Bunlar genital siğil mi

Pinkplush

Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2020
39
-1
25
Hiç burdaki gibi minik kabartı şeklinde genital siğili olan var mı bunlar genital siğil mi?
Verrutol uyguluyorum hemen kabarıp kızarıyor , hiçbir şey düşmüyor ikinci üçüncü sürüşte kabuk bağlıyor.

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
29.812
109.992
30
Yazık doktor yok herhalde ilkel yaşam ortamınızda?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 35. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 40 gün kaldı.

Doğum sırasında kan kaybı kaçınılmaz olduğu için, bu arada plasenta rahim duvarından ayrılmak zorundadır. Kan fazlalığından dolayı, bir miktar kan kaybı aşırı risk oluşturmaz. Bol miktarada sıvı tüketmeye, yeterli demir, kalsiyum, bakır ve K Vitamini almaya devam etmelisiniz. Bebeğinizin başı aşağıya dönerek doğuma hazırlanıyor olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2490 gr. - Yaklaşık boyu : 46.2 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Calcifer

'‘insan insanın sığınağıdır’
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Ekim 2014
34.928
181.486
Hiç burdaki gibi minik kabartı şeklinde genital siğili olan var mı bunlar genital siğil mi?
Verrutol uyguluyorum hemen kabarıp kızarıyor , hiçbir şey düşmüyor ikinci üçüncü sürüşte kabuk bağlıyor.
Bu gözler bunu da gördü ya helal olsun size 🤢

BankacI26

👻
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2020
914
1.943
29
İnşallah fotoğraf yoktur dedim ve 🤨 ayıp sanki. Doktora gitseniz ya buraya soracağınıza

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 84 gün kaldı.

Geçtiğimiz iki hafta içinde bebeğiniz yaklaşık 170 gr. ağırlaştı ve yaklaşık 19 mm. uzadı. Rahminiz mesanenize baskı yapma ve kapasitesini azaltmaya devam ediyor. Hamilelik boyunca böbreklerinizden mesaneye giden tüpler kolayca genişler, bükülür ve sıkışır. Artık doktorunuz veya sağlık kuruluşunuz sizi iki haftada bir kontrol için çağırıyor olmalı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
23.002
39.740
ilk defa şöyle bir konu yakaladım 🤣🤣🤣
minik sivilceler gibi terdendir belki
Doktora göster
Vede böyle şeyler yapma çok ayıp 😄

Bitter cikilata

☕️🍫
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2017
4.352
5.999
30
Allah aşkına doktora açmazsınız burda tövbe yarabbim bayram günü gidin bi doktora gösterin dr yok mu❓

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 06-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 44 gün kaldı.

Önümüzdeki hafta ve sonrasında doğum beklentisi sebebiyle kan hacminiz artacaktır. Kan hacminizdeki artış ağırlığınıza yaklaşık 900- 1800 gr. ekleyecektir. Vajinal (normal) veya Sezaryan doğum, hangisi olursa olsun, C Vitamini, demir, çinko ve enerji, doğum sonrasında iyileşmenize yardımcı olacaktır. Kat kat giymeniz sizi normalde olduğundan daha sıcak hissettirir. Üçüncü trimesterda cinsel isteğinizde azalma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)