Bu defa zayıflayacağım artık!

Mysedef

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2015
109
172
38
Merhabalar ben sedef sürekli diyet yapmaya çalışan ve başaramayan üstüne üstlük hala kilo almaya devam eden kilolu😕36 yaşındayım bir oğlum var ve defalarca kez denedim son iki yılda imkanı yok bir aydan fazlası sürmüyor, olmuyor. Neyse bayram geçsin diyete gireceğim dedim hatta eşimde girdi bugün benimle herşey iyi hoştu okuldan oğlumu almaya gittiğimde ki gidene kadar olmayan kıyafetlerimle cebelleştim 😞okuldan arkadaş beni görür görmez sana çok kötü bir haberim var dedi kendisini çok severim ayrıca dedim ne oldu çok kilo almışsın dedi hani o söylemese ben bilmiyo muydum aaa gerçekten mi diyesim vardı dedim ramazan yedik yattık aldık ne var ama diyemedim daha bugün ilk günümdü. Ama ona şuan çok teşekkür ederim neden mi kafamda tüm gün o lafı susmadı yememe engel oluyor ama kırıldım💔çok sinirli miyim, üzgün müyüm bilmiyorum bu günlük vesilesi ile zayıflamaya net bir karar verdiğimi bakalım ne kadar başarılı olacağımı önce kendime sonra kilo almışsın diyenlere cevap vereceğim. Hadi bismillah

Bu arada bundan bir ay önce 73 kiloydum bu sabah 76.3 çıktım öncelikli hedefim 70'i görmek sonrası 65

Ben diyeti aralıklı oruç olarak yapmaya karar verdim ayrıca karbonhidrat ve şeker içeren herşeyi kestim daha önce yapmıstım olumlu sonuç almıstım ahh devam etseydim

Günaydınnnn günlüğüm dün gece yatmadan zencefil, zerdeçal, tarçınlı çayımı içip yatmıştım hem boğazıma iyi geldi hem ödem attırdı bu sabah 75.1 çıktım. Şimdi aç karnına çayımı tekrar yapıyorum zaten 12 gibi klasik ekmeksiz bir kahvaltı yapacağım

Bugün kahvaltımı 11,5 gibi yaptım dışarı çıkmam gerekiyordu peynir, zeytin, domates, salatalık, biber yedim akşam da geç kaldım biraz 18:30 da mercimek çorba semizotu ve salata yedim ekmeksiz. Şimdide zencefilli çayımı içip günü kapatıyorum yarın ola hayrola

Günaydınn günlük yine çok güzel bir gün bu sabah 74,5 çıktım hiç şaşırmadım hızlıca 73 e gelirim orda takılırım diye umuyorum ama olsun iki kilo ödem filan attım bu beni mutlu etti😍şimdi zencefilli çayımı yaptım demleniyor 12 gibi kahvaltı yapacağım

Günaydınn günlük yine çok güzel bir gün bu sabah 74,5 çıktım hiç şaşırmadım hızlıca 73 e gelirim orda takılırım diye umuyorum ama olsun iki kilo ödem filan attım bu beni mutlu etti😍şimdi zencefilli çayımı yaptım demleniyor 12 gibi kahvaltı yapacağım
Ah merhaba bende bugün aralıklı oruca basladim doğumdan önce 60 kilo olan ben şu an 80 ilk hedefim 70 e düşmek sonra 65 , sonra 60 emzirirken baya zor olacak ama yapmak zorundayım kednimden öğrenmeye baslicam yoksa pskolojim bozulacak

İnşallah veririz benim sorunum hep başında çok iyiyim sonra bozuyorum bozmamak için günlük tutmaya başladım

Günaydınnnn bu sabah 74.4 çıktım biliyordum az vereceğimi çünkü yürüyüş yapmadım ve hergünde o kadar çok veremezdim ya olsun🙂Şimdi zencefilli çayımı içip güne başlıyorum

Bu arada bundan bir ay önce 73 kiloydum bu sabah 76.3 çıktım öncelikli hedefim 70'i görmek sonrası 65
Başarılar dilerim kilomuz aynı bende 76 kiloyum 24 yaşındayım piskolojim bozuk olduğu için kendimi tatlıya verdim ve kilo aldım şimdi diyete başladım. Sizin gibi bi türlü tam diyete adapte olamıyirum ama aetık yaz geldi ve hiç bir kıyafetim bana olmuyor bu çok moral bozucu bir şey. İnşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız.😘

Bu akşam nohut, salata, yoğurt yedim ekmeksiz bugünde günü böyle kapattım yarın çok fazla eksiler beklemesemde olsun
Aralıklı oruç mu yapıyorsunuz?
Ben OMAD yapıcam günde tek öğün
Şekerli unlu qıdaları karbonhidratı kesicem bakalım gelecek ayda 65 olmak hedefim

Başarılar dilerim kilomuz aynı bende 76 kiloyum 24 yaşındayım piskolojim bozuk olduğu için kendimi tatlıya verdim ve kilo aldım şimdi diyete başladım. Sizin gibi bi türlü tam diyete adapte olamıyirum ama aetık yaz geldi ve hiç bir kıyafetim bana olmuyor bu çok moral bozucu bir şey. İnşallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız.😘
Ben iki yılda kaç kere diyete girdim bilemezsiniz ama bu sefer o ağır söz aklıma geliyor istesemde yemiyorum lafını yedirtcem o kişiye çünkü😬çok gençsin hızlı verirsin yeter ki iste

Bugün tartı aynıydı değişmedi regl oldum o yüzden haftaya salıya kadar tartılmıcam yoksa moral motivasyon kalmaz bende tatlı isteğimle savaşıcam hala ekmeksiz, şekersiz diyete devam

Bugün tartı aynıydı değişmedi regl oldum o yüzden haftaya salıya kadar tartılmıcam yoksa moral motivasyon kalmaz bende tatlı isteğimle savaşıcam hala ekmeksiz, şekersiz diyete devam
Bırakmadan devam edin zamanla o tatlı isteği yok oluyor... çok su için tatlı isteğini bastırıyor...

Ben iki yılda kaç kere diyete girdim bilemezsiniz ama bu sefer o ağır söz aklıma geliyor istesemde yemiyorum lafını yedirtcem o kişiye çünkü😬çok gençsin hızlı verirsin yeter ki iste
Bende aynı geçen yıl diyete başladığımda 64 kiloydum diyet yap bırak yap bırak derken bide baktım 80e yaklaştım

Bende aynı geçen yıl diyete başladığımda 64 kiloydum diyet yap bırak yap bırak derken bide baktım 80e yaklaştım
Ben iki yıl önce 60 kiloydum çok iyi bana en yakışan o şimdi 65e razıyım😬kıyafetlerin olmaması yaz gelmiş olması of cok canım sıkılıyor kilo almaktan nefret ediyorum

X