Bülent Ersoy'dan evlilik iddialarına net yanıt!

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.001
Şaşırtan açıklama
“Hamileyim. Bu ne kadar doğruysa o haberler o kadar doğrudur” diyerek şaşırttı. Sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü: “Evlilik defteri kapandı. Türkiye’de beni cezbedecek yakışıklılıkta erkek yok.” Sıra dışı makyajıyla dikkat çeken Ersoy, “Her konuda olduğu gibi makyajda da en iyilerle çalışıyorum çünkü ben iyiyim” dedi.

Kalamış Paysage Restoran'da sahne alan Bülent Ersoy, sözleriyle yine çok konuşulacak.

bulent_ersoy_evlilik.jpg

Habertürk'te yer alan habere göre
Bülent Ersoy, önceki akşam Kalamış Paysage’da sahne aldı. “Evleniyor” iddialarına yönelik açıklamalar yapan sanatçı, “Hamileyim. Bu ne kadar doğruysa o haberler o kadar doğrudur” diyerek şaşırttı.

Sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü: “Evlilik defteri kapandı. Türkiye’de beni cezbedecek yakışıklılıkta erkek yok.”

Sıradışı makyajıyla dikkat çeken Ersoy, “Her konuda olduğu gibi makyajda da en iyilerle çalışıyorum çünkü ben iyiyim. Türkiye’deki en büyükler her zaman benimdir. İşte bu yüzden en iyisi benim. Gerisi tırı vırı” dedi.

Son düzenleme:
bu nasıl bir korkuçluktur. Allahım affetsin, çocuğum olsa başını sevmem.

Tabi onu cezbedecek bir erkek yoktur çünkü kendi de erkek tövbe Estağfurullah kadın olduğunu mu saniyor

ben ihraç etmesini öneriyorum :))))

hep büyüğüm, küçülmedim diyo oda doğru :)))))

şu büyük insanın önünü kesmeselerdi neler yapacaktı :))))

şaka bi yana yaşlılık kompleksine girmiş zaar

X