Bu kişi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ayy benimde çok sevdiğim efendi bir arkadaşım tanıştırmıştı geçmişte biriyle, konu güzellikten giyime giyimden iç çamaşırlarını ben seçmek isterim e falan gelmişti, yıllardır engelli durur kendisi :KK70:

Ben aksine birinin duasını almışsınız diycem, kendini bu kadar baştan belli edeni nadir bulunur. çabuk kurtulduğunuza sevindim geçmiş olsun Allah iyilerle karşılaştırsın

Arkadaşlar hatırlarsanız evlilik hakkında Cuma bir konu açmıştım. Cumartesi günü okuldan çok yakın bir arkadaşım beni aradı evli kendisi, hal hatır sorduk konuştuk ne yapıyorsun falan dedi bende laf arasında anlattım dedim millet üstüme evlilik için çok geliyor iyi bir insan olsa düzgün kabul ederim kafama yatarsa. O da dedi aslında öyle biri var eşimin yakın arkadaşı evlenmek istiyor düzgün dindar namaz kılan kapalı bir kız arıyor diye. Kendisi kamuda mühendis 33 yaşında seni söyliyim en azından yazışarak ya da konuşarak bi görüşme yapın kafana yatarsa olur yatmazsa olmaz. Bende bi cesaret kabul ettim arkadaşım kardeşim gibidir ona güvenirim ama numaramı verme instagramdan isterse benle iletişime geçsin dedim ne olur ne olmaz numaram yabancı birinde olmasın. Birde eğer niyeti evlilik ise arkadaşlık değilse konuşalım çünkü bazen arkadaşlık anlaşılabiliyor. O da eşine demiş eşi de arkadaşına demiş bir de baktım mesaj kutuma 1 saat sonra selam diye bir yazı geldi. Bismillah deyip selam yazdım. Konuştu hal hatır sordu ciddi olduğunu bir kısmet aradığını falan dedi. Bu arada mesaj atıyor cevap yazıyorum bi 10 dk sonra tekrar yazıyor bu şekilde bi 4-5 saat konuştuk ama konuştuğumuz konular sadece şunlar oldu. Onun okuduğu bölüm mezun olduğu üniversite benim okuduğum bölüm mezun olduğum üniversite çalıştığım yer ve hobilerimiz bu kadar sadece. Hani şunu sormasını bekliyorum evlilikten beklentin ne nasıl bir şey hayal ediyorsun ya da ailelerden bahsettin tık yok adamda. Neyse saat gece 10 oldu. Bu bana dedi whatsap yok mu bende dedim tanımadığım birine numaramı vermek istemiyorum açıkça dedim. Dedi şunun için istiyorum fotoğrafını görmedim görmek istiyorum diye kendisinin fotoğrafı profilinde vardı gayet yakışıklı biri düzgün birine benziyor dışardan. Bende dedim fotoğrafım okulun sitesinde var isterseniz girin bakın. Hemen girdi baktı dönüşü Şöyle oldu aşırı güzelsin, ay parçası gibisin içinin güzelliği dışa yansımış ben çok şanslıyım falan filan. Bende şaşkın okuyorum sürekli bana diyor çok güzelsin fiziğin çok güzel. Sonra bir anda dediki kaç numara ayakkabı giyiyorsun. Bende gayrı ihtiyari 36-37 yazdım. Dedi elin ayağında küçük demek ne güzel. Biz evlenince bol bol öperim elini ayağını 😳😳😳 ben şok anlayamadım dedim. Dedi senin galiba tepeden tırnağa her yerin güzel ve öpücük emojisi attı bir sürü 😘😘😘 ben dedim siz ne dediğinizin farkında mısınız bu nasıl üslup aynen şöyle dedi güzele güzel diyorum bunun nesi ayıp. Ama adam sürekli diyo ayaklarını öpücem ellerini öpücem evlenince seni yiycem 🤭🤭🤭 çok güzelsin ay parçam meleğim benim. Yani topu topu 6-7 saat konuştuk daha ailemi sormadı başka şeyler sormadı fotoğrafımı gördü sapıklık yapmaya başladı bişey demedim uyuyacağım dedim nedense şimdiki aklım olsa anında engellerdim. Neyse uyudum bugün sabahtan akşama çevrimiçi oldu hep ama bana hiç yazmadı bende akşam yedi gibi engeli attım. Keşke dün gece atsaydım ama neye uğradığımı şaşırdım bi anlam veremedim ki sonradan ne mal olduğunu anladım sanki. Ne yapmaya çalıştı sizce yazmak istedim çünkü sabahtan beri çok sinirliyim. Allah erkekleri bildiği gibi yapsın dıştan o kadar beyefendi görünüyor ki çok entel yakışıklı ama içine gir 🙄🙄🙄
Onun beklentiside senin beklentinde çok saçma 6 7 saat mesajlastigin adam aileni sorup ne yapsın yahu daha seni tanımamış ikinizdede var kusur

X