Bu gebelik hakkında bilgisi olan varmı ?

fmflihayat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2021
4
0
23
Merhabalar 1 hafta önce 15.3 ile gebe olduğumu öğrendim 2 gün sonra kanamam başladı 17.13 oldu değerlerim bekleyelim düşük mü değil mi anlayalım dediler 4 gün geçti kan testi yaptırdım 20.12 çıktı kanamam devam ediyor aama evdeki idrar testlerimde de çıkıyor düşük mü dış gebelik midir yoksa geç döllenmeyle olan yeni gebeliklerde böyle yavaş değer ilerlemesi oluyormu ?

Merhabalar 1 hafta önce 15.3 ile gebe olduğumu öğrendim 2 gün sonra kanamam başladı 17.13 oldu değerlerim bekleyelim düşük mü değil mi anlayalım dediler 4 gün geçti kan testi yaptırdım 20.12 çıktı kanamam devam ediyor aama evdeki idrar testlerimde de çıkıyor düşük mü dış gebelik midir yoksa geç döllenmeyle olan yeni gebeliklerde böyle yavaş değer ilerlemesi oluyormu ?
Bu şekilde çıkması sıkıntılı bir durum malesef..geç döllenme ve yeni gebelikte olsa önemli olan artış ve sağlıklı gözükmüyor geldi bana malesef..bı takibini yapın değer düşüşe geçmiyorsa bu şekilde az az artıyorsa dış gebelikte olabilir..moralinizi bozmayın ..takipte kalın..hayırlısı olsun hakkinizda

Sağlıklı gebelik gibi durmuyor canım. İnşallah dış gebelik değildir, sürekli takipte kal.

kimyasal gebelik yasıyosun cok gecmıs olsun

X