Bu parayı ne yapayim

Benimadimnergis1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2021
45
37
Arkadaşlar merhaba. Orta halli bir aileyiz. Şu dönemde elime 20 bin lira geçti. Bize göre büyük para bu devirde. Borcumuz yok çok şükür. Sizce yarın gidip dolara cevireyimmi hepsini. Siz ne önerirsiniz. Yatırımdan anlayan hanımlar varsa rica etsem yazabilir misiniz. Altına mi yatirayim yoksa dolar Euro hiç anlamıyorum. Yardımci olacak arkadaşlara şimdiden çok tesekkurler

Arkadaşlar merhaba. Orta halli bir aileyiz. Şu dönemde elime 20 bin lira geçti. Bize göre büyük para bu devirde. Borcumuz yok çok şükür. Sizce yarın gidip dolara cevireyimmi hepsini. Siz ne önerirsiniz. Yatırımdan anlayan hanımlar varsa rica etsem yazabilir misiniz. Altına mi yatirayim yoksa dolar Euro hiç anlamıyorum. Yardımci olacak arkadaşlara şimdiden çok tesekkurler
Param olmayan ben takip edeyim işime yarar belki 😁

Eğer uzun süre elimin altında kalacak bekliycem diyorsanız altın yapın.

Parayı TL’de tutmayın da. Alacağınız tavsiye için de yatırım vadesi de önemli bence; kaç ay/yıl bu yatırım aracında tutacaksınız, beklentiniz nedir, vb.
Canım bir sene sonra ablamın düğünü var belki ona harcarız. Beklentimiz hani bu en iyi şekilde nasıl degerlendirilirse getirisi ne olursa olsun hayırlı yere gitsinde kaza bela olmadan

Belki bir sene diyelim ablamın düğünü var belki lazım olur ona harcarız. Oda bize harcamisti çok aramızda ayrım yok yani
20 bini ablanızın düğününe mi harcayacaksınız?e o zaman bu para zaten birikim değilmiş size gidecekmişş yeri varmış.ha altın almışsınız ha dolar bu yüzden

Belki bir sene diyelim ablamın düğünü var belki lazım olur ona harcarız. Oda bize harcamisti çok aramızda ayrım yok yani
Anladım
Yani dolar euro ve altın hepsi birbirine bağlı gidiyor biliyorsunuz.
Yani bir kısmını altın yapip kalan kısmını döviz yapabilirsiniz
Şu bitcoin falan düşünüyorsaniz hiç anladığım şeyler değil ve çok riskli geliyor bana

20 bini ablanızın düğününe mi harcayacaksınız?e o zaman bu para zaten birikim değilmiş size gidecekmişş yeri varmış.ha altın almışsınız ha dolar bu yüzden
Yok belki hani gerek kalmaz. Ama mesela hani olur ya kendime elbise alırım ablama bilezik takarım şuan olsa mesela 6 bine bilezik alırım ama seneye Ilıcak bende diyorum para kenarda dursun.hastakigi var düğünü var herşey var işte.

Yok belki hani gerek kalmaz. Ama mesela hani olur ya kendime elbise alırım ablama bilezik takarım şuan olsa mesela 6 bine bilezik alırım ama seneye Ilıcak bende diyorum para kenarda dursun.hastakigi var düğünü var herşey var işte.
Para durmaz harcarsın
Bileziği şimdiden bile alabilirsin elbiseye de Allah Kerim

dolar eura devletin ani politikalarıyla ani düsüs ve ani cıkıs yasanır altın her zaman daha iyidir al kulpsuz ata lira 6 tane miss

daha acık yazamıyorum anı atamalar iflaslar anı düsüs ve cıkıs yasatır o riske sakın girme altın her zaman iyidir

anladım .bitcoin borsa işine anlamıyorsanız hiç girmeyin batarsınız.siz en iyisi yarısını altın yarısını da dolar yapın paranın.

X