bu da benim hikayem

Nasil pasif bi kadinsiniz aklim sasti. Annemin hic bi akrabasi yok oturdugumuz sehirde babam bana tokat attiginda eline kocaman bicagi alip adami kapi disari etti. Babami, evin sahibini, eşini. Boyle adamlar senin gibi pasif kadinlara denk gelir. Siddete tamamen karsi değilim adam sana vurduğunda eline ne geldiyse firlatamadin mi, ya git utuyu isit suratina bas ya cocuk bu be daha cocuk. Yaziklar olsun sana

kardeşim hep ezilmiş, hep sömürülmüş, hep istismara uğramışsın. bu da psikolojini baya bozmuş. stockholm sendromu gibi akıl tutulması yaşıyorsun. hamileyken seni döven psikopat bi insanı (onu abi olarak görme, ben insan olarak bile görnüyorum) polise şikayet etmen gerekirken sen üstüne evine almış bir aydan fazla yedirip içirmişsin.

seni dövmesine belki alıştın ama ne demek çocuğunu dövmesine müsaade etmek. hatta kocana, o çocuğun babasına bile o psikopat ruh hastası abin için yalan söylüyorsun. sana birşey diyeyim mi, sana it gibi davranan insan için seni sevdiğini söylediğin kocana yalan söylemen doğru değil.

çocuğun dayak yerken seyirci kalman affedilir değil. sen de genç yaşta annesiz kalmışsın, korunmasız kalmışsın üstelik. ben şahsen çocuğumun da eşimin de yüzüne bakamazdım.

psikolojik tedavi görmen lazım. bilinçlenmen lazım. küçücük bebeğine işkence eden adam potansiyel katildir. bunu bil yani.

Sevgili sevdasinemalarda arkadasim umaram böyle bi durumla karşilaşmazsin.dövdükten sonra zorbaliklada konustu benle.aslinda şöyle düşünüyorum benden para istedi vermedim.sonra geldi burda beni huzursuz etti ve affedilmeyecek seyler yapti ki ben babamin evine gitmiyim diye.yani bi nevi gözümü korkuttu biliyo ben memleketimi cok seviyorum her yil giderim.ee mecbur kalip ona para verip orda kalayim diye yapti bir nevi rüsvet

Memleketinin nesini seviyorsun?
Azap gördüğün bir yerin dağını taşını sevdiğin için mi gidiyorsun?

konu kspatilabilirmis.SIEEEE AYRICA o cay kasigini al abinin toto deliginden gecir sana zahmet olacak ama.Birde beddua ediyor arsiiizzzzzz
Sen ne biçim bi insansın yada insanmisin sen
Sen gitte esin sana nasıl harclik verir onu düşün
O kadad saçma sapan biseyi dert edip burda konu açmissin dengesizz

X