Buluşmalı mı buluşmamalı mı?

Justalittlebityourheart

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2020
680
1.395
Herkese merhaba :)
Benim uzatmalı bir ex aşkım var :olamaz:Böyle ilişkimiz arkadaşlık ile hafif bir flört kıvamında. Sık sık da denilebilecek şekilde görüşüyoruz. Ama ben bu işten bir cacık olmaz gözüyle bakıyorum artık hatta buraya bir konu daha açmıştım orda da bana bundan bi cacık olmaz dediler :KK70: ondan dolayı frenliyorum hep kendimi canım sıkılmasın diye.
O şimdi başka bir ülkede yakın zamanda gelecek görüşürüz müyüz falan dedi ben bi kararsız kaldım yani.
Şimdi görüşsek öylesine görüşürüm ama yine de bilemedim işte.
Zaten bu meseleyi aşmam da baya uzun sürdü.
İşte öyle karışık bir psikolojideyim. Normalde çevremdeki olayları ya da yaşadığım olayları keskin şekilde yorumlar noktayı koyarım. Bu meseleye öyle yapamadım diye canım da sıkılıyor zaten. Hangisi bana iyi gelir bilemiyorum.
Size danışmak istedim siz olsanız ne yapardınız öylesine buluşup vakit geçirir miydiniz yoksa amaaan deyip hiç bulaşmaz mıydınız?

ayse4563

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
61
52
57
Kafanız karismazsa eğlencesine buluşun.yoksa bunalıma filan gireceksiniz buluşmayı derim

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :81 Kg. Şimdiki Kilom :80 Kg.

original

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012
1.009
2.040
Öylesine buluşup kafamı bulandırmam, kesin kararımı verdiysem buluşmam görüşmem hatta telefonlaşmam.. yoluma bakarım..

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :66 Kg. Şimdiki Kilom :64 Kg.

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
20.875
85.339
Herkese merhaba :)
Benim uzatmalı bir ex aşkım var :olamaz:Böyle ilişkimiz arkadaşlık ile hafif bir flört kıvamında. Sık sık da denilebilecek şekilde görüşüyoruz. Ama ben bu işten bir cacık olmaz gözüyle bakıyorum artık hatta buraya bir konu daha açmıştım orda da bana bundan bi cacık olmaz dediler :KK70: ondan dolayı frenliyorum hep kendimi canım sıkılmasın diye.
O şimdi başka bir ülkede yakın zamanda gelecek görüşürüz müyüz falan dedi ben bi kararsız kaldım yani.
Şimdi görüşsek öylesine görüşürüm ama yine de bilemedim işte.
Zaten bu meseleyi aşmam da baya uzun sürdü.
İşte öyle karışık bir psikolojideyim. Normalde çevremdeki olayları ya da yaşadığım olayları keskin şekilde yorumlar noktayı koyarım. Bu meseleye öyle yapamadım diye canım da sıkılıyor zaten. Hangisi bana iyi gelir bilemiyorum.
Size danışmak istedim siz olsanız ne yapardınız öylesine buluşup vakit geçirir miydiniz yoksa amaaan deyip hiç bulaşmaz mıydınız?
Onunla görüşmek her şeyi başa sarmak demek. Kendinizi yeniden toparlayabilecek misiniz?

ayse4563

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
61
52
57
Ben de ondan emin olamıyorum. Şimdi bir de evlere kapalıyız düşünür düşünür kurar mıyım diye korkuyorum
Korona kapma ihtimali de var.Yürege söz geçmiyor.tamamen etkilenmem derseniz bı çay icilebilir

MissCherryBlossom

Guru
Pro Üye
23 Ağustos 2012
35.010
134.029
Net sorun bence.

1. Gorusup de ne olacak?
2. Adam olacak msiin?
3. Adam gibi sabit, stabil bir iliski sunacak misin?

Orda bosluga dusup ariyorsa sakin sakin sakin gitmeyin. Siz gitmeyin zaten, istiyorsa o gelsin. Bu yukardaki 3 soruya tatmin edici cevaplar veriyorsa tamam eyvallah bulusun. Ama mirin kirin ediyorsa, adam olmayacaksa bosverin. Bana sorarsaniz adam olsaydi zaten su anda sevgiliydiniz. Niye sevgili degilsiniz peki?

Calcifer

Howls Moving Castle
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
20.875
85.339
Ya zaten iletişimdeyiz devamlı ama şimdi yüz yüze başka olur de mi? Offf işin içinden çıkamıyorum ya
Tabiki başka olur Duygusal olarak farklı hissedersiniz. Ondan da yakınlık görürseniz beklenti içine girersiniz. Beklentiniz karşılanmayınca da şu anki durumunuzdan kat kat kötü olursunuz

ayse4563

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2020
61
52
57
Kendini iyi ölç tart.sonra yaradana sığın verdiğin karara göre davran