bunlar da benim çeyizlerriim .)

Canım çoook bayıldım gerçekten o kadar sevimliler ki anlatamam :KK1:

O Cats Kidson'lardan bende istiyorum. Yabancı bi siteden hiç sipariş vermedim. Senin eline ulaştımı? Ne kadar kargo ödedin? Yada ne bilim biraz tedirginim :26: Yardımcı olursan canım bende almak istiyorum :KK17:

VAAY ÇOK TATLILAR BİR KEDİSEVER OLARAK BU MARKAYA HEP BAYILMIŞIMDIR :nazar::nazar:
teşekkürler canım :)
canım yeni cicilerini güle güle kullan çok şekerler:)) ütünüde almakla iyi etmişsin büyük parçalardan biri daha eksilmiş oldu:nazar:
teşekkür ederim ayşegülcüm :) evet büyük parçaların birinden daha kurtuldum :) ama daha alınacak çok büyük parça var :KK43:(
Canım çoook bayıldım gerçekten o kadar sevimliler ki anlatamam :KK1:

O Cats Kidson'lardan bende istiyorum. Yabancı bi siteden hiç sipariş vermedim. Senin eline ulaştımı? Ne kadar kargo ödedin? Yada ne bilim biraz tedirginim :26: Yardımcı olursan canım bende almak istiyorum :KK17:

canım çok teşekkür ederim,benim elime 10-15 gün sonra ulaştı.ben de tedirgindim ama çok seviyorum bu markayı en sonunda da eeh nolacaksa olsun alayım dedim gitti,şimdi ilk önce zaten siteye kayıt oluyorsun,normal sitelerden alışveriş ypaar gibi sepetine ekliyorsun sonra 50 poundumu ne geçerse iki katı kargo alıyorlar baştan 50 poundu geçmemeye çalıştım,yani daha almak istediğim çok parça var ama şimdilik ilk defada bu kadar aldım,elime ulaştıgında hepsini çok güzel sarıp sarmalamışlardı,yardımcı olabildiysem ne mutlu canım :)

teşekkürler canım :)

teşekkür ederim ayşegülcüm :) evet büyük parçaların birinden daha kurtuldum :) ama daha alınacak çok büyük parça var :KK43:(

canım çok teşekkür ederim,benim elime 10-15 gün sonra ulaştı.ben de tedirgindim ama çok seviyorum bu markayı en sonunda da eeh nolacaksa olsun alayım dedim gitti,şimdi ilk önce zaten siteye kayıt oluyorsun,normal sitelerden alışveriş ypaar gibi sepetine ekliyorsun sonra 50 poundumu ne geçerse iki katı kargo alıyorlar baştan 50 poundu geçmemeye çalıştım,yani daha almak istediğim çok parça var ama şimdilik ilk defada bu kadar aldım,elime ulaştıgında hepsini çok güzel sarıp sarmalamışlardı,yardımcı olabildiysem ne mutlu canım :)

Yaradı canım teşekkür ederim bilgiler için. Peki 50 poundu geçmediğin zaman kargo ücreti ne kadar oluyor?

english home damask masa örtüm

yine damask runner ım

damask peçetelerim

2 adet çerçevem

Son düzenleyen: Moderatör:
çok teşekkür ederim :) uyku setinde pişman olmayız diye düşünüyorum,migrostakilere gelince açıkçası benim aklımda daha farklı baharatlık takımı almak vardı ama bunları görünce çok beğendim :)

bugün trendyoldan aldığım çift kişilik nevresim takıımım

yine trendyoldan tek kişilik misafirlik nevresim takımım,

dün akşam bernardodan aldığım cezve setim

yine bernardodan ekmek sepetimm

canım hepsi birbirinden güzel aldıklarının. fırfırlı nevresim takımının markası ne acaba ne zamandır arıyorum bulamadım markasını :)

fırfırlı nevresim takımını trendyoldan almıştım canım
kesme paneli

3lü tencereler

3lü çay tabakları

6 lı minik kaplar da migrostan(resim alıntıdır)

porland birisi nişanlıma,biri bana özel kahvaltı ve çay tabakları

son olarak da aşkımın terlikleri

english home aksesuarlarda indirim var :) bilginizeee

Hepsi çok güzel ve zevkle alınmış:KK16:
Güle güle kullan cnm.
Bu arada mutfak aksesuarlarından tavuklu olanlardan benimde farklı bir versiyonu var.
Kşke sabunluğuda olsaydı ben bulamadım.

Hepsi çok güzel ve zevkle alınmış:KK16:
Güle güle kullan cnm.
Bu arada mutfak aksesuarlarından tavuklu olanlardan benimde farklı bir versiyonu var.
Kşke sabunluğuda olsaydı ben bulamadım.
teşekkür ediyorum tatlım :) daha güzelleri senin olsun,benim horozlu mutfak aksesuarlardan 2 adet servis tabağım eksik bende bulamıyorum canım senin gibi :KK43:
Canım sepetin çok cici aşkla doldurun içini :KK9:
özlemcim çok teşekkür ediyorum canımm :)

sıcak su torbamm

evinizi merak ettim doğrusu bakarken yoruldum :) hepsi çok orijinal sevimli şık farklı her türden var sizde :) güle güle kullanın iyi günlerde mutlulukla.

X