mi önemli bakin psikolojiniz bozulmuş.
Neyse psikolojik tedaviye devam edin terapi alabiliyorsaniz alin alamıyorsanız ilaçları kullanmaya devam edin inşallah duzelirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Ne güzel insanlar var ya :) Ümidimi kaybetmiştim neredeyse. Yazdıklarınızda çok haklısınız. Benimle oynuyor bende öyle düşünüyorum. Ne diyim ki? Allahından bulsun. Namaz kılıyorum zaten Kuranda okuyacağım fırsat buldukça. Eskiye nazaran iyiyim inşallah dahada iyi olurum. Lütfen sizlerde benim için dua edin 🙏
Herşeyin bi çaresi vardır unutma sen daha gençsin önünde dıledıgımce yol zamanın var ne mutlukı sana senın adına cok sevımdım umudunu kaybetme senın hakkında hayırlısı bu degılmıs senı üzen bi insanla berbaer olmak sevmek senin için gururunu kırıcı bişrey olması gereklı hayatta yapılacak cok sey var gez kitap oku mesleki egıtım kurslarına git spora yazıl ne bılım hayat dolu dolu imkanı olan bı ülkedeyız tamam ederim dua 🥰😊

Israrla kalmak değil. Çalıştığım ofiste kendimi geliştirebileceğim kendi dalında bulunduğum ilin en iyilerinden birisinden öğreniyorum mesleğimi. Bu şansı başka biryerde yakalayabileceğimi sanmıyorum. Tabiki daha iyi bir iş fırsatı olursa kaçırmam. Ama şuan değil daha iyi bir iş, iş yok malesef. İşten ayrılmamıda çok istiyorlar neden onlara bu fırsatı vereyimki? Günden güne iyi olduğumu hissediyorum, sanırım ihtiyacım olan şey dertleşmek ve zaman...

Yine aklıma düşüverdi olan bitenler...
Geriye dönüp değiştirebilsem keşke. Bu nasıl bir his asla geçmeyecekmiş gibi. Kibirdenmiki bu? Niye unutamıyorum yapılanları...
Ve elimden hiçbirşey gelmiyor. Kabullendim aslında. Sevdiğim adam beni terketti. Aldattı eski sevgilisi için bıraktı. Sırtımdan bıçakladı beni. Ve hayatına devam ediyor. Benide rezil rüsva etti kendinide akladı. Peki ben? Bu hayatta adalet varmı gerçekten? Beni izleyen Rabbim görüyor benim halimi. İsyan etmek istemiyorum. Belkide hangi günahımın bedelidir bilmiyorum. Ama şunu biliyorum çok acı çekiyorum. Boğazım düğümleniyor. Gözlerimden yaşlar süzülüyor istemsiz. Allahım yardım et bana 😔😔😔

X