Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bunlar da bizim prensesimizin cicileri...

frezya_tg

ecrinnaz&poyraz ege
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
996
1
Daha eksiklerimiz var ama şimdilik ekliyeyim dedim.:CüvCüv:

resim005hoa.jpg

resim011l.jpg

resim016z.jpg

resim018m.jpg

resim002psk.jpg

dsci0106v.jpg

rabbim bebişinizi hayırlısıyla kucağınıza almayı naSip etsin inşl..zemuszemus
çok güzelmiş cicileri valla şimdiki bebişlerimiz şanslı çok şükür opuyorumnanaktan
amA canım sana bi tavsiyem olucak,hastane setini bebetto dan almışsın gördüğüm kadarıyla güle güle kullansın bebişin ama ben bebetto hiç tavsiye etmiyorum ya ..:umursamaz:
bende aldım bebettonun setini ama hiç memnun kalmadım açıkcası..:umursamaz:
çok çabuk deforme oldu ne bilim battaniyesi tüylendi penye olmaSasına rağmen,rengi soldu şelki falan çabuk bozuldu anlıyacağın..
ama tabi yine sen bilirsin ben verilen o paraya acıyom yazık öle ucuz bişeyde değil..kaydirigubbakcemile5

çok güzelmiş cicileri valla şimdiki bebişlerimiz şanslı çok şükür opuyorumnanaktan
amA canım sana bi tavsiyem olucak,hastane setini bebetto dan almışsın gördüğüm kadarıyla güle güle kullansın bebişin ama ben bebetto hiç tavsiye etmiyorum ya ..:umursamaz:
çok çabuk deforme oldu ne bilim battaniyesi tüylendi penye olmaSasına rağmen,rengi soldu şelki falan çabuk bozuldu anlıyacağın..
ama tabi yine sen bilirsin ben verilen o paraya acıyom yazık öle ucuz bişeyde değil..kaydirigubbakcemile5

çok teşekkür ederim canım. umarım hamile olan herkez evladına sağsalim kavuşur.
bebetto yu iyidir diye aldık ama üzüldüm şimdi. neyse sağlık olsun aldık artık . teşekkür ederim tavsiyelerin içina.s.

Hepsi çok güzeller,bebeğiniz sağlıklı günlerde kullansın inşallah.
Ayrıca ben de Bebbetto dan memnun kalmamıştım,arkadaşın dediği gibi rengi soldu ,tülerdi,2-3 kere giydirmedim belki,bir daha da giydirmek istemedim.

X