bu durum beni tüketiyor

Uyenin de fake oldugu bariz bellinoldu o yuzden
Fake olsa nolacakki hic mi istemeden hamile kalan yok onlar gelir okur. Birileri sebeplenir cevaplari. Fake fake diye tutturup durmayın fakese fake. Diger konulardakiler imzalı yeminli ifadeler sanki bana. Herkes illaki biseyleri yalan yanlis anlatio. Hikaye roman fln da okumayalim o zaman uydurma nasilsa diye. Onemli olan yazilanlarin insanlari dusummeye itmesi bir yerlerde birilerine faydali olabilmesi.

Fake olsa nolacakki hic mi istemeden hamile kalan yok onlar gelir okur. Birileri sebeplenir cevaplari. Fake fake diye tutturup durmayın fakese fake. Diger konulardakiler imzalı yeminli ifadeler sanki bana. Herkes illaki biseyleri yalan yanlis anlatio. Hikaye roman fln da okumayalim o zaman uydurma nasilsa diye. Onemli olan yazilanlarin insanlari dusummeye itmesi bir yerlerde birilerine faydali olabilmesi.
Pardon neye bilendin de bu kadar saydirdin anlamadim. Olabilir tabiki isteyen bekar evli isterse futbol takimi kursun bana ne! Sadece arkadaslarin uzunnnnnn uzunnnn cevap yazmasina uzuldum hepsi bu abartmasan iyi olurmus 😎

Pardon neye bilendin de bu kadar saydirdin anlamadim. Olabilir tabiki isteyen bekar evli isterse futbol takimi kursun bana ne! Sadece arkadaslarin uzunnnnnn uzunnnn cevap yazmasina uzuldum hepsi bu abartmasan iyi olurmus 😎
Sanki sülalene kufrettim ne saydirmasi ya :) genel olarak fake diyenler icin yazdim onu cok alinma ustune bosver.

Konu sahibesinin kacinci ayni konusu roman yaziyor burda insablar masum masum yorum yaziyor ona aciyorum. Kufretmedin de beni alintiladin farkindaysan
Evet ama senden başka fake diyenler oldugun için bi yukseldim yeter fake olsa nolcak diye :KK70: bazilari sevio sallamayi dogru diosun ben de arada fark ediorum da fark etmediklerimizin ayrıcalığı ne diye dusunuorum (=

Evet ama senden başka fake diyenler oldugun için bi yukseldim yeter fake olsa nolcak diye :KK70: bazilari sevio sallamayi dogru diosun ben de arada fark ediorum da fark etmediklerimizin ayrıcalığı ne diye dusunuorum (=
Bu kadin zibilyon tane hesap acmis heosi birlestirildi hep bu ve benzeri konular bir yildir insanlara sayfalarca yorum yaptirdi amac ne ise bilmiyorum ama ona yazanlardan biride bendim ozelden dahi yazistik baska hesabi vardi o zaman o yuzden bende bu akil hastasinin konularina yukseliyorum inan ki. Ha fake olup olmamasini okumayla anlamam ama uyeden dolayi biliyorum o yuzden kesin konusuyorum

Bu kadin zibilyon tane hesap acmis heosi birlestirildi hep bu ve benzeri konular bir yildir insanlara sayfalarca yorum yaptirdi amac ne ise bilmiyorum ama ona yazanlardan biride bendim ozelden dahi yazistik baska hesabi vardi o zaman o yuzden bende bu akil hastasinin konularina yukseliyorum inan ki. Ha fake olup olmamasini okumayla anlamam ama uyeden dolayi biliyorum o yuzden kesin konusuyorum
Aaa şu bekar anneli kişiyle aynı mı ? Ben mi yanlış anladım acaba

3 yıllık evliyim 16 haftalık hamileyim. aşk evliliği yaptım. annelik bana uygun değil bu yüzden asla çocuk istemiyordum. korunuyorduk. eşim korunuyordu. buna rağmen hamile olduğumu öğrendim. hemen aldırmak istedim. eşim istemedi. çok şiddetli kavgalar ettik. ben ağladım bağırdım o bağırdı. komşular polis bile çağırdılar. harika bir ilişkimiz vardı, gördüğüm en naif en düşünceli adamdı çocuğu aldıralım deyince her şey mahvoldu. çok kavga ettik. ben hep onun bencil olduğunu söyledim o benim acımasız olduğumu. bir yandan birbirimize çok aşıktık hâlâ. olay ailelere kadar yansıdı. benim anne babam aldırırsan bizim senin gibi kızımız yok diye resti çektiler. ben çok isyan ettim sinir krizleri geçirdim olmadı. 10 haftayı geçti aldıramadım. şimdi herkes mutlu ama ben çok mutsuzum. öleyim diye dua ediyorum. eşim mutlu, hiçbir şey olmamış gibi gece yatarken bana sarılıyor. dayanamıyorum ben istemiyorum bebeği. bir kez olsun ultrasonda görüntüsüne bakmadım. doktorun verdiği testleri yaptırdık sonuçlarını açıklarken dinlemedim. büyüyen karnımı gördükçe ağlama krizlerine giriyorum. düzgün yiyip içemiyorum, uyuyamıyorum. hiçbir işe odaklanamıyorum. işteki verimim düştü. psikoloğa gidiyorum hiçbir gelişme yok. eşim şikayetlerimi, ağlamalarımı dinliyor teselli ediyor sarılıyor ama olmuyor. söylediği hiçbir şey etki etmeyince de yazık değil me o bebeğe diyor, o daha küçücük diyor, sana ihtiyacı var diyor, annesi sevmeyecekse kim sevecek bu çocuğu böyle yaparak ona zarar veriyorsun diyor. bu sefer daha kötü oluyorum ben kötü biriyim küçük bir bebeğe zarar veriyorum diye. yemeden içmeden kesilip sürekli ağladığım ve kustuğum için 12.haftada hastaneye yatıp çıktım. dayanamıyorumartık ben. öleyim diye dua ediyorum bir türlü ölmüyorum da. bu çocuk doğunca banim yüzümden zarar görürse nolacak onu da kara kara düşünüyorum. ben buna bakamam. kucağıma bili alamam. çıldırmak üzereyim.
Neden istemiyorsunuz bebek ilerde mi dusunuyordunuz hic mi istemiyordunuz.bence kucaginiza slinca fikriniz degisecek

X