Buharlı Ütüler Buhar Kazanlı Ütü Tavsiyesi

Afbri

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2013
66
15
34
Kızlar merhaba, aylardır ütü araştırıyorum ancak hala bir sonuç alamadım. Pek beceremediğim için buhar kazanlı alacağım, öne çıkan 2 marka var, Tefal ve Philips. Philips öyle ki hem aşırı pahalı, hem memnuniyet oranı çok yüksek, buna rağmen asla ütülemiyor diyenlerin oranı da çok yüksek.

Az buz paralar vermeyeceğiz, konulara bakıyorum da 2-3 yıl önce 300 TL'ye alıyormuş insanlar :KK43: Tavsiyelerinizi bekliyorum

Merhaba, buhar Kazanlı ütülerde philips çok Hafif oluyor ve yormuyor. Ama Tefal ağır ütü yaparken biraz yoruyor. Ben Haziran ayında çok araştırıp philipsin Kazanlı ütüsünü aldım çok memnunum çok rahat ütü yapıyorum.

Kızlar merhaba, aylardır ütü araştırıyorum ancak hala bir sonuç alamadım. Pek beceremediğim için buhar kazanlı alacağım, öne çıkan 2 marka var, Tefal ve Philips. Philips öyle ki hem aşırı pahalı, hem memnuniyet oranı çok yüksek, buna rağmen asla ütülemiyor diyenlerin oranı da çok yüksek.

Az buz paralar vermeyeceğiz, konulara bakıyorum da 2-3 yıl önce 300 TL'ye alıyormuş insanlar :KK43: Tavsiyelerinizi bekliyorum
ben philips kullanıyorum üç yıldır ve aşırı memnunum tavsiye ederim

Eklentiler

• 20201001_202626.jpg
    20201001_202626.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 2.118

üç yıl önce ben 1000 liraya almıştım kazanlılar pahalı ama kesinlikle hak ediyor,özellikle hafif olması son derece kolaylık

ben philips kullanıyorum üç yıldır ve aşırı memnunum tavsiye ederim

Bu elite modelinin 2 tipi var şu an, biri elite diğeri elite plus, sizinkinde ısı derecesini siz mi ayarlıyorsunuz? Ütü güzel ama kırışıklıkları %60 açıyor falan yazmışlar. Sizde de öyle bir durum var mı?

Merhaba, buhar Kazanlı ütülerde philips çok Hafif oluyor ve yormuyor. Ama Tefal ağır ütü yaparken biraz yoruyor. Ben Haziran ayında çok araştırıp philipsin Kazanlı ütüsünü aldım çok memnunum çok rahat ütü yapıyorum.

Ya philips için çok iyi yorum var ama kırışıklık açmıyor diyen çok fazla insan da var. Ondan dolayı tereddüt ediyorum. Siz hangi modelini aldınız? Jilet gibi yapıyor mu gerçekten?

Bu elite modelinin 2 tipi var şu an, biri elite diğeri elite plus, sizinkinde ısı derecesini siz mi ayarlıyorsunuz? Ütü güzel ama kırışıklıkları %60 açıyor falan yazmışlar. Sizde de öyle bir durum var mı?
benimki plus ısıyı kumaşa göre kendi ayarlıyor ,kırışık bir ceketi askıya asıp buharı püskürtmem yeterli oluyor,bazı gömlekleri daha çok temas ettirmem oluyor oda kumaşın yapısını hiç bir ütü açamaz,komşumdada tefalin kazanlı ütüsü var oda jilet gibi yapamadı.ama evime gelen yatılı misafirlerim kullandıklarında ütün harika dedikleri olmuştur

Ya philips için çok iyi yorum var ama kırışıklık açmıyor diyen çok fazla insan da var. Ondan dolayı tereddüt ediyorum. Siz hangi modelini aldınız? Jilet gibi yapıyor mu gerçekten?
Bende olan modelin fotosunu bıraktım. Ben memnunum ısıyı kendi ayarlıyor şok buharı çok etkili. Mağazacılık yapan arkadaşım kullandı ütüyü diket buhar performansı mağazalarda kullanılan dikey ütülerden daha iyi dedi. Bi de söyle düşün ilerde yorgun ve ya kol omuz sıkıntın olduğunda ağır ütü işkence olur annemden biliyorum o tefal kullanamıyor ağır olduğu için

Eklentiler

• 3EF6C905-292E-4BE5-BBCB-7CFCAD5093EE.jpeg
    3EF6C905-292E-4BE5-BBCB-7CFCAD5093EE.jpeg
    71,6 KB · Görüntüleme: 2.482
Kızlar selam, ben de ütü almaya karar verdim, satıcı kadın rowenta önerdi. Philips çinde üretiliyor falan dedi. Şu ütüyü kullanan var mı ve fiyatına değer mi sizce

Eklentiler

• Screenshot_20201111_112714_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_20201111_112714_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 1.567
Merhaba resim gözükmüyor acaba modeli tekrar yazma şansınız var mı? Teşekkürler

Konuyu yeniden açıyorum, bosch almıştım, 3 yılın sonunda eskisi gibi kırışıklık açmamaya başladı. Servisi aradım, parça tedarik edemedikleri için para iadesi yapıp ütüyü geri aldılar. Tabi ettikleri para iadesiyle şu an ütü alınmıyor ama napalım :)
Şimdi gözümü tefal 9820 ve tefal 9620ye diktim. Biri 9 diğeri 8 bar basınca sahip. 9 barlık olanla ilgili çok fazla yorum yok, bi de lekeleme yaptığını söyleyenler olmuş. 1 bar ütüde çok şey farkettirir mi deneyenleriniz var mı bu modelleri

X