Bu tanışıklık arkadaşlıkta mı kalır aşka evrilir mi?Kızlar yardım

Çok teşekkür ediyorum, burçlara fazla inanmam ama Balık burcunun sezgilerinin kabiliyeti arşa ulaşır derler.. bazen öyle hissediyorum vallahi :KK70:

Yav yengecin de sezgileri iyi derler ben olsam kizi instagramda gordugum zaman kuzeni zanneder gel dedigi an tum maasimi taksiye verir cocugun evine gider evlendikleri gun de uzuldugum belli olmasin diye dugun fotograflarina layk atardim ve Ingilizce diline kuser Ispanyolcanin daha yaygin konusulan dil olmasi icin change.orgda kampanya baslatirdim ama is isten gecmis olurdu. Su grubu sezgileri bence de gucludur ama boyle seyleri gormek istemekle de alakali biraz bence sanirim :KK70:

Ahh toscanacım ❤️ O kaybetti, sen değil. En azından akıllı davranıp aradığı gece gitmemişsin yanına, resmen yara bandı olarak kullanmak istemiş. E yok mu şimdi kimse? Yazıların çok tatlıokumak isterim😂

Çok teşekkür ederim :KK22:Erkeklerin bu yönlerinden nefret ediyorum. Etinden, sütünden, gücünden neresi denk gelirse yararlanacak, kâr sayıyor pislikler.. Valla bence de tam bir Aşk kadınını kaybetti, ama inanın mutlu olamazdık. Çok fazla maddi güç uçurumu var aramızda, denkliği bozar böyle şeyler kim ne derse desin.. aile ucundan da sosyete zaten :KK51:beni beğenseler, aileme burun kıvırırlardı eminim.
Şimdi mi? Valla hiç yalan söylemeyeyim, aşk hayatım düzlüğe çıkar mı her gün soruyorum..işyerimdeki bir beyefendiden çok hoşlanıyordum, aşık oldum.. hatta aşk evresini de geçti, deliliğe evrilmek üzere..
burada konu da açmıştım ama genelde olumsuz yazıldı.:)
Çok genel hatlarıyla özetleyeyim; beyefendi birim yöneticisi, çok yakışıklı ve çekici, bekar, sportif ve çok fresh görünüyor biraz flörtöz yapıda heyhat.. o ortamdayken evlisi - bekarı kadınların yüzünde aptal bir sırıtış olur genelde... bizim işyerinden geçmişte ve şimdilerde bir sürü yürüyeni vardı, var, varolacak.. Biraz ilginizi belli edip ona yöneldiniz mi, hooop! puff kendini geri çeker, kaçar...
Beyefendinin enerjisini okuduğumuzda bize şunu der (Not: bu tamamen benim adamın kabuğundan yaptığım çıkarımlar tabiiki, iç dünyasını bilemem) ; "Tatlım ben yemek, içmek, gezmek, istediğimle sevişmek istiyorum..Aşka pek inanmıyorum, zamanında beni kırdılar ve aşk denen şey bitti bende. Kısa süreli ilişkiler tercih ediyorum. Bir kadın gördüğümde önce tutkulanırım, yaklaşırım,onunla birlikte olurum ama sonra soğurum.. Ciddi ilişki istemiyorum." Ama içinde bir yerlerde herkes gibi aşkı arayan bir yanı da var bana sorarsanız..

Kendisiyle bir ortamda alkollüyken bayağı tutkulu şekilde öpüşmüştük, bana boş olmadığını tahmin ediyorum.(detayları boşverin çok uzun). Sonrasında beni buna pişman etti, sanki ben ona hemen yapışıp bir şeyler isteyecekmişim gibi huysuzlanıp arkadaşlar üzerinden "beni kırmak istemediğini ve ciddi ilişki düşünmediği" ile ilgili haber yolladı (eski yaşadığı tecrübeler üzerinden otomatik bir davranışta bulundu), bi ton saçmalık.. Ben de komik olmasın dedim. Ağır bir enerji oldu o dönem aramızda ben kaçtım. Sonrasında bana arkadaşça yaklaşmaya başladı, iş dışında 1-2 görüşmemiz oldu 3-4 kişilik grupla. ama birisi kıskanıp aramıza girdi tahminimce, yine uzaklaştık.
Şimdilerde orta halliyiz.. merhaba merhabayız, ama bir araya gelince aradaki çekimi hissediyorum ben.Ama o kadar.
Bir şey olursa ilk buraya yazacağım zaten.

Yav yengecin de sezgileri iyi derler ben olsam kizi instagramda gordugum zaman kuzeni zanneder gel dedigi an tum maasimi taksiye verir cocugun evine gider evlendikleri gun de uzuldugum belli olmasin diye dugun fotograflarina layk atardim ve Ingilizce diline kuser Ispanyolcanin daha yaygin konusulan dil olmasi icin change.orgda kampanya baslatirdim ama is isten gecmis olurdu. Su grubu sezgileri bence de gucludur ama boyle seyleri gormek istemekle de alakali biraz bence sanirim :KK70:

Gerçekten mi? Aslında yengeç burcu da duygu insanıdır, size romantik bir şeyler vermemekte ısrar eden bir adama yine de gider miydiniz?
Çok komik yazmışsınız güldüm :KK70: ama işte öyle öyle üzülüyor insan..bari baştan üzülmeyeyim demeyi öğreniyoruz bir şekilde

Çok teşekkür ederim :KK22:Erkeklerin bu yönlerinden nefret ediyorum. Etinden, sütünden, gücünden neresi denk gelirse yararlanacak, kâr sayıyor pislikler.. Valla bence de tam bir Aşk kadınını kaybetti, ama inanın mutlu olamazdık. Çok fazla maddi güç uçurumu var aramızda, denkliği bozar böyle şeyler kim ne derse desin.. aile ucundan da sosyete zaten :KK51:beni beğenseler, aileme burun kıvırırlardı eminim.
Şimdi mi? Valla hiç yalan söylemeyeyim, aşk hayatım düzlüğe çıkar mı her gün soruyorum..işyerimdeki bir beyefendiden çok hoşlanıyordum, aşık oldum.. hatta aşk evresini de geçti, deliliğe evrilmek üzere..
burada konu da açmıştım ama genelde olumsuz yazıldı.:)
Çok genel hatlarıyla özetleyeyim; beyefendi birim yöneticisi, çok yakışıklı ve çekici, bekar, sportif ve çok fresh görünüyor biraz flörtöz yapıda heyhat.. o ortamdayken evlisi - bekarı kadınların yüzünde aptal bir sırıtış olur genelde... bizim işyerinden geçmişte ve şimdilerde bir sürü yürüyeni vardı, var, varolacak.. Biraz ilginizi belli edip ona yöneldiniz mi, hooop! puff kendini geri çeker, kaçar...
Beyefendinin enerjisini okuduğumuzda bize şunu der (Not: bu tamamen benim adamın kabuğundan yaptığım çıkarımlar tabiiki, iç dünyasını bilemem) ; "Tatlım ben yemek, içmek, gezmek, istediğimle sevişmek istiyorum..Aşka pek inanmıyorum, zamanında beni kırdılar ve aşk denen şey bitti bende. Kısa süreli ilişkiler tercih ediyorum. Bir kadın gördüğümde önce tutkulanırım, yaklaşırım,onunla birlikte olurum ama sonra soğurum.. Ciddi ilişki istemiyorum." Ama içinde bir yerlerde herkes gibi aşkı arayan bir yanı da var bana sorarsanız..

Kendisiyle bir ortamda alkollüyken bayağı tutkulu şekilde öpüşmüştük, bana boş olmadığını tahmin ediyorum.(detayları boşverin çok uzun). Sonrasında beni buna pişman etti, sanki ben ona hemen yapışıp bir şeyler isteyecekmişim gibi huysuzlanıp arkadaşlar üzerinden "beni kırmak istemediğini ve ciddi ilişki düşünmediği" ile ilgili haber yolladı (eski yaşadığı tecrübeler üzerinden otomatik bir davranışta bulundu), bi ton saçmalık.. Ben de komik olmasın dedim. Ağır bir enerji oldu o dönem aramızda ben kaçtım. Sonrasında bana arkadaşça yaklaşmaya başladı, iş dışında 1-2 görüşmemiz oldu 3-4 kişilik grupla. ama birisi kıskanıp aramıza girdi tahminimce, yine uzaklaştık.
Şimdilerde orta halliyiz.. merhaba merhabayız, ama bir araya gelince aradaki çekimi hissediyorum ben.Ama o kadar.
Bir şey olursa ilk buraya yazacağım zaten.
Ahhh ❤️ Sende hep ortamın en popüler ve olabilitesi az olan insanları seçiyorsun be tatlım. Sanki bu daha beter gibi geldi bana, günübirlik kısa süreli özellikle de cinsel içerikli ilişki yaşayan birinin sence seninle ciddi düşünme ihtimali yüzde kaç olabilir? Bence %20 ler falan...
Güle gideyim derken papatyaları eziyor musun yoksa?

4 yıl önce adamın zenginliği, havası sizi cezbetmiş. Gerçek aşkı bu dört yılda bulabildiniz mi yoksa benzer yeni maceralar mı?

Ay çok saçma bir yorum kusura bakmayın ya :KK70: hiç de öyle biri değilimdir, adamın zenginliği cezbetmedi, tam tersi korkutucu ürkütücü etki yarattı. egomu tırmaladı. zenginliği cezbetse çağırdığı an soluğu yeniköydeki boğaz manzaralı villasında alır, o kovana kadar çıkmazdım değil mi? konunun sonu 16. sayfada...
sizi de anlıyorum uzun konuları herkes okuyup, anlamayı ve yorumlamayı başaramaz. yine de denediğiniz için 5 puan

Gerçekten mi? Aslında yengeç burcu da duygu insanıdır, size romantik bir şeyler vermemekte ısrar eden bir adama yine de gider miydiniz?
Çok komik yazmışsınız güldüm :KK70: ama işte öyle öyle üzülüyor insan..bari baştan üzülmeyeyim demeyi öğreniyoruz bir şekilde

Aslinda artik gitmezdim. Ama eski ben olsa kosa kosa giderdi yani evet yalan soylemeyeyim. Bunu da duygusuz bir yerden yapmazdim cidden "sevdigimle vakit gecireyim" kafasiyla ve baya gurursuzca yapardim, ve kendimi kandirirdim yani o da beni seviyor filan diyerek. Kalinlastirdigim yere katiliyorum arti gercekleri gorebilecek kadar kendine karsi durust olmakla da alakasi var bence bunun. Gercekleri gormek isteyen kadin goruyor abi. Hayallerde yasamak isteyen de hayallerde yasiyor malesef. KKya acilan her konuda orneklerini goruyoruz :KK43:

Ahhh ❤️ Sende hep ortamın en popüler ve olabilitesi az olan insanları seçiyorsun be tatlım. Sanki bu daha beter gibi geldi bana, günübirlik kısa süreli özellikle de cinsel içerikli ilişki yaşayan birinin sence seninle ciddi düşünme ihtimali yüzde kaç olabilir? Bence %20 ler falan...
Güle gideyim derken papatyaları eziyor musun yoksa?

Vallahi bakın, çok açık yazıyorum anonimim zaten. Beğendiğim adamları hakkında hiçbir şey bilmeden görür görmez bir kalbim pırr ediyor.. araştırıp edince kalifiye insanlar olduklarını öğreniyorum. özellikle bir seçim değil gerçekten öyle denk geliyor. Aura mı denir bilmiyorum, ona kapılıyorum galiba..
yoksa çevremde tanıdığım başka zengin, kariyerli, yakışıklı insanlar var. hiç alıcı gözüyle bakmadım, ne olursa ilk başta oluyor bana.
Evet haklısınız, şu an o sebeple kendisine mesafeli ve soğuk duruyorum zaten. Şu an yaklaşsam, biliyorum tutkulu bir şekilde sevişiriz sonra onun gözleri başka yerlere doğru kayar. Bunu bildiğim için de deliliğe dönüşen aşkıma rağmen içimde yaşıyor, onu uzaktan seviyorum.
Papatyaları ezme kısmına gelince.. yine artık burcumun laneti midir kendimin laneti mi.. bir adama tutulduysam zinhar gözüm başkasını görmez.bu süreçte başka tanımaya çalıştığım insanlar olmadı mı?e oldu.. ama dertleri seks, ya da toscana sen çok düzgün ve akıllı bir kadınsın evlilik için idealsin ben seni alayım isterim ne dersin? kafasında.. olmaz ki böyle..

Konunun hepsini okudum. Siz benim ne demek istediğimi anladınız ama anlamamazlıktan geliyorsunuz. Az önce bahsettiğiniz beyin de genel özellikleri 4 yıl öncesininkiyle büyük ölçüde örtüşüyor. 4 yıl önceki zengindi, bu bey de havalı fiyakalıymış. Bunun tesadüf olamayacağını buradaki herkes bilir, bilmesi içinde 16 sayfayı okuması gerekmez. İlk ve son sayfaya (son derken şu son takıldığınız beyle ilgili olan sayfa) baktı mı tamamdır.

Aslinda artik gitmezdim. Ama eski ben olsa kosa kosa giderdi yani evet yalan soylemeyeyim. Bunu da duygusuz bir yerden yapmazdim cidden "sevdigimle vakit gecireyim" kafasiyla ve baya gurursuzca yapardim, ve kendimi kandirirdim yani o da beni seviyor filan diyerek. Kalinlastirdigim yere katiliyorum arti gercekleri gorebilecek kadar kendine karsi durust olmakla da alakasi var bence bunun. Gercekleri gormek isteyen kadin goruyor abi. Hayallerde yasamak isteyen de hayallerde yasiyor malesef. KKya acilan her konuda orneklerini goruyoruz :KK43:

Bazı konularınıza aşinayım, gerçekten de seviyorum o halde varım kafasıyla hareket ettiğiniz yerler olmuş.. bakın bu bazen güzel bir kafa ama bazen de tam bir lanet..
evrende alma verme dengesi denen şeyi keşfettim ben bir süredir. teraziyi asla bir tarafa daha fazla vermesine müsade etmeyeceksiniz, ne kadar alıyorsanız o kadar verecek ne kadar veriyorsanız da bir o kadar bekleyeceksiniz..
bu şey dengede olduğunda ruh haliniz de dengede, sonuç daha huzurlu ve dingin bir yaşam.. denedim %100 çalışıyor

Son düzenleme:
Konunun hepsini okudum. Siz benim ne demek istediğimi anladınız ama anlamamazlıktan geliyorsunuz. Az önce bahsettiğiniz beyin de genel özellikleri 4 yıl öncesininkiyle büyük ölçüde örtüşüyor. 4 yıl önceki zengindi, bu bey de havalı fiyakalıymış. Bunun tesadüf olamayacağını buradaki herkes bilir, bilmesi içinde 16 sayfayı okuması gerekmez. İlk ve son sayfaya (son derken şu son takıldığınız beyle ilgili olan sayfa) baktı mı tamamdır.

Aferin sana, goodd boii!!!
Ama bu kez yanıldınız, bu beyefendi zengin değil yönetici olmasına rağmen daha mütevazi bir yaşam sürüyor. Bu nedenle onu kendime daha yakın hissediyorum. Farkı daha çok fiziksel görünüşünde sadece.

Çok saygısız ve kaba bir insansınız, konu sahibesinin derdi para yemek olsa önceki adam çağırdığında evine gider paralarını yer içerdi burda konu falan da açmazdı. Zengin adamlara yamanma derdi olsa zaten 4 yıl hoşlanacağı başka birini beklemezdi, zengin avına durmaz çıkardı. Kız hoşlandım yazmış uzunca, hislerini yazmış. İlk mesajınıza cevap vermiş konu sahibesi hayır öyle değil demiş işte, hala yok yok sen para peşindesin yazıyorsunuz yeter yani bu konu sahibesi hakaretlerinizi çekmek zorunda mı? Sizin iğrenç içerikli mesajlarınızı bir romantizm/flört konusunda üyeler olarak okumak zorunda mıyız?

ahahahah.. yahu ilahi nereden denk geldiniz 4 yıllık konu :KK48: unutmuşum bile valla, ama madem sordunuz kısacık özet geçmeye çalışayım (anlattıkça açılan bir yapım var, uzayabilir de..) :KK51: beyefendiyle bir süre arkadaşlık yaptık, ben hafifçe ilgimi belli de etmiştim..
ama baktım arkadaşlıktan öteye ilerlemeyecek gibiydi, hatta bir his vardı beni rahatsız eden... sanki adamla arkadaş oluruz ama daha ötesi olamayız çünkü unutamadığı biri varmış gibi hissediyordum. kadınlar hissediyor gerçekten de..üzerinde başka bir kadının hayaleti dolanıyor gibiydi resmen ya çok acaip, kelimelere dökemiyorum anlamışsınızdır o hissi...hoşlantım yoğunlaşmaya başlayınca sosyal medyasında eş zamanlı stalkın dibine vurmaya başladım. Sonra çok aşağılarda yorumlarda bir kadın gördüm, bakın sadece gördüm. görünce de sanki kalbim 1 tık daha hızlı attı gibi hissettim. Girdim profile... Hoş bir hatun, ama takipleşmiyorlar bizimkiyle.. İlginç olan kızı bu beyefendinin annesi ve ablası takip ediyorlar!Likelar hala havada uçuşuyor falan..
Anında senaryo geldi... dedim kendime, "kızım toscana, beri bak yüzüme bak şimdi, bunlar bu hatunla büyük aşk yaşadılar.. Aileler de biliyordu belki evlilikten dönüldü. eleman bu kızı unutamamış işte, e görümce ve kaynana hala destekliyorlar belli ki takipleşip üzerine likelar yorumlar atıyorlar. Anne ve ablanın desteklediği bir kadın varken, sen ne yaparsan yap ciddiye alınmazsın çok zor... Sana burada yer yok." Geri çekildim. İlk başta bir şey farketmedi.. Ben ilgimi çekince saçma bir şekilde yaklaşmaya başladı bana. Kurs çıkışı beni metrobüse bırakırken bahanelerle yolu uzatmalar, seksüel içerikli şakalar, olur olmaz güya arkadaşlarıyla komik anılarını anlatırken seks imalı şeyleri anlatmalar vs.vs... anladım, mesaj veriyor bana.. anlamamış gibi yaptım, he dedi, gülmedim geçtim.
Derken kurs bitince bir akşam saat 21:00 gibi beni aradı.. Israrlı bir şekilde çağırıyor ama nasıl ısrar... "çok sıkıldım, bana gelsene, bir şeyler içeriz, film izleriz.."
Beni ebesinin nikahından o saatte Yeniköy'e çağırıyor.. Durup dururken, adı sanı koyulmuş bir ilişki bile yokken.. Sinirlendim.. Başta "gelemem çok uzak, nasıl döneceğim, saatten haberin var mı" diye terslendim. "Bir şey olmaz yea, burda kalırsın, çok eğleniriz" deyince de telefonu kapadım. Hikaye de orada kapandı benim için, kalbim sızladı ama bir yandan da zoruma gitti. Hatunu elden kaçırıyoruz bari bir sevişmeden gitmeseydi der gibi.. Tövbe est....
Aradan geçti 2 ay.. bir gün gördüm instagramında.. O hatun ile barışmışlar, aşk pozları gırla.. en son benimki, ailesi ve kız hep beraber bozcaada'da tatile gitmişler.. o görüntüleri de görünce dedim ki, "bir kere de yanılayım be!" ve sildim..
Bu da böyle bir anımdır :)
Sonunda hayal kirikligina ugradim☹️

X