Mutfak Püf Noktaları bulaşık mak. alacam yardım lütfen...

arçelik beko almayın. bende arçelik var hiç memnun değilim. 6 yıl önce aldım.
bosh en iyisi.

arçelik kullanıyorum ben memnunum sen bilirsin şimdiden güle güle kullan canım

arçeklik 3 programlıda kaç dakka çallışıyor canım kısa programı varmı...

soruyu ben cevaplıyprum ama benimde komşumda var bu arçelik 3 proramlıdan kısa programı 45 dak.yikıyomuş öyle söylemişti.ama arçelik hiiç tavsiye etmem.:sinifsinif:

Ben internetten siemens marka almıştım, çok uygun bir fiyata.. Kısa, ekonomik ve normal yıkama programı, bir de 10 dakika su akıtma programı var (hani bulaşık bekleyecekse kurumasın ya da tozu alınsın diye). Zaman ertelemesi, bir de yarım yük özelliği var. Tek sepet almaktan daha avantajlı çünkü tek sepette sadece tek bir yere koyuyorsun, oysa yarım yükde istediğin heryere az miktarda bulaşığını koyuyorsun ve daha ekonumik yıkıyorsun.. Sanırım şu an yine kampanyada, hepsiburada sitesinde.. Sorunsuzca alabiliyorsun.. Bulaşığı makineye arıtmadan direk koyuyorum, şu ana kadar bir sorun yaşamadım..

siemensler iyidir, sessiz yıkar, çamaşır makineside iyidir. tavsiye edilir.ama buzdolabından memnun değilim.

8 senedir boch kullaniyorum ve cok memnunum daha su ana kadar tik demedi makinam.bochdan sasma derim

siemensim var 11.seneye girecek ,halen sıfır gibi tık demedi,sanki yeni almışım gibi duruyo.
çok programlı zaman ayarlamalı tek ç,ft yıkamalı, süper sessiz.

arcelık kullanıyoruz 3 seneyı gecıyodur cok proglamlıyada hıc gerek yok hemde pahalı 2 prgramlı bızım gayette yeterlı

bosh narkasıda ıyı dıye bılıyorum ama bıraz daha fıyatı fazla arcelıge gore sanırım

siemens çamaşır makinamı 6 yıldır kullanıyorum ve aldığımız güne lanet ediyorum az su özelliği var diye satıyorlar çamaşırlar ıslanmadan yıkama bitiyor kirler de cabası ama bulaşık makinam beko 3 program inanılmaz memnunum keşke her şeyimi beko alsaydım.

Bence de çok programlıya gerek yok,(benim ki 2 programlı) ama mutlaka kısa yıkama programı olan bir modeli tercih et, marka olarak bende ki Arçelik, ındesit diye bir marka var hep ilgimi çekiyor Aristonun yan markasıymış, bulaşık makineleri fiyat olarak çok uygun ama nasıldır bilemiyorum

X