Bundan önce umursamadi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama adam uyuyo bile olsam beni uyandir demis, siz dinlemeyip babanizla gitmissiniz, uyaninca da sok olup e ama beni uyandir demistim demis.
Haliyle o da bu duruma bozuulup aramamis olabilir ama yine de inmenize yakin nerdesin diye sormus, ona da bir dur bismillah nerde incegimi ne biliyim diye atarlanmissiniz kendi kendinize.
Memnun edilemiyor gibi bir haliniz var bence.
Cümlenin neresinde uyuyor olsam bile uyandır yazıyor

Bence de sizin eşinizle büyük bir iletişim probleminiz var, eşiniz beni uyandır demiş siz adamı kaldırmadan gitmişsiniz..İnmenize yakın sormuş orda da terslemişsiniz..Bence buraya kadar hata sizin, ama eşinizinde bi kaç gün aramaması ilgisizlik gerçekten, insan merak eder çok ilginç..Son olarak sizde de tutarsızlıklar var, ilk konu da hamile halimle minibüse binecektim valiz taşıyacaktım diyorsunuz, ikinci de hiç bir sorunum yok yolda giderim rahat rahat diyorsunuz..E onca saat yol gidebiliyorsunuz minibüsle otogara da gidersiniz, bunu böyle işinize gelince dramatize etmeyin..karakteriniz mi böyle prenses yoksa hamilelikten mi bilemedim🤔eğer hamileliktense örnek alıcam hemen prenses olucam😂
Adami kaldırmadan gitmedim uyandır demedi prenses te değilim

Adami kaldırmadan gitmedim uyandır demedi prenses te değilim
Tamam değilsiniz😂 ya böyle kızıyorsunuz yorumlara da, bi öyle diyorsunuz bir böyle.Zira yorumlara da bakınca bir tek ben böyle anlamamışım..Kaldı ki bu adam sizin kocanız uyanmasa bile, ben olsam gidemeyeceksem kaldırırım bırak beni derim..kendi kendinize triplere girmenin ne anlamı var, yok babam olmasa valiz kaldırcaktım, minübüste sürünecektim, dram dram...Eşiniz gerçekten ilgisiz biri olabilir onu bilemem ama bu konu saçma..

Samet değil “zahmet” olmazsa Erol dediği de şu an yaptığı şeyin “rol” olduğuna eminmiş. Konu sahibi bana Türkçe öğretmeni olmadığım için nokta virgül kullanmıyorum yazmış. Yine aynı sebepten olsa gerek kelimeleri yanlış yazıp duruyor. İnşallah konuşma dili de yazı dili gibi değil
Ay yaa🤦🤦🤦

Valla kusura bakmayın ben nokta ya da virgül koymuyorum cümleleri değiştirmiyorum ama ben sizin dediğiniz gibi ne naz ne trip ne de başka birşey yaptım bu zamana kadar hiç bir şeyi onun kafasına da kakmadim hamilelik konusunda da sadece bir kere cümle kurdum hamile 6 ay nasıl dayanacaksin merak etmeyin hamile olduğumu öğrendiğimde beri kimseye yük olmamaya calistim ama karı ve koca istek herkes bir sorumluluk üstlenmek zorunda hamileliği geçtim ben uzatmadim beni geçirmek zorundaydı bir yere bırakmasın evden geçirmesi benim için yeterliydi ben bir yere kadar sabrettim bu da benim patlama noktam oldu kırılım olayım bu o haklı görmeniz sizin düşünceniz bunu ben yargilamiyorum ama sadece bir konudan onu darladigimi onun kafasına bir halt kalktığını gostermiyor ben tüm problemlerimi yazmadım kendisi ile konuşarak olaylarını bu zamana kadar çözmeye çalıştım kimseyi darlamadim birşey yapmadım kocalık gorevi de var sadece ev geçindirmek olmayan ama bu saatten sonra sizin dediğiniz gibi darlama ise onu yapacağım

Valla kusura bakıyorum maalesef. Gözlerim kanıyor cümlelerinizi bir solukta okumaya çalışırken. Elbette ki bütün problemlerinizi bilemem yazdığınız kadarına hakimim. Yazdıklarınızda da hamile nazı yapan bir kadının kocasıyla olan ilişkisini nasıl zorlaştırdığını görüyorum. Sadece bir cümle kurmadınız konunuzun her yerinde hamile halimle şunu yaptım, bebeği sormadı, hamileyken şöyle böyle detayları dolu. Hamile kadın şehir dışına da gidebilir, otobüse-minibüse de binebilir, çekçekli valiz de taşıyabilir. Yazdıklarınızın hiç biri ekstrem değil.

Kocanız sizi geçirmek zorunda değildi. İstiyorsanız uyandırsaydınız. Götür beni deseydiniz açık açık. Bir şey yapmayıp sonra da adama niye düşünmedi diye kendi kendinize kurulmayın. Ciddi anlamda iletişim sorununuz var bunu da yaşınıza, henüz evlilik olgunluğunda olmamanıza veriyorum ama artık anne olacaksınız. Ergen tepkilerinizi ardınızda bırakmaya çalışın.

Yazdıklarımdan gerçekten eşinizi darlayın sonucunu nasıl çıkartabildiniz ona da ayrıca şaşırdım

Merak etmeyin gayet güzel Türkçe konuşuyorum tabi yargilamadan normal bir şekilde yazsanız sakin bir şekilde doğru yazacağım zaten gerekirse T9 da kapatırım

Çok özür dilerim bizim yüzümüzden anlaşılması zor kelime hatalarıyla dolu başı sonu belli olmayan devrik cümleler kuruyorsunuz yani. Sakin olmayacak bir şey yok, bunu eleştirmek için değil tavsiye olarak söylüyorum. Anlaşılmak istiyorsanız forum sitesinde kendinizi doğru ifade edebilmek adına düzgün yazı yazmanız lazım. Hadi onu yapmıyorsunuz t9a suç atacağınıza göndermeden ben ne yazdım diye okuyarak gönderin

Tamam değilsiniz😂 ya böyle kızıyorsunuz yorumlara da, bi öyle diyorsunuz bir böyle.Zira yorumlara da bakınca bir tek ben böyle anlamamışım..Kaldı ki bu adam sizin kocanız uyanmasa bile, ben olsam gidemeyeceksem kaldırırım bırak beni derim..kendi kendinize triplere girmenin ne anlamı var, yok babam olmasa valiz kaldırcaktım, minübüste sürünecektim, dram dram...Eşiniz gerçekten ilgisiz biri olabilir onu bilemem ama bu konu saçma..
Tamam

Valla kusura bakıyorum maalesef. Gözlerim kanıyor cümlelerinizi bir solukta okumaya çalışırken. Elbette ki bütün problemlerinizi bilemem yazdığınız kadarına hakimim. Yazdıklarınızda da hamile nazı yapan bir kadının kocasıyla olan ilişkisini nasıl zorlaştırdığını görüyorum. Sadece bir cümle kurmadınız konunuzun her yerinde hamile halimle şunu yaptım, bebeği sormadı, hamileyken şöyle böyle detayları dolu. Hamile kadın şehir dışına da gidebilir, otobüse-minibüse de binebilir, çekçekli valiz de taşıyabilir. Yazdıklarınızın hiç biri ekstrem değil.

Kocanız sizi geçirmek zorunda değildi. İstiyorsanız uyandırsaydınız. Götür beni deseydiniz açık açık. Bir şey yapmayıp sonra da adama niye düşünmedi diye kendi kendinize kurulmayın. Ciddi anlamda iletişim sorununuz var bunu da yaşınıza, henüz evlilik olgunluğunda olmamanıza veriyorum ama artık anne olacaksınız. Ergen tepkilerinizi ardınızda bırakmaya çalışın.

Yazdıklarımdan gerçekten eşinizi darlayın sonucunu nasıl çıkartabildiniz ona da ayrıca şaşırdım

Çok özür dilerim bizim yüzümüzden anlaşılması zor kelime hatalarıyla dolu başı sonu belli olmayan devrik cümleler kuruyorsunuz yani. Sakin olmayacak bir şey yok, bunu eleştirmek için değil tavsiye olarak söylüyorum. Anlaşılmak istiyorsanız forum sitesinde kendinizi doğru ifade edebilmek adına düzgün yazı yazmanız lazım. Hadi onu yapmıyorsunuz t9a suç atacağınıza göndermeden ben ne yazdım diye okuyarak gönderin
Tamam bu kadar rahatsız oluyorsanız sizde cevap yazmak zorunda değilsiniz

Bir kaç gün önce şehir dışına çıktım mesaj bile atmadı mesaj attığı gün de düşük tehlikem oldu ve ayrılmak istediğimi söyledim birden beni gelip eve getirmesi geldi düşük riski olan bir kadını 5 saatlik yolculuk yaptırmaya çalıştı bir de yine söz verdi düzelteceğim seni sevdiğimi hissetiremedigimin farkındayım diye ne yapmam gerekiyor yemin ederim artık anlamıyorum ve şu an yaptığı şeyin rol olduguma eminim haksızlık etmiyorum değil mi ?
İlerletmeyin sizi üzen yıpratan bi ilişkiyi

Tamam bu kadar rahatsız oluyorsanız sizde cevap yazmak zorunda değilsiniz

Gerçekten asla laftan anlamayan, esnemeyen, çok yorucu bir karakteriniz var. Etrafınızdakilere sabır diliyorum. Görüyorum ki vaktimi size laf anlamaya çalışarak boşa harcamışım. Bir daha bu hataya düşmem, tavsiyenizi dinleyeceğim

Anlıyorum ama demek istediğim ;eşini affetmeyip ne yapmayı düşünüyorsun ?
Affetigimi ya da affetmedigimi söylemedim ki şu an gerçekten ne yapacağımı bilmediğim için paylaşmak istemiştim ne yapmam gerektiğini bilmiyorum 😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X