Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.185
36.165
Merakımdan ölürüm. Orijinal bulamadım, küçük boylarda almak istiyorum. En iyisi Dekant almak olacak sanırım🙄
Açılışta TF black orchid'in o karanlık yönünü de barındırıyor hafiften sanki...aslında koklasan kesin tanıdık gelir ama bi o kadar da kendi içinde farklı

LirioS

🍀🌱💚 İnne rabbeke hüve-l hallâku’l-âlim 🍀🌱💚
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
97
200
Evdeydim zara violet blossom sıkıp duruyorum 😆

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.185
36.165
Bende bir zamanlar satıcı kızın gazına gelip agent provocateur maitresse parfümünü almıştım. Hiç kullanamadım. Aynı tütün kolanyası gibi kokuyordu. O yüzden bu markanın parfümlerine biraz önyargım oluştu.
Maitresse evet iyi kötü dilinde herkesin ona da bakıcam ama sanırım en cok petal noir ve blue silk merak ediyorum şu an...
Benim aksine markaya sempatim oldu
En azından sexy koku = bol şeker ve vanilyayı bas gitsinin demek olmadığını çözmüşler sanki

LirioS

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
97
200
Nomade nasil bir koku? Merak ediyorum da
canım bende sample vardı edp si böyle baharlık bir koku çiçeksi hoş baharatsız nasıl desem sanki biraz ekşilik biraz çiçeksilik var içinde ilk sıktığında yoğun sonra daha güzelleşiyor

lily86

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
13.099
8.501
canım bende sample vardı edp si böyle baharlık bir koku çiçeksi hoş baharatsız nasıl desem sanki biraz ekşilik biraz çiçeksilik var içinde ilk sıktığında yoğun sonra daha güzelleşiyor
Yani sekerli ya da boğucu agir bir koku değil? Ciceksi kokulari severim

LirioS

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2021
97
200
Yani sekerli ya da boğucu agir bir koku değil? Ciceksi kokulari severim
Değil kesinlikle bende sevmem şekerli baharat boğucu parfümleri çok güzel bence ama en güzel hafif ve pudramsı çiçeksi koku chloe love story efsanedir benim için onu denemelisiniz birde yeni çıkmış lucia o da çok güzel sevilden deneyin 🥰

lily86

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
3 Ağustos 2011
13.099
8.501
Değil kesinlikle bende sevmem şekerli baharat boğucu parfümleri çok güzel bence ama en güzel hafif ve pudramsı çiçeksi koku chloe love story efsanedir benim için onu denemelisiniz birde yeni çıkmış lucia o da çok güzel sevilden deneyin 🥰
Teşekkür ederim 😍🤗😘love story parfümünü de merak ediyordum