Bulantım çok yardım lütfen

esraseyhan takipteyim seni ne zaman geçicek diye bulantın bekliyorum inan.umarım en kısa sürede geçer.benim de bazı sabahlar oluyo bi de aç kalınca.doktora sordum ilaç.ben dedi ilaç konusunda biraz katıyım ilk 3 folik asit dışında kesinlikle bişey önermiyorum.ben de başladım bulantı ilaçlarını saymaya içinde dramamine de vardı.dramamine kullanma dedi.neden bilmiyorum.ilaç ismi vermem çok kötü olursan ara söylerim ilaç ismi dedi.

dramaminene neden öle dedi ki?şimdi kıllandım. ama bana doktor direk onu verdi. dayım da kadın doğumcu o da onayladı. kullanıyorum valla....ben de elevit ve kan hapı içiyorum...ama doktorlar magnezyum balık yağı kalsiyum falan da veriyormuş ben de kullansam mı diyorum ama kararsızım.

doktordan doktora değişiyo işte bu ilaç olayları.bana doktorum ilaç konusunda ben biraz katıyım ilk 3 ay folik asit dışında hiçbişey vermiyorum dedi.sonrasına bakıcaz.eğer doktorun sana verdiyse iç.sonuçta doktoruna güvenmek zorundasın zararlı olsa zaten içme derdi.günde 1 taneden belki günde yarıma düşürür ordan da tamamen bırakmayı deneyebilirsin.senin biraz da psikolojik bu mide bulantıların.geçen sefer benim de öyleydi.%60-70 hormonlar yüzünden bulandıysam geri kalanı psikolojikti.sürekli kendimi dinlerdim midem bulanıyo mu bulanmıyo mu diye başka bişi düşünemezdim.bir an önce geçer inşallah.senin bulantım geçti haberini almayı gerçekten dört gözle bekliyorum :)))

canım inan o haberi veremeyi ben e çok ama çok istiyorum..........sanrım benimki e biraz psikolojik...sen nasıl atlattın. nasıl başardın kendini dinlememeyi?

benimki 8. haftada boş gebelik nedeniyle alındığı için devamı için bişey söyliyemicem.ama kürtaj olduktan sonra bile 2 hafta gibi bi sürede kendime geldim.ama o dönem gerçekten çok zordu.5.haftadan 8.haftaya kadar devam etti.mümkün olduğunca kendimi oyalamaya çalıştım.önceleri evden çıkamıyodum ya dışarda bulanır kusarsam diye.baktım evde daha çok dinliyorum kendimi.sonra çıkmaya başladım.arkadaşlarım da destek oldular saolsunlar.dışarda insanlarla muhabbete dalınca o an için unutuyodum.gerçekten çokkkk zor.çok şükür bu sfer ki hamileliğimde bulantım olmadı gibi.sadece sabahları.inşallah allahım bir an önce geçer seninki de.

X