Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Ah canım canım benim yaa❤Tez zamanda sende tatile çıkıp ferahla inş
Cok amin tatlım.
Kızlar bugün eşimle sevgili olalı 15 yıl bitti 6 yıldır da evliyiz
Uzun süreli sevgililik güzel tabi ki ama böyle kısa sure de evlenmenin de heyecanı başkadır diye düşünüyorum

Merhaba kızlar.Oglan babasıyla yattı beni şutladı akşam😀Şimdi Lego oynuyorlar babam babam hep peşinde.Arabada gelirken sürekli babam sen nerelerdeydin diye sordu.Eve gelene kadar. Evine hoşgeldin dedi.Allah kimseyi anasından babasından ayırmasın çok zor🤲Hasret bitti inş bu son ayrılığımız olur.
Yaaaaa kıyamam öperim o güzel oglunu
Gözlerim doldu okurken Allah ayırmasın hiç bir çocuğu anne babasindan
Neyse once oğlan hasret gidersin sonra siz giderirsiniz🎉🎉😉😉😉😚😋🤫🤫🤫❤️

Değişik emzikler almışsındır mutlaka. Bir düz bir de damakli bulundur evde. Surekli teklif et ama zorlama. Belki alışır.
Benimmkizim philips avent duz emzigi sevdi damaklı sevmedi mesela.
Avent kullanıyorduk onu biraz alıyordu daha küçükken.chicconun damaklı her yeri silikon olan emziğini aldım geçen hafta onuda ilk başta aldı sonra hevesi geçti 😔evde bir tanede nukun damaklı emziği var onu hiç denemedim.Bibs doğal kauçuk emziklere bakıyorum denemeye değermi diye fiyatı avent ve chicco gibi pahalı onuda emmezse diye endiseliyim

Avent kullanıyorduk onu biraz alıyordu daha küçükken.chicconun damaklı her yeri silikon olan emziğini aldım geçen hafta onuda ilk başta aldı sonra hevesi geçti 😔evde bir tanede nukun damaklı emziği var onu hiç denemedim.Bibs doğal kauçuk emziklere bakıyorum denemeye değermi diye fiyatı avent ve chicco gibi pahalı onuda emmezse diye endiseliyim
Benim kızım da damaklı almadı canım büyük kızım da almamıştı her emziği denedik ama almadılar eğer yine de pahalı olur diyorsan önce nuk un yuvarlak emziğini al eğer tutarsa gidip pahalı alırsın

Cok amin tatlım.
Kızlar bugün eşimle sevgili olalı 15 yıl bitti 6 yıldır da evliyiz
Uzun süreli sevgililik güzel tabi ki ama böyle kısa sure de evlenmenin de heyecanı başkadır diye düşünüyorum
Biz sevgili olduk 8ay sonra istemeye geldiler 1 yıl sonunda düğün oldu😂Eşim doğuya gidecegım 1 yıl sonra eğer evlenmezsek 3 yıl bekleriz beklemek istemiyorum dedi evlendik doğu 1yıl ertelendi 2 yıla yakın yaşadık sonra adam bir daha evin yolunu bulamadı😀Çocuk bile öyle arada oldu büyüdü.İzne geldi hamile kaldım izne geldi cinsıyet öğrendik izne geldi doğum yaptım gebeliğimde bile yalnızdım be bak yine kederlendim yazarken.Bundan sonra ayrılmayız inş🤲

Çay içiyoruz birazdan yeni eve gidip bakacağız eşim daha görmedi😂Migros’a uğrayacağız bide oğlana babası oyuncak alacak oyuncakcıya gideriz ne istersin diyoruz Lego diyor yer gök Lego ama en çok vakit geçirdiği oyuncak legolar bizde kırmıyoruz 2 ayda bir bir kutu alıyoruz.
Oğluşunla birlikte gözünüz aydın olsun canm 💕
Bizim oğlan 3 gün görmese babasını burnumuzdan getiriyor 10 yasina girecek üstelik senin ki hem küçük hemde büyüdükçe babaya daha çok ihtiyaç duyuyorlar.Birlikte oynama gezme birşeyler yapma zamanı geldi artık annesi erkek erkeğe takilacaklar.Rabbim bir daha ayrılik vermesin insallah🙏
Hiç bir yavru anasından babasından babasından ayrılmak zorunda kalmasin🙏

Kızının aşıları sorunsuz geçti di mi, iyi mi?

Turkiyede su an kresler en erken kac yaşında alıyor? Ben de ona göre plan yapmak istiyorum.
Evet,çok şükür biz 4.ay aşıları hariç ateş yaşamadık.Sizde işleyiş nasıl,bu aşıyı oldu mu? 😊
Biz ufak bir şehirde yaşıyoruz. Burda 24 aylıkken almaya başlıyorlar.Kizim 23 aylık başlamış olucak,o da kabul ediliyor 😅
Büyük şehirlerde başlama yasini daha erken tutan yerlerde vardır.Sizin dönüş olucak mi Turkiyeye?

Gunaydin 💙

Malesef gelemiyorum kizlar umarim herkes iyidir. 😍

Haftalik harcamalarimi paylasiyorum;

Süt ekmek yogurt sebze meyve bi kac da dondurma soda falan 78 tl markete verdik.

Balik yedik bi aksam. 90 tl

Ormana gitti iki kere. Birinde kahvalti 110 tl birinde aksam yemegi 120 tl.

Sahilde aile bisikletleri var 3 kisi binilen, 12 tl 1 saat onu kiraladik. Normal bisikletimiz var ama oglum binemiyor bizimle.

50 tl akbil yukledim ama suan 40 tlsi duruyor. Bir hafta daha yeter bana.

8.75 starbuckstan kurabiye almistim bigun molada. Ikram hakkimdan ucretsiz kahve aldim 3 kerede.

Sosyallesmeli bir hafta icin 450 tl, iyidir 💙

pure hazel pure hazel annem ablam ben 3 aileye yaptık canım ama bütün masrafları babam ödedi🤗
Vişne aldık 20 kilo kilosu 8 liraydı
Kırmızı erik 5 tl 15 kilo aldık
Kayısı aldık 10 kilo 10 tl kilosu
Vişnelerin bir kısmını reçel yaptık bir kısmını buzluga attık
Erikleri poşetleyip buzluga attık 3 kilodanda marmelat gibi bişey yaptı annem
Kayısılardanda reçel yaptık
Mısır tarlasındaki bütün mısırları topladık çoğunu buzluğa attık bir kısmını komşulara arkadaşlara dağıttık
Yarında anneme erişte yapıcam yapamıyor artık ameliyat olmayan bacağı çok ağrıyor ben onun için yapıcam

okyonus okyonus keyifli vakitler 😍 bir daha ayrılık yaşamayın hiiç inşallah 💓

Rahat bi 300-350 lira emziklere vermisimdir.Farkli markaları denedim hep. en son bibs alayım,olumsuz yorum yok benimki de tutar dedim.60 liracigi da ona verdim.Yok,tutmak bir yana öyle guzel geri çeviriyor ki.Emziksiz geldik 9 aya. 🙄

pure hazel pure hazel annem ablam ben 3 aileye yaptık canım ama bütün masrafları babam ödedi🤗
Vişne aldık 20 kilo kilosu 8 liraydı
Kırmızı erik 5 tl 15 kilo aldık
Kayısı aldık 10 kilo 10 tl kilosu
Vişnelerin bir kısmını reçel yaptık bir kısmını buzluga attık
Erikleri poşetleyip buzluga attık 3 kilodanda marmelat gibi bişey yaptı annem
Kayısılardanda reçel yaptık
Mısır tarlasındaki bütün mısırları topladık çoğunu buzluğa attık bir kısmını komşulara arkadaşlara dağıttık
Yarında anneme erişte yapıcam yapamıyor artık ameliyat olmayan bacağı çok ağrıyor ben onun için yapıcam
Elinize sağlık.
Vişneleri buzluktan çıkardıktan sonra nasıl yapıyorsun

Merhaba kızlar.Oglan babasıyla yattı beni şutladı akşam😀Şimdi Lego oynuyorlar babam babam hep peşinde.Arabada gelirken sürekli babam sen nerelerdeydin diye sordu.Eve gelene kadar. Evine hoşgeldin dedi.Allah kimseyi anasından babasından ayırmasın çok zor🤲Hasret bitti inş bu son ayrılığımız olur.
Ağladım 🥺

Kızlar sabah bebek düştü o yüzden çok üzgünüm hiç enerjim yok. Allahtan birşey olmadı . Ama durduramıyorum çok zorlanıyorum ama buna şükür 🙏🏻 Eşim nöbetçi sabah gelecek . 3 makina çamaşır yıkandı evi süpürdüm o kadar silmem ve toz almam lazım. Bebek uyuyor şimdi emziriyorum bende yanına yatacağım biraz dinlenelim

X