Seçim bitti gitti şimdi sonuçlarını konuşuyoruz....

28 Mayıs 2. turda oyumu

• Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 425 31,6%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 17 1,3%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vereceğim

OY: 37 2,8%
  • Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vermiştim yine ona vereceğim.

OY: 802 59,7%
  • Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 10 0,7%
  • Sn. Sinan Oğan'a vermiştim Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na vereceğim

OY: 52 3,9%

• Ankete Katılan
    1.343
Ya da birileri cahil ve beyinsiz olarak kalmamızı istemiş.Bunlardan en büyük çıkarı kim sağlıyor acaba?Ortadoğu da din dayatması ile yaşanan kaostan beslenen Arabistanlı Lawrencelar bitmez.(Thomas Edward Lawrence, takma adı ile Arabistanlı Lawrence veya kendini Araplara tanıttığı ismi ile John Hume Ross, İngiliz ordu subayı, arkeolog, diplomat ve yazar. Birinci Dünya Savaşı sırasında Osmanlı İmparatorluğu'na karşı düzenlenen Arap Ayaklanması'nın başarılı olmasındaki en mühim figür olması ile tanındı.)
İsminden dahi haberi olmayan milyonlarcasına arabistanlı Lawrence i anlatmak! Ortadoğunun din sömürgesi altındaki durumunu körükleyici dış minnaklar vardı.şimdi onlara pek gerek kalmadı.Kendi içimizde bir dünya Lawrence var zaten

İsminden dahi haberi olmayan milyonlarcasına arabistanlı Lawrence i anlatmak! Ortadoğunun din sömürgesi altındaki durumunu körükleyici dış minnaklar vardı.şimdi onlara pek gerek kalmadı.Kendi içimizde bir dünya Lawrence var zaten
Evet ben icimizdekilerin de onların bizzat yetiştirdikleri olduğuna inanıyorum. Türkiye nin NATO ya alınmasında dini eğitim şart maddesini biliyor muydunuz? Ben bilmiyordum geçen ay öğrendim. Niye sadirdiysam artık.

Evet ben icimizdekilerin de onların bizzat yetiştirdikleri olduğuna inanıyorum. Türkiye nin NATO ya alınmasında dini eğitim şart maddesini biliyor muydunuz? Ben bilmiyordum geçen ay öğrendim. Niye sadirdiysam artık.
Ortadoğunun kısmen tek modern ve cumhuriyetçi ülkesi olarak son kaleydik.Avrupa zaten biliyor öğrendiler.Dış müdaheleye gerek kalmadan içten çökertmenin yolunu silah belli DİN.İnsanların zaaf yanı bu gelişmemiş ülkelerde.Baksana din üzerinden siyaset ile nasıl işler yolunda onlar için.Ülke mülteci ile kaynıyor,ekonomi bitik,tarikatlar her yerde,sınır güvenliği yok,eğitim ayaklar altında,vatandaşlık bir ev parası isteyene bedava,ülkenin kendi kurum ve kuruluşları satıldı(özelleştirme diyorlar)katarların bir donumuzu almadığı kaldı,fabrikalar kapatıldı,tarım ülkesiyken herşeyi dışarıdan alınmaya bağlı kaldık.daha çok ama çok şey yazarım ama sadece senin gibi bilgi sahibi okuyan gerçekleri gören arkadaşlar anlar.Boşa nefes bunlar senin benim kanıma dokunuyor sadece

6B82C98C-8CCF-4202-951A-49FABED39F9E.png

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu: "Dünyanın gelişmiş 10 ekonomisinden biri olmayı hedefliyorduk ama bu gidişle Türkiye'nin kısa zamanda dünyanın en büyük 5 ekonomisinden biri haline gelmemesi için önünde bir engel yok." :KK53:

O bu değil de Sinan Ateş cinayeti benim içimi yakıyor ya. Fox haberde sabah akşam sürekli haberini yapıyorlar çok üzülüyorum. Bu cinayet olmasaydı ben varlığından haberdar olmazdım bile keşke de ben adını sanını duymasaydım da yaşasaydı diyorum. Çok acı çok. Yapan yaptıran bu işte en ufak bir parmağı olanları Allah kahretsin.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da katıldığı toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada kendisine ve partisine destek isterken tepki çekecek ifadeler kullandı. Erdoğan muhalefeti ağır sözlerle hedef aldığı konuşmasında "14 Mayıs'ta bunlara öyle çakalım ki bir daha bellerini doğrultamasınlar" dedi.​

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da katıldığı toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada kendisine ve partisine destek isterken tepki çekecek ifadeler kullandı. Erdoğan muhalefeti ağır sözlerle hedef aldığı konuşmasında "14 Mayıs'ta bunlara öyle çakalım ki bir daha bellerini doğrultamasınlar" dedi.​

Ne kadar itici laflar

Mesaj altındaki ifadeler zenginleşmeli. Uygun ifadeyi bulamadım, kaldım öyle. Şaşırsam şaşırmadım, üzülsem üzülmedim...

Ülkede öncelikle üslup değişikliği şart. Bıktık artık bu basitlikten.
Yine de
tek partiye YETEEEĞR, diye bağırıp muhalefeti desteklemesi de güzel 😄

Bülent Arınç: “Seçimlerin ivedilikle ertelenmesi lazım. Bu bir tercih değil zarurettir. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile 2024 yılı Mahalli İdareler Seçimleri birleştirilebilir.”

Bülent Arınç: “Seçimlerin ivedilikle ertelenmesi lazım. Bu bir tercih değil zarurettir. Cumhurbaşkanlığı Seçimleri ile 2024 yılı Mahalli İdareler Seçimleri birleştirilebilir.”
Yine şaşırmadık. Gerçekten bir yılda unutacak kadar aptal sanıyorlar bizi. Yazık!

X