Bu kocayı napim şimdi ben

Mirelor

Evli = mutlu = çocuklu ;)
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2017
103
30
Biraz önce bilgisayarda resimlere bakarken 2 tane fotoğraf gördüm pavyon gibi bi yerde çekilmiş kalabalık kırmızı ışıklı bi ortam mini etekli kız oynuyo bi uzaktan çekilmiş bi yakından hemn eşime sordum oda ben cekmedim bi arkadaş watsaptan yanlışlıkla atmıştı onu bende teldeki resimleri pc ye atarken onu da atmisim yanlışlıkla dedi bende yanlislikla atacak bi seni mi bulmus karisina Atsaydı dedim elim ayagim titriyo sinirden napiyim ben şimdi

Kimse o arkadaş önce onu söyletirdim, sonra da o pavyonun adını öğrenip kamera görüntüsü var mı sen var mısın diye bakacağım der tehdit ederdim doğruyu söylesin diye.
Ya da takipte kalacaksın bir haltlar karıştırıyor mu diye. Böyle bir şeyi görüp didiklemeyecek kadın yoktur.
İnşallah dediği doğrudur ne diyeyim

Biraz önce bilgisayarda resimlere bakarken 2 tane fotoğraf gördüm pavyon gibi bi yerde çekilmiş kalabalık kırmızı ışıklı bi ortam mini etekli kız oynuyo bi uzaktan çekilmiş bi yakından hemn eşime sordum oda ben cekmedim bi arkadaş watsaptan yanlışlıkla atmıştı onu bende teldeki resimleri pc ye atarken onu da atmisim yanlışlıkla dedi bende yanlislikla atacak bi seni mi bulmus karisina Atsaydı dedim elim ayagim titriyo sinirden napiyim ben şimdi

Bence yanlışlıkladan kastı yanlışlıkla bilgisayara attım demesi.
Erkek gruplarında fantastik paylaşımlar olduğunu duymuştum. Eşinizde whatsapptan yollanan resimlere telefonun resimlerine kaydedilsin gibi bir ayar yaptıysa (bir ara benim de alakasız çiçek böcek kutlama mesajları ile dolmuştu resimlerim) tüm resimlerini bilgisayara atarken atmış olabilir cidden.

Tövbe tövbe pavyon ne ya tabiki aklını başına getirin edep yahu

Yapacak bir seyin yok bu bir karar icin yeterli degil. % 1 bile olsa dogru soyluyor olma ihtimali var. Sessizce takipte kalabilirsin.

İspatlasın resimlerin kaynağına bakın.
Bu pavyon saçmalığı ne yav,nasıl bir eğlence anlayışıdır bu.
Evlenecek çiftlere keşke yeterlilik sınavı yapsalar ve pavyona gitmiş erkeklerin evlenmesine izin verilmese.

ahh bu arkadaşlar yok mu!
hep onların başının altindan çıkıyor.
yoksa bizim kocalarimiz edete bir melek..
arkasini getirecekseniz peşine düşün.
kavga edip barisip huzursuzluk yasadiginizla kalip birde alenen hale getirecekseniz,
inanmış gibi davranin..

Öğrenip ne yapacaksınız? Önce ona karar vermek lazım. Hiçbirşey yapmayıp yutacaksanız hiç kaşımayın olayı. İnanmış gibi yapın. Eğer yalan söylüyorsan hakkımı helal etmem diyin. Belki vicdanı sızlar da bir daha yapmaz en azından.

O arkadaşınıda biliyorum aynı yerde çalışıyolar o çekip eşime göstermek icin atmıştır diye düşünüyorum ama öyleyse bile niye atiyo hadi attı eşim niye yanlışlıkla attı diyo

Eğer eşin gitmediyse o fotoğrafları gerçekten arkadaşı göndermiş olabilir.
Bilgi amaçlı göndermiştir yoksa başka neden olacak?

Arkadaşı zaten nereye gitse ne yeyip içse atiyo fotosunu eşime ama benim eşim bakmak zorunda mi şimdi o fotoya baktığını düşününce bile deli oluyom ya

Arkadaşı zaten nereye gitse ne yeyip içse atiyo fotosunu eşime ama benim eşim bakmak zorunda mi şimdi o fotoya baktığını düşününce bile deli oluyom ya
Eşinin telefonunu al o arkadaşa mesaj at "ya bilader geçen videosunu attığın pavyonun adı neydi" diye. Ne pavyonu vs derse olayı anlarsın zaten.

X