Bu durumu yaşatan bir erkek sonradan gerçekten sevebilir mi?

darkmore

Her dedigi cikan Nostradamus-more
Pro Üye
28 Kasım 2010
33.578
99.885
olaya böyle bakabilmeyi çok isterdim. peki diyelim ki konu sahibinin ki gibi bir ilişki yaşasanız. sizinle birlikteyken başkaları ile yazışsa bunu da mı takmazsınız merak ettim?
Biz ne amacla birlikteyiz o onemli. Sadece cinsellik icin birlikteysek,oylesine takiliyorsak yazissin baskasiyla bana ne der gecerim. Yok biz sevgiliysek,nisanliysak bir zahmet sadik olmasini beklerim elbette.
 

hatik

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2009
626
651
bi kere işi gücü olmayan bir erkek kolay kolay evlilik düşünmez düşünüyorsa ailesinin durumu iyidir yada dindar bir insandır yada her ikisi
 

Mylife24

Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
408
130
Biz ne amacla birlikteyiz o onemli. Sadece cinsellik icin birlikteysek,oylesine takiliyorsak yazissin baskasiyla bana ne der gecerim. Yok biz sevgiliysek,nisanliysak bir zahmet sadik olmasini beklerim elbette.
Benim durumum karmakarışık bir hal aldı; başta çok ilgi gösterdi soğuk davrandım, sonra ben ilgi gösterdim o istemedi, arada ilgi gösterdi yine umut verdi ama başkalarıyla sevgili oldu, sonra yine ilgi gösterdi buluşmak istedi buluşmadım, sonra cinsel isteği olduğunu söyledi ben de kabul etmedim, sonra başkasıyla sevgili oldu benle arkadaş kalmak istedi kabul ettim ama sonradan kızdan ayrılıp bana olan engelini açmayınca, ben de bu nereye kadar gidecek beni sevmeyecek galiba hiçbir zaman dedim kendime ve vazgeçtim
 

ramko

Guru
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
310
234
Merhabalar, dün akşam kız arkadaşımla dertleştim ve onunda benim yaşadığım durum gibi flört ettiği biri varmış ve hiç sevgili olmamışlar, erkek ona hep ilgi göstermiş buluşmak istemiş sonrada başkalarıyla sevgili olup kızla görüşmeyi hep kesmiş ve arkadaş kalmak istemiş, ve sonradan yine ilgi gösterip kıza cinsellik istediğini söylemiş ve kız kabul etmemiş, arkadaşımla yaşadıklarım tamamen aynı ve dün akşam erkek arkadaşı aylar sonra ona durduk yerde mesaj atmış seni merak ettim diye, benimde aklıma takıldı kendimde aynı durumu yaşadığım için, sizce sevgili olmayıp ama sevgiliymiş gibi ilgi gösteren, sevdiğini de söylemeyen ama hareketlerine bakınca seviyormuş gibi hissedilen, başkalarıyla sevgili olup ayrılıp sonra da cinsellik isteyen ve reddedilip aylar sonra merak eden insan sizce sevebilir mi kızı ileride, evlilik düşünebilir mi? Okuduğunuz için ve görüşleriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Kizim yasiniz kucuk belli sevgi=cinsellik degildir hele ki erkekler icin olsaydi genelevler olmazdi yani bence boyle insanlar geneleve gidenlerdrn bile daha kotu oraya giden bari zahmet edip para biriktiriyor ve kimseye yalanciktan merak ediyormus gibi davranmiyor. Birde insanlar zaten evli gibi yasarsa neden evlenmeyi dusunsun? Neden sorumluluk alsin? Ozgurluk diye diye yazik olan kizlara oldu yani duygusal olan kadinlarinda dengesini bozdular erkekleri duzeltmek lazimken.
 

lilybeth

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
1.315
1.993
34
Bu adamlar bulunmaz hint kumaşı mı ya?
Hayır sevgili olmadan cinsellik isteyen artık nasıl bir tabirse bir adam ne bk olduğu belli
Yol verin gitsin
Aylar sonra araması tekrar denemek istiyor
Cevap bile vermeye tenezzül etmezdim