Bu konu hakkında son kez yazıyorum

astrojurnal

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
10.967
34.141
36
Ama ben kaçınmadım ki. Bakın sizin de söylediğiniz gibi insanlar bu şekilde yaklaşıyor. O yüzden bende kaygılanmaya bşladım internet olsun çevre olsun sizinde bahsettriğiniz gibi yaklaşıyor insanlar haliyle bende kaygılanıyorum. Siz uzun yıllardır araştırıyorsunuzdur ikimiz bir olamayız ikimizinyaklaşımı hemen aynı olamaz.

ben zaten durumu yaşayan biriyim, bire bir deneyimliyorum. benimle tabiki aynı olamaz. ama burada kaç konudur insanlar size iyi niyetle bir sürü şey anlattı. tepki vermelerinin sebebi sizin hiçbirşeye inanmamanız.

mesaj attım size. umarım bilgiler kaygılanmanaza gerek olmadığını ispat edebilir.

astrojurnal

Nirvana
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2019
10.967
34.141
36
Ya orası öyle zaten ama hadi bu hastalığı ben anartıyorum çok basit sıradan bir hastalık diyelim. Peki ciddi bir hastalık olarak düşünün ve uzun yıllardır birlikte olduğunuz aşık olduğunuz birinden de bahaetmiyorum. Yine böyle düşünür müydünüz? Elbette yıllardır birlikte olduğın sşık oldığum birini hastalandı diye terk edemezsin bunu kolay kolay kimsede yapamaz. Ama bzimki tanışma aşaması hastalığı önceden var .

biz erkek arkadaşımla tanıştığımızda da benim diyabetim önceden vardı. söylediğimde yani şeker hastasıyım dediğimde "öncelikle buna bulaşıcı birşey gibi hastalık demeyelim, daha sevimli oluyor diyabet demek" demişti.
kısacası seven ve gerçekten isteyen insan için önceden şekerinizin olmasının bir anlamı kalmıyor.
siz evlilikte aşk/sevgi aramadığınız tamamen mantıkla yaklaştığınız için bu kadar didikliyorsunuz biraz da. mantık garanti ister çünkü.
bizimki tanışır tanışmaz uçuruma atlamak gibiydi. o yüzden birbirimizin böyle şeylerini kabullenmekte zorlanmadık.

brnck

Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
222
64
27
Önceki konunu da hatırlıyorum, sürekli bir şikayet durumun var. Zaten bu konu aklını kurcalamasa burada böyle konular açmazdın. Hasta birisini istemiyorsun hayatında, devam edersem de ne yaparım ne ederim kafasındasın.

Erkek arkadaşın buraya yazdıklarını görse emin ol seni hemen terkeder. Sen en iyisi bu adamdan ayrıl ve biriyle sevgili olmadan önce onu bir check uptan geçir, ondan sonra sevgili ol.
Ya gerçekten adam öksürdü diye bu kadar tantana yapmadım ki. Ama inşallah siz haklısınızdır inşallah bu kadar basit sıradan sıkıntısız bir hastalıktır. Emin olun bunu sizden çok daha fazla istiyorum