Buharlı Ütüler bu da benim ütüm :) Phılıps azur

umutugce

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2012
779
32
$philips-utu-0-0.jpg

Kızlarr bu da benim ütüm netteki araştırmalarım sonucu çok olumlu yorumlar gördüğüm için bunda karar kıldım. renk olarak ta çok hoşuma gitti

Bende bunu almayı düşünüyorum ama akıllı olanı mi alsam bunu mu tam karar veremedim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eminönünün neresinde adı ne canım oranın.Bizde ordan alalım 250 iyiymiş yani.

panda zuccaciye canım eminöününden mısır çarşısından yukarı doğru çıkıyosun zaten porselencilerin olduğu yer diye sorarsan herkes gösteriyo kütahyanında bayiliğini yapıyo ben herşeyimi ordan aldım ve çok yardımcı oldu fiyatta misafir çatal bıçak takımımı aldım yemek takımımda altın vardı ona uyumlu olsun diye altın yaptırdı boyama değil gerçek kaplamasını hemde türkiyede tek bir fabrika varmış onu yapan bunlarda tanıyomuş yaptırdım süper oldu aşık oldum resmen takımıma :)

panda zuccaciye canım eminöününden mısır çarşısından yukarı doğru çıkıyosun zaten porselencilerin olduğu yer diye sorarsan herkes gösteriyo kütahyanında bayiliğini yapıyo ben herşeyimi ordan aldım ve çok yardımcı oldu fiyatta misafir çatal bıçak takımımı aldım yemek takımımda altın vardı ona uyumlu olsun diye altın yaptırdı boyama değil gerçek kaplamasını hemde türkiyede tek bir fabrika varmış onu yapan bunlarda tanıyomuş yaptırdım süper oldu aşık oldum resmen takımıma :)

Teşekkürler tatlım Eminönüne gittiğimde uğrayım bende.

X