Bu kadar erken ağrılar normal mi?

Avetis_lady

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
225
253
Selam hanımlar,
17. haftamdayım daha. Bikaç gündür sağ bacağımın iç kısmı ve kalça kemiğim çok ağrıyor. Azıcık iş yapsam ağrıdan duramıyorum. Çatı ağrısı diyen de var ama son aylarda olurmuş o da. Endişelendim ben. Aranızda bu tarz bir ağrı yaşayan var mı merak ettim, dr muayeneme daha bir hafta var.

Selam hanımlar,
17. haftamdayım daha. Bikaç gündür sağ bacağımın iç kısmı ve kalça kemiğim çok ağrıyor. Azıcık iş yapsam ağrıdan duramıyorum. Çatı ağrısı diyen de var ama son aylarda olurmuş o da. Endişelendim ben. Aranızda bu tarz bir ağrı yaşayan var mı merak ettim, dr muayeneme daha bir hafta var.
Ben 20. haftadan beri çekiyorum çatı ağrısı. Magnezyum kullanmaya başladıktan sonra biraz hafifledi ama devam ediyor. Doktorundan isteyebilirsin

Hayır ne yazık ki vermedi. Bir daha ki ilk kontrolümde isteyeyim madem. Vinalac kullanıyorum şu an sadece.

Magnezyum içersen azalır canım. Ara sor doktoruna bekleme ağrı çekme boşuna.

Canim ben de 20. Haftamdan beri çekiyorum cati ağrısını.. illa son haftalar olmasina gerek yok bebegin durusuyla alakaliymis oyle dedi doktorum. Sabahlari kalktigimda felaket bi agrim oluyor ve bazen uyuşuyor bile tum bacağım.. magnezyum fayda etmedi bana.. cok agrin olursa agri kesici ic dedi doktorum..

Selam hanımlar,

Ben yanlış hatırlamıyorsam 10. Haftadan beri çekiyorum o ağrıyı. Biraz yürüyünce ya da temizlik yapmaya falan çalışınca sol bel çukurumun orada bi ağrı oluyor, yürüyemiyorum, basamıyorum vs. Doktorum bir şey demedi, eşimin hocası da (fizyoterapist) muayene etti. Hamilelikte bebeğin ağırlığının artmasına bağlı olarak normal olduğunu söyledi. Hatta üzerine de baya espri döndürdük, ilerleyen aylarda göbeğimin altına tekerlekli destek yapıp öyle yürüyeceğim falan diye :) şu anda 23. Hafta bitmek üzere, o ilk ağrılara göre çok daha iyi durumdayım. Ama evde iş vs yapamıyorum. 3+1 evim, iki odayı kendimi çoook zorlayarak ancak süpürebiliyorum, silme vs yok :))

Benzer bir şeyse muhtemelen aynıdır, bence doktora gidene kadar iş falan yapma, kendini gözlemle biraz.

X