Bu parfümün muadili hangisi

Renklikalem123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2019
167
51
Merhaba arkadașlar, yillar once avon satıșı yapiyordum.o zamanlar Christian lacroix rouge diye kırmizi bi parfum vardi. Cok begeniyordu. Kaldirildi. Zaten avon nerde guzel parfum varsa onu kaldiriyor. Kisacasi ben bu parfum kokusunun benzerini muadilini ariyorum. Bilen var mi bu kokuya benzeyen bi parfum var mi?

Çakma parfümcülerde seçenek bol belki orda benzer bi koku bulup orijinalini alabilirsiniz. 🤗 Ben de şu ikisini çok özlüyorum.
images
4176SOyoXiL._AC_SX425_.jpg

Merhaba arkadașlar, yillar once avon satıșı yapiyordum.o zamanlar Christian lacroix rouge diye kırmizi bi parfum vardi. Cok begeniyordu. Kaldirildi. Zaten avon nerde guzel parfum varsa onu kaldiriyor. Kisacasi ben bu parfum kokusunun benzerini muadilini ariyorum. Bilen var mi bu kokuya benzeyen bi parfum var mi?
Valla o parfumu buldum ama 445 lira😂😂

Biliyom yes. Ama ben en son blue infinity aldım gratisten 13 tele. 🤣🤣
Avon imari var turuncu Kapaklı muhteşem bir koku oda.
Ben hep parfüm stoku yaparım gratis'ten alırım Avon'dan alırım fark etmez onun için daha köşede açılmamış parfümüm var Uzun bir süre parfüm almayı düşünmüyorum elimdekiler bitsin bi 😂

Ben hep parfüm stoku yaparım gratis'ten alırım Avon'dan alırım fark etmez onun için daha köşede açılmamış parfümüm var Uzun bir süre parfüm almayı düşünmüyorum elimdekiler bitsin bi 😂
Ben celebre seviyorum ya. Zaman zaman perceive.

Bilseydim zamaninda bnde stok yapardim🤣

X