Doğuma Hazırlık Bunlar da benim 1 2 ufak hazırlığım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Saol canım, aynı haftadayız benim de 35 +2. Sana da hayırlı doğumlar. Ben bir de üzerinde kızımın ismi yazan seramik buzdolabı süsü yaptırmayı düşünmüştünm.(hani bebek kurabiyesi yapıyorlar ya onların görünüşünde olacaktı ) ama yapacak olan kişi nikah mevsiminden ötürü çok yoğun olduğundan yaptıramamıştım.. Diş şeklinde üzeri kızının ismi yazılı magnet de yaptırabilirsin belki. Şimdi aklıma geldi.

:))) ahh bizde bi alemiz walla doğumu bitirdikte dişbuğdaylarını planlıyozzz kaydirigubbakcemile3 o günleride görürüz inşallah :))

yaaa di mi :)) bende biraz tez canlılık var :) artık doğum öncesi sonrası ne var ne yok düşünüyorum :)))hani atladığım birşey olmasın da sonradan şunu da yapsaydım demiyim diye....Aslında sağlıkla alalım kucağımıza da gerisi önemli değil....

gerçekten güzel bi fikir hemen resimleri kaydettim sayfayıda sık kullanımlara ekledim işime yarayacaktır
sana birşey danışabilirmiyim
bi arkadaş beşik satıyormuş sepet beşik demirden ama 80 tl bana uygun geldi ben hep 200 üzerinde görmüştüm zaten oda yapacağım için bebeğime o kadar para vermem diyodum ama 80 tl uygun değilmi almalımıyım sizce
http://www.kadinlarkulubu.com/bebeklerimiz-cicileri/307382-bebek-besigi.html

benim beşik konusunda hiçbir fikrim yok çünkü biz de bir tanıdığımızdan ödünç aldık ama sormuştum bir mağzada epey fiyatlıydı. 80 uygunmuş ama iyice araştır başa fotoğraflarını da iste..

ayy walla cok begendım hepsnin ellerine sağlık Rabbim sağlıklı sıhhatlı berilini kucagına almayı nasip etsin hayırlı bi şekilde doğurursun inşallah allah nazarlardan esirgesinn:nazar:

sunshinemircim benim prensesimin adı da BERıL .....görünce içim bi hoş olduu...çok güzel olmuş keselerinn...bayıldım....ellerine sağlık...

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar :))))

mhrmhcim istersen senin Beril'in için de birşeyler ayarlayalım :) Vaktin varsa sen de yapabilirsin, ben yardım ederim....

0642 64 : içlerine lavanta koydum ben ama satılan kokular var dışarıda onlardan da koyabilirsin...lavanta daha şişkin gösteryor:)

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar :))))

mhrmhcim istersen senin Beril'in için de birşeyler ayarlayalım :) Vaktin varsa sen de yapabilirsin, ben yardım ederim....

0642 64 : içlerine lavanta koydum ben ama satılan kokular var dışarıda onlardan da koyabilirsin...lavanta daha şişkin gösteryor:)

canımm çok mutlu ettin beni..ama ben bu konularda hiiç yaratıcı değilimdir,bilakis tembelim...keseler gibi şeyleri beceremem belki ama hani ördeğin üzerine ismini yazmışsın ya..bari ondan yapsam..nerden aldın nasıl yaptın onu...vakitten bol hiçbirşeyim yok şuan:)) öğretmenim ve doğum iznine ayrıldım,vakit bol yani..hihoyyyt

Marangozdan MDF tabla aldım. Üzerine leylek resmi çizdim ana hatlarıyla kurşun kalemle. Sonra marangoza kestirdim, boyadım üzerini. Benim de bu hafta son haftam iş yerinde 37.haftada izne çıkıyorum, bir sorayım bizim marangoza elinde öyle MDF varsa çizer yaparım sana da...

hepsi çok şirin ;bebiş çok şanslı ama annede çok becerekli yani nazar değmesin.hayırlısı ile kullanmayı nasip etsin Allah....

çok güzeller çok beğendim.değişik bir fikir baskı olayı bebek şekerlerinde hiç aklıma gelmemişti ellerine sağlık

canım ya bayıldım ne kadar marifetlisin..benimde oğlum olacak yavaş yavaş bende düşünmeye başladım şekerdi süstü..sen çok güzel bir fikir verdin ama yapabilirmiyim bilmiyorum.etrafta araştırmak lazım baskı yapan bir yer varmı

bence kesin bulursun istanbulda çok var. baskı merkezi ya da çok büyük kırtasiyelere bak. t-shirt baskısı yapan yerler yapar.yavaş yavaş yaparsın artık.

X