buda benim evimmmmmmmm ! ! !

Salonundaki hali degismelisin....( buyuk bklavalari olan haliyi?)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

neden kız begenmedin miii

Canim benim çok güzel bi evin var bunu kastetmedim ben.ama hali gerçekten yalnis bi secim olmus.maddi imkanin elverirse değiştirmenden yanayim:) bnm maddi imkanim yeni yeni elverio mesela bende perdeleri degistrecegim:)

Canim benim çok güzel bi evin var bunu kastetmedim ben.ama hali gerçekten yalnis bi secim olmus.maddi imkanin elverirse değiştirmenden yanayim:) bnm maddi imkanim yeni yeni elverio mesela bende perdeleri degistrecegim:)

tamam canımmm :KK6:

:)))

kuzum senın telefonun iphone mu? telden kadınlar klubune gırmek ıstıyorum.telefonum androıd ama program açılmıyo
sadece apple iphone dan mı giriliyo

kuzum senın telefonun iphone mu? telden kadınlar klubune gırmek ıstıyorum.telefonum androıd ama program açılmıyo
sadece apple iphone dan mı giriliyo

Hyr telefonum general mobile .... Google olay storeden KK android indrdinmi

Hyr telefonum general mobile .... Google olay storeden KK android indrdinmi

evet indirdim
giriyorum giriş yap kısmını tıklıyorum bişey çıkmıyo
karşılık vermıyo gibi yani

Eviniz eşyalarınız çok güzel ve sade göz yormuyor. Koltuk takımlarınızı özellikle açık renk olanını çok beğendim. Ama salondaki halı ve perde kanatları koyu kalmış sanki daha açık krem beyaz olabiliridi açık renkler salonu çok güzel gösteriyor. ayrıca kırmızı renk yatak odanıza yakıştırdım perde kanadı ve halı kırmızı olabilirdi ya da turkuaz rengi. benim düşüncem tabii. güle güle oturun.:nazar:

Son düzenleme:
X