Bu da Burnu estetikli KK'llarn Geyik topici olsun :D

Kraliche bole bı forum baslığı kesınlıkle senden beklenırdı.Hayrlı olsun cok gusel dusunmussun canım.Valla baslığı okur okumaz aha dedım kesın kralıche acmıstır bu konuyu:):)

Karamel
ayss alarm diyoooo :))))))
tamam bebişim ben açığım bekliyom sabırsızlıkla :p
söle o alarmada uyusun artık aaa bizim bir gecelerimiz var dimi ama :)))

ay bu niyeti bozmuş iyice kızzzz kotu emellerine illa alet edcek beni beni bekliomus bu gece yandım .......

:roflol: :roflol: :roflol:

gel kız buria kırcam msn yi heee :KK70:

kısss ne güzel olmuş burası zemuszemus
sen bizim özelimizi ne naklen yayın ediyon valla açmam msn iki gün görürsün sen :dilcikar:
niyetimi sen biliyon :jeyyar:

Kraliche bole bı forum baslığı kesınlıkle senden beklenırdı.Hayrlı olsun cok gusel dusunmussun canım.Valla baslığı okur okumaz aha dedım kesın kralıche acmıstır bu konuyu:):)

saol cnm ...:)))

ay biliyosun burundan ameliyat olanlar bi depresyon yapıyo birazcık atalım şu kasveti didim actım bakalım delikafadulden

yeme kiz...su an hayatimdan bitek o beni terk etmio...yersen tamamen yalnizim demektir...:p

biri depresyon mu dedi albenden de okadar kaydirigubbakcemile5
kraliche illa yiyeceksen gel benimkini ye cokacimcoook tuz karabiberde ekerim kaydirigubbakcemile3

evet enim de ihtiyacım var depresyonu atlatmaya... gerci bugun biraz daha iyiyim.. ya burnumu kabullenip oturdugum için ya da iyi olacagına inanmaya başladıgım için.. ama fikrim an be an değişiyor...

kısss ne güzel olmuş burası zemuszemus
sen bizim özelimizi ne naklen yayın ediyon valla açmam msn iki gün görürsün sen :dilcikar:
niyetimi sen biliyon :jeyyar:

delikafadulden delikafadulden
aşkum ozel deilki o yhaf yazmışın panoya kocaman delikafadulden

açarsın sen kıyaman banaaaaaaaaaa opuyorumnanaktan

biri depresyon mu dedi albenden de okadar kaydirigubbakcemile5
kraliche illa yiyeceksen gel benimkini ye cokacimcoook tuz karabiberde ekerim kaydirigubbakcemile3

benemkini ye didi terbiesis :1shok: akannehir

saol cnm ...:)))

ay biliyosun burundan ameliyat olanlar bi depresyon yapıyo birazcık atalım şu kasveti didim actım bakalım delikafadulden

bence bu başlık çok iş yapacak :lepi:
burundan depresyonmu olurmuş :mymeka: yaptırdım kurtuldum diyin kötü oldu diye beyninizi yemeyin beee :kızgın:
biz neleri takıyoz bunlar küçücük burunları takıyolar allam yaaa kafamçokkarıştı

evet enim de ihtiyacım var depresyonu atlatmaya... gerci bugun biraz daha iyiyim.. ya burnumu kabullenip oturdugum için ya da iyi olacagına inanmaya başladıgım için.. ama fikrim an be an değişiyor...

olsun canım bizde gel gitlerdeyiz surekli atlatcaz geccek geccek Şeniz

bence bu başlık çok iş yapacak :lepi:
burundan depresyonmu olurmuş :mymeka: yaptırdım kurtuldum diyin kötü oldu diye beyninizi yemeyin beee :kızgın:
biz neleri takıyoz bunlar küçücük burunları takıyolar allam yaaa kafamçokkarıştı

sanki senin burun cok buyuk kafamçokkarıştı
he dogru ya fuat beycigim sana pinokyo taktı kızlar karamelin en ufak yalanında burun fizana kadar uzayıp gidiyo

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

benemkini ye didi terbiesis :1shok: akannehir

oyyyy :roflol: :roflol: :roflol:
kıs depresyon yiim demişsin yaa onu dedim bee :mymeka:
başka bişey yedirtmem zati bak anatmıyım asansör olayını sus delikafadulden delikafadulden

oyyyy :roflol: :roflol: :roflol:
kıs depresyon yiim demişsin yaa onu dedim bee :mymeka:
başka bişey yedirtmem zati bak anatmıyım asansör olayını sus delikafadulden delikafadulden

:kedi: :kedi: :kedi:
iftira :kedi:

sanki senin burun cok buyuk kafamçokkarıştı
he dogru ya fuat beycigim sana pinokyo taktı kızlar karamelin en ufak yalanında burun fizana kadar uzayıp gidiyo

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben bir kuşum CADIARZU ee hani uzamadı bu kıs ben fuat beye gidip sölicem istediğim gibi olmamış diye :roflol: :roflol: :roflol:
yalandan değil ama biraz daha oynarsam hakkaten uzayacak bu burun kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iki ay oldu hala masaj yapıom burun sertleşti bilem işe yararmıki daha :uhm:
fuat bey demişti senin burnun çabuk oturcak diye yerine :eek: bukadar çabukmu demek istedi acaba :1shok:

X