Doğuma Hazırlık Bunlar da benim 1 2 ufak hazırlığım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

sunshinemir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2009
34
0
Uzun zamandır takp etmeme rağmen bir türlü birşeyler yazamamıştım. Umarım fotoğraf eklemeyi başarırırm....

Eklentiler

• $DSC01737m.jpg
    $DSC01737m.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 73
  • $DSC01741m.JPG
    $DSC01741m.JPG
    39 KB · Görüntüleme: 96
  • $DSC01744m.JPG
    $DSC01744m.JPG
    37,7 KB · Görüntüleme: 92
:) teşekkür ederim.. kendim yaptım hepsini. Kumaş aldım, keseleri diktim, evde ütüyle baskı yapıp, içlerini lavanta doldurdum...biraz zahmetli oldular ama kızıma değer... Kapı süsü de çok pahalıydı dışarıda baktım..Marangoza kestirip kendim boyadım..İlkokulda resim dersinde gibi hissettim kendimi..

çok cici olmuş bunlar... ellerine sağlık...
kapı süsü de aynı hazır gibi olmuş, nerden aldın diye yazacaktım görünce... :))

çok güzel olmuşlar canım ellerine sağlık, beril senin gibi yetenekli bir annesi olduğu için çok şanslı :)))

Teşekkür ederim :)))))) Kapı süsüne hiç para vermeyin derim.. Marangozların artan parçaları oluyor MDF. Onlardan aldım üzerine kopya çekerek çizdim kalemle ana hatları.Kestirmek için sadece 10 TL verdim o kadar. Bir de kırtasiyeden ahşap boyası aldım ki o da 8 TL tuttu.Arttı bile boyalar. Toplam 18 TL'ye yapmış oldum.. Hem de çok eğlendim yaparken.Internetten baktım 80 TL'ye satıyorlar.

ya bu resimleri acık koyarsanız da güzell olurrr
o keselerin içinde ne var acaba

açık olarak nasıl koyabilirim? bilemediğim için ekledim sadece...keselerin içini lavanta ile doldurdum, yaklaşık 30 35 gr lavanta alıyor.

adıda kendi gibi yaşasın canım çok tatlı şeyler güle güle kullansın

canım bayıldım harika olmuşlar maşallahhh :) hele kese olayına bittim yani
nasıl yaptığını anlatırmısın isimli baskıyı ???

Teşekkür ederim canım :)) Bilgisayarda çizdim bu şekli önce ,sonra transfer baskı yapan yani t-shirt baskısı yapan bir baskı merkezine gittim ( büyük kırtasiye ya da fotokopiciler yapıyor.) Büyük A 3 kağıda 25 tane sığdı benim ebatlarda. Özel transfer kağıdına çıktı aldılar orada. Evde kestim ve ütü(bende pres ütü vardı ama normal ütü ile de yapabilirsiniz.) ile 10-12 sn(normal ütü ile daha uzun süre lazım) bastırdım. Kağıdı çekip soyduğunuzda baskı kumaşta kalıyor. Dikkat edilmesi gereken kumaşın mutlaka beyaz ya da çok açık renk pamuklu olması(hasse kumaş en güzel sonucu veriyor). Ya da baskı yapan yerler sizin için de basabilir kendi pres ütüleriyle.Çok fazla fiyat farkı olmaz tahminim. Umarım yardımcı olur. Burada güzel olan şey bilgisayarda ne tasarlarsan, ne yazmak ne çizmek istersen kesenin üzerine basabilirsin.Yastıklar, kapı süsleri her aklına geleni yapabilirsin böylece...

ay bende çok begendim ama yapamayız biz bunu normal ütü bizimki ;
kaça baskı yaptırdınız merak ettim

ben normal ütüyle de denedim başarılı oldu ama biraz daha fazla uğraştırıyor sadece. 100 tane kese yaptım. 4 tane A3(1 A3' te 25 tane resim vardı.) çıktısı almam gerekti. Herbir çıktıya 7,5 TL verdim toplam 30 TL tuttu. Baskıyı orada yaptırmadığım için bilmiyorum ama çok fiyat farkı olmaz sanırım Normalde t-shirt baskısı yaparken, kendi ütülerinde basmak için fiyat farkı almıyorlar siz t-shirt'ü götürünce, bu biraz daha ıncık cıncık iş belki birşey isteyebilirler. Bir konuşup sorun derim.

Teşekkür ederim canım :)) Bilgisayarda çizdim bu şekli önce ,sonra transfer baskı yapan yani t-shirt baskısı yapan bir baskı merkezine gittim ( büyük kırtasiye ya da fotokopiciler yapıyor.) Büyük A 3 kağıda 25 tane sığdı benim ebatlarda. Özel transfer kağıdına çıktı aldılar orada. Evde kestim ve ütü(bende pres ütü vardı ama normal ütü ile de yapabilirsiniz.) ile 10-12 sn(normal ütü ile daha uzun süre lazım) bastırdım. Kağıdı çekip soyduğunuzda baskı kumaşta kalıyor. Dikkat edilmesi gereken kumaşın mutlaka beyaz ya da çok açık renk pamuklu olması(hasse kumaş en güzel sonucu veriyor). Ya da baskı yapan yerler sizin için de basabilir kendi pres ütüleriyle.Çok fazla fiyat farkı olmaz tahminim. Umarım yardımcı olur. Burada güzel olan şey bilgisayarda ne tasarlarsan, ne yazmak ne çizmek istersen kesenin üzerine basabilirsin.Yastıklar, kapı süsleri her aklına geleni yapabilirsin böylece...

saol canım anlattığın için walla uğraşınca insan ne güzel şeyler yapıo benim şekerler hazır artık ama belki bi d.günü yada diş bugdayına anı olarak hazırlayabliim böle bişi

hayırlı doğumlar canım

X