Bulantıya göre cinsiyet tahmini🦋?

dilosssssss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2022
208
60
26
Öncelikle sorun anne adayları ve annelerimize. Ben 7 haftalık hamileyim ve cinsiyet icin cok heyecanliyim ama koku hassasiyetinden baska bir belirtim yok malesef ve birde çok iştahsızlık cekiyorum 1 buçuk kilo vermişim canimda sadece ekşi çekiyor ve tuzlu erik yiyorum haftadır boyle olupta oğlunuz mu oldu kızlarınız mı cevap verirseniz cok mutlu olurum 😍😍

Öncelikle sorun anne adayları ve annelerimize. Ben 7 haftalık hamileyim ve cinsiyet icin cok heyecanliyim ama koku hassasiyetinden baska bir belirtim yok malesef canimda sadece ekşi çekiyor ve tuzlu erik yiyorum haftadır boyle olupta oğlunuz mu oldu kızlarınız mı cevap verirseniz cok mutlu olurum 😍😍
Kızımda erik limon ne varsa yedim midem de asırı bulandı 3 Ay .
Simdi yine eksi yedim limonlar ve midem yine igrenc şekilde bulandı. Erkek . İnanmıyorum o yüzden belirtilere

İlk hamiligmde koku hassasyti, eksi ve tuzlu şeyler yeme ki 9 ay boyunca öyleydi. Oğlum oldu şimdi yine aynı durumdayim, bir de Rabbim kız evlat nasip eder inşallah diyordum. Bakalım ne olur.

İlk hamiligmde koku hassasyti, eksi ve tuzlu şeyler yeme ki 9 ay boyunca öyleydi. Oğlum oldu şimdi yine aynı durumdayim, bir de Rabbim kız evlat nasip eder inşallah diyordum. Bakalım ne olur.
Gönlünden ne geciyorsa o olur insallah hayirlisiyla 😍 benim önce saglikli olsun da gonlumden kız ama oglum olcakmis gibi geliyor beni gorenler de hamileligin suratindan belli oglun olucak kesin senin diyorlar bende belirtilerimi yazayim basina gelen illaki vardir diye konu acmak istedim 🦋

Öncelikle sorun anne adayları ve annelerimize. Ben 7 haftalık hamileyim ve cinsiyet icin cok heyecanliyim ama koku hassasiyetinden baska bir belirtim yok malesef ve birde çok iştahsızlık cekiyorum 1 buçuk kilo vermişim canimda sadece ekşi çekiyor ve tuzlu erik yiyorum haftadır boyle olupta oğlunuz mu oldu kızlarınız mı cevap verirseniz cok mutlu olurum 😍😍
Bu belirtilere göre oğlan bende öyle oldu hayırlı olsun

Ye ekşisi doğur ayşeyi ye tatlıyı doğur hakkı’yı diyorum
Ben deli gibi nar ekşisi içerdim kızım oldu

Gönlünden ne geciyorsa o olur insallah hayirlisiyla 😍 benim önce saglikli olsun da gonlumden kız ama oglum olcakmis gibi geliyor beni gorenler de hamileligin suratindan belli oglun olucak kesin senin diyorlar bende belirtilerimi yazayim basina gelen illaki vardir diye konu acmak istedim 🦋
Amin inşallah saglikla sihhatle hepimiz icin ❤️

Merhaba dilosss yeni hamile olan biri olarak taze taze bende kendi bilgilerimi paylaşmak istedim ☺️ öncelikle üzülerek söylemek isterim ki eğer koku hassasiyetin varsa bulantın da olma ihtimali yüksek ve genelde bulantılar 9. Haftadan sonra başlıyor. Ama inşallah olmaz tabiki. Bana gelecek olursak hiç bir bulantım olmadı. 23. Haftamın içerisindeyim ve bulantı sorunu yaşamadım çok şükür 🙏🏻 bende senin gibi araştırııp duruyordum devamlı 😂 yaptığım testleri paylaşmak istedim
-Çin takvimi kızım olacağını söylüyordu
-Bulanntılara göre oğlum olacaktı. (bulantım yok)
-Bir çok yerde bilinenin aksine tatlı yiyince kızın olur dediler. (tatlı eskiden de sevmezdim ve 4 ay boyunca hiç yiyemedim)
-göğüs uçları kararıyorsa oğlum olurmuş. ( hem karardı hem çok büyüdü🤦🏼‍♀️)
- Ramziye göre 9 haftalık ultrasonla arkadaşların tahmini aldım ve %80~90 oranında oğlum olacağı söylendi
Yani anlayacağın o ki belirtiler çok yüksek oranda oğlum olacağını gösteriyor.
Ben en başından beri kızım olacağını hissediyordum ama veeee kızım olacak ☺️ yani belirtilerden çok hislerine güven ☺️ sen ne hissediyorsun?
Aa son olarak çok eskiden duyduğum bir bilgi, ovulasyon döneminin öncesinde hamile kaldıysan kızın olacağı sonrasında kaldıysan erkek olacağı söyleniyor. Ben reglimin bitiminden 1-2 gün sonra birlikteliğimden hamile kaldım yani daha yumurtam çatlamamıştı. Yani bu bilgi bende tuttu. Ama zaten %50 ihtimal 😂

Cok miğde bulantısı yaşadım 5 ay sürdü, lokum yiyip çıkarırdım oglum oldu 💙 melek kizimda da 4 buçuk ay yaşadım hamielik gerçi o süre boyunca miğde eksimesi yaşıyordum eksi şeyler yiyodum, hic canım tatlı istemezdi

3. Çocuğum benim plansız bi gebelık oldu 34 yalındayım kendimde rahatsızım vardır rabbimin bir bildıgı diyorum kronık romatizmal hastalık var gözlerimi etkiliyor göz doktorum kullandığın ilaçların zararı olmaz gebelıkte dedı ama içim içimi yıyor yınede çok midem bulanıyor iki olgun var Buda sağlıkla kız olur inşallah 🙏

X