Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 168 cm. Başlangıç Kilom :78 Kg. Şimdiki Kilom :74.5 Kg.

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32
Çocuklara pekmezden puding yaptım kış günlerinde şifa niyetine

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 70 Kg. arasında olması gerekir.

Scss94

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2016
4.000
9.510
26
Yemek yedik oğlumu kızımı yıkadım
Miniğimi uyutuyorum öksürüyor boğazı dolmuş ateş yada başka bir sıkıntısı yok gibi şu an dr götürüp götürmemekte kararsız kaldık hemen antibiyotik veriyorlar ne yapsak götürsek mi acaba kızlar
gecmis olsun canim benim oglumda sabaha kadar uyumadi öksürmekten . ates vs yok. ben göturmeyi düsünmuyorum hastanede daha cok hastalik beklerken yerinde de durmuyo her yere elliyo felan 😓

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32
gecmis olsun canim benim oglumda sabaha kadar uyumadi öksürmekten . ates vs yok. ben göturmeyi düsünmuyorum hastanede daha cok hastalik beklerken yerinde de durmuyo her yere elliyo felan 😓
bende ateş olmadığı için duruyorum yoksa götürürdüm

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32
Kızlar 1 yemek kaşığı zeytinyağını hafif ılıtın içerisine 3. 5 damla limon suyu 1 yemek kaşığı pekmez karıştırıp içirin öksürüğü azaltıyor
bende tereyağı pekmez veriyorum
Birde senin tarifi deneyeyım sağol canım

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32
Böyle daha çabuk kesiyor canım burnu aktığı zaman da ıhlamur elma kabuğuyla ve 2 dilim limon yine kabuğuyla kaynatıp demlendirip veriyorum aklında bulunsun
içmiyor benim cadı
Az biraz yemeğe başlamıştı boğazı dolunca 3 gündür yı ne yemiyor 😥

okyonus

Dua,sabır,şükür...
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
8 Şubat 2011
13.790
19.970
Yavrucuk ıslak kek istedi yaptık daha duş alacağım erken yatırmam lazım yarın okul var.15 gündür geç yatıp geç kalkıyor

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
4.499
6.342
Merhaba Kızlar sonunda 2 adet MTV ödedik 1800 küsür 🥵
Zeynolin44 Zeynolin44 süzme zeytinyağ ve sarımsak ezip ayak tabanına sürersen eğer öksürüğü kesiyor direkt. Yalnız folyo ya da streçfilm fln kaplama sadece çorap giydir üzerini çok etkili bir yöntem

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 364 gün geçti.

Kaizen S

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2014
4.499
6.342
Bi gecen sene oesin yazdirmistik.Nasip olursa bu sene de mart ayinda pesin yazdirmayi dusunuyoruz. Yani zaten bildiginiz gibi burda baska secenek yok ozel okul anlaminda. Yani bazi konularda elestirsem de genel anlamda memnunum. Ama tabiki daha iyi olabikir dedigim.noktalar var. Ben devlet okulunda ogretmenim ve aslina bakarsaniz burda cok iyi ilkokul ogretmenleri var devlette. Ama iste fiziki sartlar ve sosyal.imkanlardan oturu burayi tercih ettik. Bir de ingilizce cok iyi gidiyor bizim. Kizim baya ilgili ogretmenini cok seviyor. Sizin giden ogretmeninizin adi nedir?

Bixim İngilizcede hiç bi gelişme olmadı benim kuzum zaten çok fazla kelime biliyordu şimdi daha çok kelime biliyor ana cümle kurmak konuşmak flnyok ne yazıkki... ki kızımın çok ilgisi vardı dil öğrenmeye resmen hevesi söndü, İngilizce duymak istemiyorum diyor artık 🤬 ayrılan Öğretmen mentör öğretmenimiz yani anasınıfı okul öncesi öğretmeni, açıkçası kıxıma dedim sağlık sebebiyle öğretmeniniz değişecek yaa yenisi kız mı olacak erkek mi diye sordu yeni düşün o öğretmenle de pek bi bağ kurmamış ki kızım çok duygusal bi çocuktur... okul ciddi anlamda hoşuma gitmiyor dediğin gibi fiziki şartları temizliği ve en önemlisi 8-5 okul olması sebebiyle yazdıracağım sırf

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 364 gün geçti.

Zeynolin44

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
9.625
28.900
32
10 kg süt istedim 7 kg sini peynir 3 kg içmeye pastalara ayırdım
Peynir azalınca hemen yapıyorum çok tüketiliyor her şeye yaptığım peyniri kullaniyorum