Bulaşık makinesi

Electrolux almayın ederinden çok pahalı
Şimdiki aklım olsaydı almazdım öyle 14-15 kişilik makinelere aldanmayın sık olduğu için temiz yıkamıyor. 12 kişilik alın. Son olarak da 3 sepet olayını da ben sevmedim

7660110177-LO1-20190701-165830.png

2 YILDIR BU MAKİNEYİ KULLANIYORUM BULAŞIKLARI AKITMADAN KOYSAM BİLE, HATTA 2GÜN MAKİNEDE BEKLEYEN BULAŞILARI BİLE TERTEMİZ YIKIYOR, ARÇELİĞİN ÇAMAŞIR MAKİNESİNDEN MEMNUN DEĞİLİM AMA BULAKŞIK MAKİNESİ ÇOK ÇOK İYİ

Eki Görüntüle 2562454
2 YILDIR BU MAKİNEYİ KULLANIYORUM BULAŞIKLARI AKITMADAN KOYSAM BİLE, HATTA 2GÜN MAKİNEDE BEKLEYEN BULAŞILARI BİLE TERTEMİZ YIKIYOR, ARÇELİĞİN ÇAMAŞIR MAKİNESİNDEN MEMNUN DEĞİLİM AMA BULAKŞIK MAKİNESİ ÇOK ÇOK İYİ
bende de bu var ama çok koku yaptığını düşünüyorum ya sizde de öyle mi ?

beyaz esya sans nasip isi.. guvenip bir markayi aliyorsun umdugun gibi cikmiyor. baskasinin memnun kaldigindan sen kalmiyorsun. senin begenmedigini millet ovuyor.

İlk olarak vestelin yan ürünü vestfrost aldik 5 programlı aşırı sesli calisiyordu yalıtımı yok diye 1 sene kullanip sattik simdi hoover axi urunu aldım 16 kisilik diye genis diye aldim ama böyle kullanissız bir makina görmedim evet cok sessiz tipi de guzel ama asla tavsiye etmiyorum yine de şans isi beyaz esya isi bej memnun degilim asla temiz cikmiyor birsey ama belki birbaskasi cok memnundur ne sekilde dizersen dizeyim beklemeyen bulasiklari bile temiz cikartmiyor napicaz bilmiyorum ama musteri hizmetlerini arayinca diger makinalarla kiyaslamayın a+++ olunca az su ile yıkadıgından temizlemiyor olahilir diyorlar mumkun oldugunca sadece A+ olan bi makina almaya bakın.. tasarruf yapicam diye 2. 3. Sefer ayni bulasiklari yikamaya calisip duruyorum tasarruf kalmiyor zaten

X