Bu yaptığı neydi şimdi ? Yardım edin lütfen.biraz uzun ama nolur okuyun.

Hayır. Yazmadı aramadı bekledim bir gün boyunca. Akşam twitterdan ben istediğim kadar beni çözersiniz diye twit atmış. Bende arkasından check in attım bir yerde oda cekinimi favladı. Bir gün boyunca konusmadık.

Ertesi günde öğlen 3,5 gibi artık ben aradım. Nerdesin dedim bostancıdayım dedi konuscaz dedin aramadın dedim. Hee yaptı böyle unutmus gibi sanki konusucaz dedi keyfine göre mi olucak hersey dedim evet benim keyfime göre yaptı dışardayım gel bulusalım dedim. Ama ben dışarda değilim dedi bostancıdayım dedin dedim. Bostancıdayım ama dışarda değilim dedi (o kız kankilerinden biri bostancıda oturuyo diye biliyorum onların evindeydi sanırım bilemiyorum) sonra bugun ayarla gel dedim bilmiyorum bakarız hadi baay dedi kapadım bende telefonu. Akşamda aradım meşgule attı sonra whatsaptan yazdı olmuyor biz olmuyoruz yoldayım konuşamıyom yazdı. Bende caddedeyim bir gel konusalım yazdım yollarken geri beni aradı. Arabadayım konusamıyorum dedi bende caddedeyim gel yanıma dedim gelemem bugün yarında işim var dedi e ne zaman konuscaz o zaman dedim babamı alıcam yemek yicez eve geçicem dışarı çıkasım yok dedi o günde yoktu ama arkadaslarınlaydın dedim evet bugünde böyle gibi bişi söyledi. Bende ısrar ettim gelmesi icin işte anlamıyo musun gelemem dedibitiriceksek bile yüzyüze bitsin dedim amacım o zaten onun icin uğraşıyorum o kadar da düşmedik neyse yarın akşam görüşürüz dedi bende tamam diyip kapadım...
Hiçbişey anlamadım yaptıklarından favlıyo falan gelirse 14 subat icin aldıgım hediyeyi vericem. Ne konuscam onuda bilmiyorum
Kendini niye by kadar dusuruyorsun? Arama bundan sonra, eger ararsada acma telefonunu. Hic birsey anlamadim diyorsun. Su yazdiklarini oku trkrar. Hersey acik ve net. Cocuk seni sallamiyor. Zaten bitirmis. Ama kisiliksiz oldugu icin Adam gibi soylemiyor. Arayip pesinden kosmani istiyor. Sakin aldigin hediyeyi verme. Ya geri iade et parasini al ya da bir fakire ver.

Kendini niye by kadar dusuruyorsun? Arama bundan sonra, eger ararsada acma telefonunu. Hic birsey anlamadim diyorsun. Su yazdiklarini oku trkrar. Hersey acik ve net. Cocuk seni sallamiyor. Zaten bitirmis. Ama kisiliksiz oldugu icin Adam gibi soylemiyor. Arayip pesinden kosmani istiyor. Sakin aldigin hediyeyi verme. Ya geri iade et parasini al ya da bir fakire ver.

En son yarın akşam görüşürüz diyip kapadık. Ararsa açmamam saçma ve bunca aramalarımı boşa atmış olmazmıyım. Yani resti cekmişim zTen bi erkek telefonda bitirmek varken neden yüzyüze ugrassın yada konuscaz diyip dursun benım anlayamadıgım o. O kadar düşmedik derken hani yüzyüze adam gibi ayrılırız anlamında demek istiyo işte. Ama yüzyüze insan yumusar ne bilim hediyeyi görünce vay be beni düsünmüs ben kıza napıyorum üzüyorum onu der diye cünkğ bu hediye konusu acılmıstı aramızda bana ne aldın yapıyodu ben alısveris yaparken bi kazak alırsın artık falan diye konusu geçmişti. Bende ona kazak almıstım. Hediye aldıgımı bilsin istiyorum o kadar heveslenip almıştım vermek icin can atıyodum. Oda ayrılma fikrinden emin değil yarın konusunca belli olucakmıs gibi sanki tabi gelirse gelmezsede dahada arayıp sormam zaten
Daha ilk sorunumuzda böyle ayrılcakmıyız konusarak halledlebilcek bi sorun var ortadada

En son yarın akşam görüşürüz diyip kapadık. Ararsa açmamam saçma ve bunca aramalarımı boşa atmış olmazmıyım. Yani resti cekmişim zTen bi erkek telefonda bitirmek varken neden yüzyüze ugrassın yada konuscaz diyip dursun benım anlayamadıgım o. O kadar düşmedik derken hani yüzyüze adam gibi ayrılırız anlamında demek istiyo işte. Ama yüzyüze insan yumusar ne bilim hediyeyi görünce vay be beni düsünmüs ben kıza napıyorum üzüyorum onu der diye cünkğ bu hediye konusu acılmıstı aramızda bana ne aldın yapıyodu ben alısveris yaparken bi kazak alırsın artık falan diye konusu geçmişti. Bende ona kazak almıstım. Hediye aldıgımı bilsin istiyorum o kadar heveslenip almıştım vermek icin can atıyodum. Oda ayrılma fikrinden emin değil yarın konusunca belli olucakmıs gibi sanki tabi gelirse gelmezsede dahada arayıp sormam zaten
Daha ilk sorunumuzda böyle ayrılcakmıyız konusarak halledlebilcek bi sorun var ortadada
Ok canim. Kazagi guzel bir hediye paketi yapmayi unutma. Hatta kirmizi olsun. Askin rengi :KK70: bir de kart yaz. Ozur dile, seviyorum sorunlarimi asalim yaz. Klasik sevgililer gunun kutlu olsun askim ile de susle bi guzel. Hatta bir paket cikolata yaptir. Kalpli , kalpli romantik. Kirmizi gulu de sakin unutma :KK66:

Ne koşmuşsunuz peşinden ne koşmuşsunuz.

Adam yüzyüze bitirmeye kaçıyor, kendiliğinden konuşmadan bitsin diye uğraşıyor.

Sorumluluk hissetmemiş demek ki hiç.

X