Bulasik makina deterjani stresim oldu. Tavsiyenize ihtiyacim var

benim bulaşık makinemde vestel ekonomik 50 derecede yıkarım hep,calgon tablet beyaz lekeler bırakıyor
pril tabletten memnunum ama sıvıyı da deniycem:KK34:
annemlere yeni makine aldık servis elemanı tuzun mutlaka koyulmasını söylemiş
tuz gözünde ki su taşana kadar doldurun demiş,2 kg tuz koyduk daha da alırdı:KK1:

Son düzenleme:
tabletlerin kalıntı yapmaması için deterjan gözünün kuru olması gerekiyor.ama zorda kalmadıkça tablet uzanlar önermiyor.jelde pril güzel diye duydum.fairy tabletide tavsiye etmişlerdi.ama en güvenlisi ayrı ayrı kullanmakmış tuz parlatıcı jel deterjan.

bende birşey soracağım makinede tuz varken tablet kullanılırmı ?

bulaşık makinesinde en son kuruttuğu için fark edilmiyor ama tekrar bir suya tutun bakalım kaygan oluyor bulaşıklar.makinada bazen kaselerin içinde kalan su oluyor yeteri kadar durulamadığını o zaman farkettim yani biz suya sokup çıkartılan deterjanlı tabak çatal kaşık kullanıyoruz.

şu migrosun jeli ile bimin det bir deniyim herkes çok memnun
finish quantum sıvıdan cok memnundum sanırım kalkmış piyasadan bulamıyorum :KK43:

Arkadaslar makinada bulasik yikamak stres verir oldu bana. 100luk calgonit finish aldim hala bitiredemedm. Eskidende calgonit kullanirdim hic sorun olmazdi. Sanirim teknoloji ilerledikce kotulesti bu deterjanlar.

Ya tablet erimiyor. Kac kere 2.ye yikadim

Ya bardak tabaklarda deterjan kalintilari oluyor. Elde yikiyorum yine.

Lutfen bana saglikli, temizleyen bir deterjan onerin. Kafamda pril jel ve fairy tablet var. Hagisini alsam

fairy içi bir arada makine deterjanı ben çok memnunumm kesinlikle tavsiye ediyorum benimde aynı sıkıntı vardı fairynn deterjanını kapıma bırakmışlar o şekilde tanıştm bu mucizeyle :KK52:

Benimde basımın belası bir sorundu evde :))
Deneme yanılmaya fairy diyorum direk bir tarafı sari olandan

calgonit finish, pril jel vede fairy'in hepsi birarada tabletini kulandım kesinlikle fairy derim hele jel deterjanlara yaklaşma bile tabletler kadar iyi temizlemiyor

Son düzenleme:
makinamı alalı 5 yıl bitmiştir
bütün deterjanları denemişimdir hemen hemen
galgonit tableti hiç beğenmiyorum ben genelde kalıntı bırakıyor
pril tablet kullandım çok uzun süre güzeldide memnundum
bingo tabletide tavsiye ederim
bim tablet benim makinayı köpük manyağı yaptı :) pervaneler dönmedi köpükten tozu da iyi ama çokda güzel temizlemiyor
bingo tozdan memnunum
galgonit jel süper
fairi almış kaynanam ama ben sevmedim çok kokuyor buda bana sağlıksız hissi veriyor
arap sabunu filanda kullandım hiç denemeyin buğulu buğulu oluyor cam eşyalar
en iyisi jel deterjan hem daha az kalıntı bırakıyor hemde çabuk durulanıyor
buarada 5 yıldır hiç tuz kullanmadım bardaklarımdadada makinamdada hiçbir sorun yok
son 2 senedir parlatıcı yerinede elma sirkesi kullanıyorum

Fairy platınyum gri torbada jel kapsüller hepsi bir arada tuz parlatıvı deterjan pırıl pırıl çok memnunun su lekesi bile yok o derece yani şiddetle öneririm makinam ekonomide 2:50 dk yıkıyo yeterince durulandığını düşünüyorum.

Arkadaslar makinada bulasik yikamak stres verir oldu bana. 100luk calgonit finish aldim hala bitiredemedm. Eskidende calgonit kullanirdim hic sorun olmazdi. Sanirim teknoloji ilerledikce kotulesti bu deterjanlar.

Ya tablet erimiyor. Kac kere 2.ye yikadim

Ya bardak tabaklarda deterjan kalintilari oluyor. Elde yikiyorum yine.

Lutfen bana saglikli, temizleyen bir deterjan onerin. Kafamda pril jel ve fairy tablet var. Hagisini alsam

Canım asla tablet kullama bulaşığın doluluğuna göre fırlatma o kadar başarısız oluyor o yüzdende temizlenmiyor ben finish sıvı deterjan ve parlatıcı kullanıyorum çokta memnunum

Canım amway ın bulaşık makinası deterjanı bi harika. Yarım koyuyorum az yağlıysa 4 e bölüyorum o şekilde bile pırıl pırıl çıkıyo. Dene bak pişman olmayacaksın.

kızlar birde benden size tavsiye çamaşır makinanızla bulaşık makinanızı aynı zmaanda çalıştırmayın,ikisini aynı anda çalıştırınca çamaşır makinesi suyu daha tazyikli alıyor ve bulaşık makinesi daha az su kullanıyor bu sebepten deterjanınız erimiyorve bulaşıklar kirli çıkıyordu. kaçkere tecrübe etmişimdir.ben brid tablet kullanıyrdum fena deildi ama sanki çok parlatmıyordu fairy tablete geçtim çok memnunum gerçekten güzel parlatıyor,ayrıca tuz veye parlatıcı kullanmıyorum

Son düzenleme:
kızlar birde benden size tavsiye çamaşır makinanızla bulaşık makinanızı aynı zmaanda çalıştırmayın,ikisini aynı anda çalıştırınca çamaşır makinesi suyu daha tazyikli alıyor ve bulaşık makinesi daha az su kullanıyor bu sebepten deterjanınız erimiyorve bulaşıklar kirli çıkıyordu. kaçkere tecrübe etmişimdir.ben brid tablet kullanıyrdum fena deildi ama sanki çok parlatmıyordu fairy tablete geçtim çok memnunum gerçekten güzel parlatıyor,ayrıca tuz veye parlatıcı kullanmıyorum

merhaba tuz parlatıcı kullanmayınca bardaklar beyazlamiyor mu :confused:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

merhaba tuz parlatıcı kullanmayınca bardaklar beyazlamiyor mu :confused:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

tabletlerin içerisinde var zaten canım eğer suyunuz çok sert değilse tabletteki parlatıcı ve tuz yeterli oluyor ama şebeke suyunuz sert ise,tabiki esktra tuz ve parlatıcı kullanmalısınız,makineyi ilk aldığımda içinden kağıt bir çubuk çıkmıştı suyun sertliğini ölçüyor,bizimki normal çıktı, oyüzden ekstradan kullanmaya gerek yok ,zararı olmaz tabıkı ama gereksiz masraf olur

X