Bu flört mlört işleri çok değişmiş?

yok zaten sen sizin bağlam için çok haklısın ben sen ondan hoşlanıyor olsaydın ve aleni flört durumu olsaydı söylemesi çok iyi olurdu diye başka bir senaryo üzerinden söyledim başıma geldiği ve üzüldüğüm için bu konuda hassasım sory :KK70:
doğru, anladım ne demek istediğini :)
tamamen ghostlamak çok çirkin bişey. en azından sohbet konusunda arayı soğutsun çok lazımsa, illa bişey yapması gerekiyorsa yani. insan sahiden merak içinde kalıyor. karşı taraf da biliyor tabii merak duygusunun insanı nasıl rahatsız ettiğini. insan merak ediyor ya nooldu şimdi falan oluyor. ben artık olmuyorum tabii insan deneyim kazandıkça, malum :KK70:

Canım bende 7 yil sonra evliliğimi bitirdikten sonra senin tam ayni duruma geldim. Sudan cikmis balığa döndüm.

Beni görünce ayılıp bayılıp tanışalım diye neredeyse yalvaran Adamlar. Birkac hafta gecip biraz benimsemeye başlayınca bir havaya giriyorlar bir artistlik yapiyorlar. Azicik alttan alınca da birkac gün icerisinde iletisimi tamamen kesiyorlar sacma sapan bahanelerle.

Ben kendi adıma söyle bir karar aldım, bundan sonra erkeklerle sadece dalga gececegim asla benimsemeyecek ve inanmıyacagim. Yüz veriyormuş gibi yapip tınlamazsan gerçekten uğraşıyorlar cünki Kadin için.

Seks konusu açmaları zaten ayrı bir Hadise 😄 Kesinlikle ödün verme derim

doğru, anladım ne demek istediğini :)
tamamen ghostlamak çok çirkin bişey. en azından sohbet konusunda arayı soğutsun çok lazımsa, illa bişey yapması gerekiyorsa yani. insan sahiden merak içinde kalıyor. karşı taraf da biliyor tabii merak duygusunun insanı nasıl rahatsız ettiğini. insan merak ediyor ya nooldu şimdi falan oluyor. ben artık olmuyorum tabii insan deneyim kazandıkça, malum :KK70:
Evet evet deneyim oldu gerçekten ama insanın içinde inanç kalmıyor deneyim kazandıkça.

Ya bu erkekler öyle manipülatör ki uzun bir süre ve hala biz şimdi neyiz, ciddi ilişki istiyorum diyen kızları köylü, kezban diye gösterip kadınların da bunu cool bulmasını sağladılar.
Saksıda çiçek yetiştirmek bile sorumluluk ister, sen hiçbir sorumluluk almadan biriyle ilişkilenme yaşayamazsın. Çocuk kalmak istiyorsan kal. Birine bulaşma ve çoğunlukla da bu salakların kafasında duygusal yatırım yaptığı bir as kız olur, gerisiyle de tatmin olur. Ne istediğini herkes söyleyebilmeli, herkesin vakti çok değerli. Biri azcık mırın kırın mı ediyor küüt duvar. Bir şey kaybettirmez. İsteyen zaten elinden geleni yapıyor görüyoruz.

Ya bu erkekler öyle manipülatör ki uzun bir süre ve hala biz şimdi neyiz, ciddi ilişki istiyorum diyen kızları köylü, kezban diye gösterip kadınların da bunu cool bulmasını sağladılar.
Saksıda çiçek yetiştirmek bile sorumluluk ister, sen hiçbir sorumluluk almadan biriyle ilişkilenme yaşayamazsın. Çocuk kalmak istiyorsan kal. Birine bulaşma ve çoğunlukla da bu salakların kafasında duygusal yatırım yaptığı bir as kız olur, gerisiyle de tatmin olur. Ne istediğini herkes söyleyebilmeli, herkesin vakti çok değerli. Biri azcık mırın kırın mı ediyor küüt duvar. Bir şey kaybettirmez. İsteyen zaten elinden geleni yapıyor görüyoruz.
Şu soruyu çok seviyorum; ‘Ben olsam, benim gibi biriyle evlenir miydim?’ ‘Bana, benim gibi davranan birini ister miydim?’ 🤷‍♀️🤷‍♀️

Şu soruyu çok seviyorum; ‘Ben olsam, benim gibi biriyle evlenir miydim?’ ‘Bana, benim gibi davranan birini ister miydim?’ 🤷‍♀️🤷‍♀️
Siz böyle toplumsal rollerden sıyrılabildiğiniz için şanslısınız. Malesef cinsiyet eşitsizliği yüzünden doğru cevabı bulunabilecek bir soru değil çoğu kadın için. Çünkü çoğu zaman kadın alttan almaya zorunlu, hizmet etmeye zorunlu, sekste edilgen olduğu için bir şeyi çalınan olan taraf olarak görüldüğü için, kendi gibi davranan birini bulması ancak karşısındakinin bunun çok farkında olmasıyla olabiliyor. Bu da ne kadar mümkün bilmiyorum. Haa bulunca da o kadar manipüle edilmiş oluyor ki toplumun o belirlediği erkeklik pratiğine uygun bulmadığı için hoşlanmıyor.

Siz böyle toplumsal rollerden sıyrılabildiğiniz için şanslısınız. Malesef cinsiyet eşitsizliği yüzünden doğru cevabı bulunabilecek bir soru değil çoğu kadın için. Çünkü çoğu zaman kadın alttan almaya zorunlu, hizmet etmeye zorunlu, sekste edilgen olduğu için bir şeyi çalınan olan taraf olarak görüldüğü için, kendi gibi davranan birini bulması ancak karşısındakinin bunun çok farkında olmasıyla olabiliyor. Bu da ne kadar mümkün bilmiyorum. Haa bulunca da o kadar manipüle edilmiş oluyor ki toplumun o belirlediği erkeklik
Ben kendi değerimin, gücümün farkında mıyım ki, karşıdan bunu bekliyorum..? Yazdığımı tekrar okuyun

Ben kendi değerimin, gücümün farkında mıyım ki, karşıdan bunu bekliyorum..? Yazdığımı tekrar Kendi değerinin farkında olmak bu sistemde zor olduğu için.
Zaten kendi değerinin farkında olmak bu sistemde zor ve siz şanslısınız farkına vardığınız için dedim. Çok da zor anlaşılacak bir şey yazmamışsınız. Sakin.

Evlenmek isteğiniz konusunda net olmalı ama onun buna layık olup olmadığına emin olmadığınızı hemen işi ilişkiye dönüştürmek istemeyip uzunca arkadaş gibi takılmayı önermelisiniz. Hmm bi bakayım bana layık mısın karar vericem gibi. Bu dediğimi dikkate alın 😂 hem netsin hem de ona yapışmıyor tam tersi tartıyorsun bir ayak dışarda..

Bu arada bir ayak dışarda kuralı uzun süreli evliliklerde de tutkuyu zinde tutar.

Hanimlar merhaba,
Buraya bir gün yalnızlıktan konu açacağımı hiç düşünmemiştim. Benim konularımı bilenleriniz vardır genelde uzuun konular açarım baştan uyarayım 😂 ve rica ederim dert anlatmaya gelen insani yeni bi dert sahibi yapacaklar yazmasın, negatif enerjinizi bana kusmak zorunda değilsiniz.

Gelelim konuya, önceki konularimda mevcut, 3 ay öncesine kadar 5 senelik bir ilişkim vardı ve birlikte yaşadığımız evi de kapatarak ilişkimizi sonlandirdik. Ayrıldığımız dönem o zor 1-2 haftayı atlattıktan sonra adeta hayata döndüm, sanki yıllarımı bi ilişkide değil de komada gecirmisim gibi gözlerimi açtım. Hatta çevremden çok fazla "black wine sen çok degistin, yüzüne renk geldi artık daha pozitifsin, eskiden halin tavrın içine nine kaçmış gibiydi" sözlerini duydum duymaya da devam ediyorum. Ayrılığı atlatır atlatmaz doğru ya da yanlış bulursunuz bilemem, gözümü yeni flortlere diktim çünkü bi erkek tarafından bi kadın, bi dişi gözüyle görülüp taktir edilmeye yıllardır açtım. Ama 5 yılın ardından karşıma çıkan manzara tam anlamıyla bi kaostu. Sanki ben 5 yıl bi sığınakta yaşamışım da, çıktığımda sevimli köyümü bulacagimi umduğum yere gökdelenler rezidanslar dikmişler gibi bi şaşkınlık ve hayalkırıklığı yaşadım. Ya 5 senede herşey nasıl bu kadar değişebilir? Cinselliğe asla karşı değilim hatta baya da seven bi kadınım, ama bi muhabbetin "selam, naber, seks?" Şeklinde ilerlemesi nasıl bu kadar normalleşmiş olabilir? Heeey, ben bir bireyim, bi zekam var, fikirlerim var, biraz merak et? Ben de seni merak edeyim hani sevişmeden bi tanissak mi???

Karşılaştığım bir başka canımı sıkan olay da gayet güzel ve hatta duygulu geçen bulusmalar sonrası, erkek kişisinin "ben ilişki düşünmüyorum, adını koymayalim sana umut vermeyeyim" diye bombayı orta yere bırakması. Bu iki kere başıma geldi. Arkadaşlar, flört müessesesinin yeni haline aşina olanlar lütfen yesillendirsin; görüştüğün kişinin saçlarını, avucunun içini öpmek, koklayarak sıkı sıkı sarılmak, gözünün içine tatlı tatlı gülümsemek hoşlantı belirtisi değil mi artık? Bakın bunlar sadece cinsellik amaçlı olamaz cinsellik sonrasında da devam eden davranışlar çünkü.

Noluyo, neden böyle oluyo, gerçekten anlamıyorum ve günden güne umudumu yitiriyorum. Deli gibi ilişki aramiyorum ben, kapağı birine atsam diye de bakmıyorum sadece fiziksel olarak olduğu kadar duygusal olarak da bi bağ kurabilecegim birini istiyorum, kimseye "hoşgeldin hayatıma sevdiğim" der gibi de bi tavrim yok uyustuysam, hoslandiysam ilgimi belli ediyorum sadece. "Biseyleri bi yerde yanlış yapıyorum" diye kendimi sorgulayacak oluyorum, ama bu gerçekten benim suçum mu yoksa ortalık cidden artık böyle leş olduğundan mi bunları yaşıyorum bilmedigimden kendime de haksız yere yüklenmek istemiyorum.

Bi çaresi, tespiti, tavsiyesi olan lütfen söylesin, beklentilerimi sadece cinselliğe indirgedigimde bile kafama yatan birini bulmak aşırı aşırı aşırı zormuş. Ne yapayım ben şimdi?
Merhaba
Sadece çok güzel ifade etmişsiniz kendinizi demek için yazdım 🙂

Hanimlar merhaba,
Buraya bir gün yalnızlıktan konu açacağımı hiç düşünmemiştim. Benim konularımı bilenleriniz vardır genelde uzuun konular açarım baştan uyarayım 😂 ve rica ederim dert anlatmaya gelen insani yeni bi dert sahibi yapacaklar yazmasın, negatif enerjinizi bana kusmak zorunda değilsiniz.

Gelelim konuya, önceki konularimda mevcut, 3 ay öncesine kadar 5 senelik bir ilişkim vardı ve birlikte yaşadığımız evi de kapatarak ilişkimizi sonlandirdik. Ayrıldığımız dönem o zor 1-2 haftayı atlattıktan sonra adeta hayata döndüm, sanki yıllarımı bi ilişkide değil de komada gecirmisim gibi gözlerimi açtım. Hatta çevremden çok fazla "black wine sen çok degistin, yüzüne renk geldi artık daha pozitifsin, eskiden halin tavrın içine nine kaçmış gibiydi" sözlerini duydum duymaya da devam ediyorum. Ayrılığı atlatır atlatmaz doğru ya da yanlış bulursunuz bilemem, gözümü yeni flortlere diktim çünkü bi erkek tarafından bi kadın, bi dişi gözüyle görülüp taktir edilmeye yıllardır açtım. Ama 5 yılın ardından karşıma çıkan manzara tam anlamıyla bi kaostu. Sanki ben 5 yıl bi sığınakta yaşamışım da, çıktığımda sevimli köyümü bulacagimi umduğum yere gökdelenler rezidanslar dikmişler gibi bi şaşkınlık ve hayalkırıklığı yaşadım. Ya 5 senede herşey nasıl bu kadar değişebilir? Cinselliğe asla karşı değilim hatta baya da seven bi kadınım, ama bi muhabbetin "selam, naber, seks?" Şeklinde ilerlemesi nasıl bu kadar normalleşmiş olabilir? Heeey, ben bir bireyim, bi zekam var, fikirlerim var, biraz merak et? Ben de seni merak edeyim hani sevişmeden bi tanissak mi???

Karşılaştığım bir başka canımı sıkan olay da gayet güzel ve hatta duygulu geçen bulusmalar sonrası, erkek kişisinin "ben ilişki düşünmüyorum, adını koymayalim sana umut vermeyeyim" diye bombayı orta yere bırakması. Bu iki kere başıma geldi. Arkadaşlar, flört müessesesinin yeni haline aşina olanlar lütfen yesillendirsin; görüştüğün kişinin saçlarını, avucunun içini öpmek, koklayarak sıkı sıkı sarılmak, gözünün içine tatlı tatlı gülümsemek hoşlantı belirtisi değil mi artık? Bakın bunlar sadece cinsellik amaçlı olamaz cinsellik sonrasında da devam eden davranışlar çünkü.

Noluyo, neden böyle oluyo, gerçekten anlamıyorum ve günden güne umudumu yitiriyorum. Deli gibi ilişki aramiyorum ben, kapağı birine atsam diye de bakmıyorum sadece fiziksel olarak olduğu kadar duygusal olarak da bi bağ kurabilecegim birini istiyorum, kimseye "hoşgeldin hayatıma sevdiğim" der gibi de bi tavrim yok uyustuysam, hoslandiysam ilgimi belli ediyorum sadece. "Biseyleri bi yerde yanlış yapıyorum" diye kendimi sorgulayacak oluyorum, ama bu gerçekten benim suçum mu yoksa ortalık cidden artık böyle leş olduğundan mi bunları yaşıyorum bilmedigimden kendime de haksız yere yüklenmek istemiyorum.

Bi çaresi, tespiti, tavsiyesi olan lütfen söylesin, beklentilerimi sadece cinselliğe indirgedigimde bile kafama yatan birini bulmak aşırı aşırı aşırı zormuş. Ne yapayım ben şimdi?
Maalesef devir çok değişti herkes eğlenmek istiyor.Tanistiginiz ortamda bunda önemli tabi.Acele etmeyin umarım bir yerlerde kalmıştır duygusal erkek karşınıza çıkar umarım.

Evlenmek isteğiniz konusunda net olmalı ama onun buna layık olup olmadığına emin olmadığınızı hemen işi ilişkiye dönüştürmek istemeyip uzunca arkadaş gibi takılmayı önermelisiniz. Hmm bi bakayım bana layık mısın karar vericem gibi. Bu dediğimi dikkate alın 😂 hem netsin hem de ona yapışmıyor tam tersi tartıyorsun bir ayak dışarda..

Bu arada bir ayak dışarda kuralı uzun süreli evliliklerde de tutkuyu zinde tutar.

Ben bunu yaptığımda şöyle bir karşılık almıştım. “Sen benimle gönül eğlendirmek mi istiyorsun?” :KK70:

O sırada ben: :olamaz:

Ya en sinir olduğum şey. Erkeklerin büyük bir çoğunluğu, kadını sekse ikna etmek için manipüle etmeyi tercih ediyor. Romantik bakışlar, aniden el tutmalar öpmeler, üstü kapalı, imalı söylenmiş bir güzel söz. Hah diyosun adamda benden hoşlanıyor galiba ama tam ağzından çıkaramıyor baklayı, ben en iyisimi bir adım daha gideyimde cesaretlensin. Sonra adam bi 180 derece dönüş dönüyor hareketlerinde.

Benim içinde, yeni nesil flörtlerde bunu anlamak mümkün değil gerçekten. Seks istiyosan seksüel yaklaş. Hoşlanıyorsan öp kokla, romantikleş. Ayırt edemiyorum arkadaş, kim ne..

Ben gerçekten, ne istiyosa davranışında da sözlerinde de açık olmasını tercih ederim sizin aksinize. Bana hep yukarda bahsettiğim şekil erkekler denk geldi. Ve bu bana çok fazla hayal kırıklığı yaratıyor.
Seks ise seks, okey belkide beklentimiz aynı, bende o moddayım ve kabul ederim yaparız. Ama ekstra hoşlanıyor gibi davranıp, güzel güzel hareketler yapıp benim kalbimi pırpır yaptırdıktan sonra, döneklik yapmaları...:kızgın:

kızlaaaar kızlaaar
yeni flört trendleri yine kendini gösterdi :)
bir süredir konuştuğum kişi kalktı bana ne dedi beğenirsiniz...
sana karşı şeffaf olmak istiyorum ben yakın zamanda biriyle tanıştım ve çok etkilendim, seninle konuşmayı da çok seviyorum harika bir insansın ama bundan sonra arkadaşça olacak, böylesi sana uygun mu dedi.
çok şaşırdım aslında bunu söylemesine, hem dürüst olması hem de kendisiyle flört ettiğimi zannetmesine :KK70:
başlarda azıcık flörtöz başladıysak da sonrasında zaten o konudan kopmuştuk. frekansımız, sohbetimiz güzel uymasına ve onunla konuşmayı çok sevmeme rağmen tipinde beni rahatsız eden bişey vardı hem de işyerindeki maaş zammı hoşuna gitmemişti, bunu benimle paylaşması falan beni bir tık itmişti. ve birkaç kez kendimi, onu en son flörtümle kıyaslarken buldum maddiyat muhabbeti ve tip konusunda. madem kız kızayız şurada, ne demek istediğimi en iyi siz anlarsınız yani. neyse sonuç itibari ile ben bunu arkadaş kategorisine koymuştum kendi kafamda. muhabbetimizin sıklığına dayanarak mı öyle düşündü ne yaptıysa artık öyle bi saçmaladı.

dedim ki çok şaşırdım. zaten seninle arkadaşız biz, en azından ben hep öyle düşündüm. dediğin tarzda bişey olsaydı seni çoktan koluma takmıştım zaten ama arkadaşlığın, sohbetin bana çok şey katıyor.

bi an o da şaşırdı, özür diledi, pardon yanlış anladım o zaman dedi. yoo hiç sorun değil, senin için de çok sevindim ayrıca dedim. daha da dumur oldu sanki. ya ben böyle söyleyip de muhabbetimizin içine limon sıkmadım di mi? dedi. hayır, durum dediğim gibi. ama dürüst olman da iyi oldu en azından bir yanılgı ortadan kalktı, dedim.

aslında ben de yaptım, bir iki muhabbette yürüdüm gibi oldu sana, dedi. ben hiç öyle algılamadım, rahat ol sorun yok aramızda dedim :KK70:

yaaani kızlar bu nasıl bir özgüvendir ben anlamıyorum. noluyor bunlara ya? adama bak arkadaşça devam etsek uygun mu diyor, hayır geçmişte ilişkileri de olmuş biri, sapla samanı mı ayırt edemedi nedir. bayağı da emin olmuş bi de hayal kırıklığına uğramış gibi hissettim. konuşmayı kısa kesti falan, uykum var dedi. birinin daha egosunu kıçında patlattık ya helal olsun.
Tarzınız muhteşem ya:KK70:en kısa zamanda ben de deneyeceğim (en kısa zaman: flörtüm olunca assdf)

Tarzınız muhteşem ya:KK70:en kısa zamanda ben de deneyeceğim (en kısa zaman: flörtüm olunca assdf)
Ahahaha deneyin mutlaka 😂 o diğer kızla tanıştığı günden beri bizim iletişimde bir tık azalma olmuştu ondan kaynaklı. Yok uzun saatler telefona bakmamalar, kendiliğinden yazmamalar falan. Şimdi o muhabbetin üzerine devam eden iki günde akşamları yazar oldu. Hikaye atıyorum cevap veriyor falan. Önümüzdeki hafta da mutlaka buluşmak istiyor. Tamam dedim ayarlarız 😂 Ben asla yazmıyorum sadece o yazarsa cevap veriyorum. Aynı geyik muhabbetlerine devam ediyorum. Ben çoğu zaman ayarsız özgüven yüzünden soğuyan bir kadınım. Hepimiz kendi çapımızda değerli ve önemliyiz ama hepsi bu. Herkes için kendimizi "aşık olunacak insan" olarak düşünmemeliyiz bence 😂 Aklıma geldikçe gülüyorum özgüvene bak yaa.

O özgüven diğer kız görüştü diye ama emin ol o kız da kesin değildir
Ahahaha deneyin mutlaka 😂 o diğer kızla tanıştığı günden beri bizim iletişimde bir tık azalma olmuştu ondan kaynaklı. Yok uzun saatler telefona bakmamalar, kendiliğinden yazmamalar falan. Şimdi o muhabbetin üzerine devam eden iki günde akşamları yazar oldu. Hikaye atıyorum cevap veriyor falan. Önümüzdeki hafta da mutlaka buluşmak istiyor. Tamam dedim ayarlarız 😂 Ben asla yazmıyorum sadece o yazarsa cevap veriyorum. Aynı geyik muhabbetlerine devam ediyorum. Ben çoğu zaman ayarsız özgüven yüzünden soğuyan bir kadınım. Hepimiz kendi çapımızda değerli ve önemliyiz ama hepsi bu. Herkes için kendimizi "aşık olunacak insan" olarak düşünmemeliyiz bence 😂 Aklıma geldikçe gülüyorum özgüvene bak yaa.

X