bu topiğe yazan her soruyu cevaplayacak :)

CennetKokulum

kuzusu'nun kuması
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2007
2.451
36
kızlar soru soracaz alttakı uye cevaplıyacak gecıstırerek degıl durustce tabı bızde sınırlarımızı bılerek soracaz:ecrin_bebek: ornek verıyorum

abdin nicli 1.uye___--pilav yapmayı bılıyormusun?
selda nicli 2.uye----- hiç yapmadım ?

tırnakların uzunmu ?
cansu adlı 3. uye evet cok uzun .

gece yatarken aklıma geldı ben baslıyorum hadı gelın sızde eglencelı olacak:lepi:

allah için bişi yapamıyomki insan neyaparsa kendi için yapıyo dua ettim desem oda kendimiz için oluyo bu sorunun cevabımı çok aramışımdır şükrediyom herzamanki gşibi onaaa
alttaki bugün en sevindigin haber neee

hiç birşey :KK43: bugun cok kotu bır haber aldım kaçak elektrık kullanmadıgımız asla tenezul etmeyecegımız halde elektrıkcı hatası yuzunden yanlıs baglamıs ıs yerımızın elektrıgı kesıldı ustune 20 mılyar ceza geldı :eek:lmaz: çok uzgunum
yanı hıc ıyı haber almadım

aşagıdakı bugun ne yedın ?

Adam Fawer'ın "empati" adlı kitap. (bitirmek üzereyim, tavsiye ederim)

allttaki en son ne yemeği pişirdin? ( güzel olduysa akşam bana da pişirirsin ona göre:)))

tarhana çorbası ,kavurma,pilav kaydirigubbakcemile3 yaptıklarımdan yollayim tatlım

alttaki en son ne zaman ve nasıl rezil oldun? kaydirigubbakcemile3

valla şu zamana kadar hiç rezil olduğum bir durum olmadı ama bu gidişle olacak galiba sanırsam karaaaaaaaannnti :roflol:

alttaki hiç altına kaçırdığın oldu mu ?:roflol:

geçen ay çok hasta olmuştum hapşırırken olu verdı kendımde anlamadım ay çok utandım şimdi

alttakien son ne zaman ağladın?

yolun ortasıa degıl ama kaldıra kustum dahada detay verım erkek arkadasımdı ozaman esım gece eglenmeye gıtmıstık donuste arabayı kendı evlerının oraya park ettı bende kapıyı acıp anında yukse volumle cıkardım bır baktım tepemmde kaynana adayım (aynı sokakta oturuyoduk esımle)kaydirigubbakcemile3

alttakı içinde uhte kalan bır şey varmı?

ıcımden etmısımdır cok canım sıkıldıgında yuzunem asla (jennifer kacamak cevap yok ıcınde ne uhte kaldı de bakem )

alttakı sıgara ıcıyomusun

X