Bu erkekler neden böyle?

Papatya129

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2014
2.034
2.466
Sabahın köründe kalkıp erkek arkadaşıma kahvaltı hazırladım. 9da gelecek diye sözleştik.
Masayı hazırladım evi temizledim giyindim süslendim. Beyefendiyi arıyorum açmıyor.
Başına bişey mi geldi acaba dedim çünkü haftasonu farklı bir şehre gitmişti arkadaşlarıyla takılmak için
Dönüş yolunda bir şey oldu sandım nasıl korktum
En sonunda açtı, ses uykulu, saat olmuş kaç. !! Nasıl tepki veriyorsunuz kızlar böyle şeylere?

insanlık hali uyuyakalmış olabilir ama bundan sonraki süreçte nasıl davranacak olduğu önemli. hiç oralı değilse bir cacık olmaz ondan ama özür diler hatasını telafi etmeye çalışırsa bir şansı hakkediyor.
kendi şahsi görüşüm başında bu kadar yüz vermemek lazım diye düşünüyorum.:)

insanlık hali uyuyakalmış olabilir ama bundan sonraki süreçte nasıl davranacak olduğu önemli. hiç oralı değilse bir cacık olmaz ondan ama özür diler hatasını telafi etmeye çalışırsa bir şansı hakkediyor.
kendi şahsi görüşüm başında bu kadar yüz vermemek lazım diye düşünüyorum.:)

şimdi kalktı geliyor ama nasıl davranacağımı bilemedim.
Bozuk atsam bütün gün mahvolacak
Atmasam bi daha yapmaya yüz bulacak sanki

uyku konularında genelde böyle ya :/ beş dk daha uyuyayım diyip öğlen eder
Benim eşim de çok düşkün uykuya yapacak bişey yok öyle kabul ettim. Sevgiliyken de ayda yilda bir buluşurduk bana sarılır uyurdu, öyleyse gününü mahvetme güzel karşıla güzel bi kahvaltı yapın bence triplik bir durum yok

Valla ben kalkıp da erkek arkadaşıma kahvaltı hazırlamam. Çok istiyorsa o yapar ya da cafeye götürür öyle geçiririz. Zaten evlendikten sonra her gün yapmaya mecburuz bari sevgiliyken o yapsın ))

Sen uyumaya devam et der telefonu kapatırdım.
Bir sortaç şarkısı açar, hazırladığım mükemmelden bir tık yukarı kahvaltımı yapar keyfime bakardım.
Erkekler için kendini yıpratmaya kalksan buna ömür yetmez.
Odunnes rüyasında görsün kahvaltıyı

hayatta bir erkek için sabahın köründe kahvaltı falan hazırlamam. çok deli aşık olmam lazım bunu yapabilmem için. ve mutlaka da hak etmiş olmalı. siz ince düşünceli davranmışsınız. umarım kıymetinizi bilir. sabahları uyanma sorunu yaşıyorsa siz de sabahları bir araya geleceğiniz, saat sözleşmeli şeyler yapmayabilirsiniz. bi bakın bakalım bundan sonraki süreçte verdiği sözleri tutacak mı? ben şu söz tutma, sözleşilen saat gibi şeylere çok dikkat ediyorum mesela. çok da takılırım. fazla yüz vermemek lazım bunlara, çok tepeye çıkıyorlar.

bu tavrına bağlı. benim eşiminde ara ara oluyordu gerçekten üzüldüğünde umursamıyordum. bilerek yapmadığı istemsiz olan bir durumda üzgünse vs konusunu açmazdım bile sanırım

Benim içim kurumuş da hafta sonu şehir dışına arkadaşları ile takılmaya gidecek adama neden pazartesi sabah 9 da kahvaltı organizasyonu yapıyorsunuz

gece kaçta gelmiş

(ha bu arada sokağa çıkma kısıtlamaları vs vardı da onu kimse umursamıyor zaten şehirdışı gezmeler gidiyor)

olağan şartlarda en gıcık olduğum şeydir bu belirli bir saat söylenip de uymamak ama KK konuları ile öğrendim ki kızlar çok üsteliyor, erkekler de ilgisiz damgası yememek için he diyor

yani şehir dışından gelecek adama kahvaltı yerine öğle yemeği organizasyonu yapsaydınız ne siz yorulurdunuz, ne o uykusuz kalırdı, ne de bu kırgınlık doğardı

bu saatten sonra ne yapılır

gelince konuşulur "kalkamayacağı söyle ki ben uğraşmayayım, ben "şu saatte" gelebilirim deseydin ona anlayış gösterirdim, ama hem sabah geleceğim deyip hem de gelmeyince endişelendim, hem de emeklerim boşa gitmiş hissettim" şeklinde

sürekli böyle davranıyorsa sinir bozucu. nadiren gerçekleşen bir olaysa (yada ilk kez olduysa) tepkiniz çok fazla.
insan uyuyakalabilir, bundan daha insani kaç şey olur bilmiyorum.

Benim içim kurumuş da hafta sonu şehir dışına arkadaşları ile takılmaya gidecek adama neden pazartesi sabah 9 da kahvaltı organizasyonu yapıyorsunuz

gece kaçta gelmiş

(ha bu arada sokağa çıkma kısıtlamaları vs vardı da onu kimse umursamıyor zaten şehirdışı gezmeler gidiyor)

olağan şartlarda en gıcık olduğum şeydir bu belirli bir saat söylenip de uymamak ama KK konuları ile öğrendim ki kızlar çok üsteliyor, erkekler de ilgisiz damgası yememek için he diyor

yani şehir dışından gelecek adama kahvaltı yerine öğle yemeği organizasyonu yapsaydınız ne siz yorulurdunuz, ne o uykusuz kalırdı, ne de bu kırgınlık doğardı

bu saatten sonra ne yapılır

gelince konuşulur "kalkamayacağı söyle ki ben uğraşmayayım, ben "şu saatte" gelebilirim deseydin ona anlayış gösterirdim, ama hem sabah geleceğim deyip hem de gelmeyince endişelendim, hem de emeklerim boşa gitmiş hissettim" şeklinde

valla bende kk da gördüm partnerin her hareketine hemen öfkelenmeyi. insanlık hali, evinde oturmuş da olsa tüm haftasonu uyuyakalmış olabilir.
hani çok ölüm kalım meselesi bir iş olur anlarım kızmayı da, kahvaltı organizasyonu işte. 9da gelmesin de 10da gelsin nolacak. buradaki her kadın herşeyi dört dörtlük mü yapıyor acaba çok merak ediyorum.
hiç mi kimse geç kalmıyor randevusuna mesela ?

Yakın zamanda bir konu daha açmıştın onu da esas alarak diyorum ki senin sevgilin sana senin ona duyduğun kadar ilgi duymuyor. Yani olsan da olur olmasan da. Neden böyle bir ilişki içinde barınmaya çalışıyorsun onu anlayamadım.

valla bende kk da gördüm partnerin her hareketine hemen öfkelenmeyi. insanlık hali, evinde oturmuş da olsa tüm haftasonu uyuyakalmış olabilir.
hani çok ölüm kalım meselesi bir iş olur anlarım kızmayı da, kahvaltı organizasyonu işte. 9da gelmesin de 10da gelsin nolacak. buradaki her kadın herşeyi dört dörtlük mü yapıyor acaba çok merak ediyorum.
hiç mi kimse geç kalmıyor randevusuna mesela ?

ben anlayamıyorum Z kuşağını

hani hemen şimdi isteklerini

çünkü hayat cidden öyle değil

hemen şimdi diye bir durum çoğu zaman mümkün değil

her şeyi organize et, adamlara bana uy de sonra evlenince de bana sürpriz yapmıyor de

adam aylarca yıllarca senin yoğun ilgin ile gelişmiş, onun görevi talimatlara uymak olmuş zira olmaz dendiği anda ilk tepki beni sevmiyor musun oluyor

işte telefon açmıyor diye kızan vardı bir konuda mesela, bir insan neden işte hep işi ile ilgilenirmiş, sevgilisine neden zaman ayırmazmış sanki tuvalete de mi gitmiyormuş vs vs

ben bu ilişkilerin bu sebeplerle uzun ömürlü olmadığını düşünüyorum, erkekler neden ilişkiden evlilikten kaçıyor deniyor ya bunaldıkları için bence

ben anlayamıyorum Z kuşağını

hani hemen şimdi isteklerini

çünkü hayat cidden öyle değil

hemen şimdi diye bir durum çoğu zaman mümkün değil

her şeyi organize et, adamlara bana uy de sonra evlenince de bana sürpriz yapmıyor de

adam aylarca yıllarca senin yoğun ilgin ile gelişmiş, onun görevi talimatlara uymak olmuş zira olmaz dendiği anda ilk tepki beni sevmiyor musun oluyor

işte telefon açmıyor diye kızan vardı bir konuda mesela, bir insan neden işte hep işi ile ilgilenirmiş, sevgilisine neden zaman ayırmazmış sanki tuvalete de mi gitmiyormuş vs vs

ben bu ilişkilerin bu sebeplerle uzun ömürlü olmadığını düşünüyorum, erkekler neden ilişkiden evlilikten kaçıyor deniyor ya bunaldıkları için bence

çok katılıyorum. açıkçası adam bir yandan sıçarken de benimle mesajlaşmasın lütfen. rahat rahat işini görsün. ıkınırken bana mesaj attığını hayal etmek bile hoş değil :halay:

şaka bir yana, gerçekten çalışan-yoğun insan tabi ki gün içinde zaman bulamaz.

X