Bunlar uzatmalar mı?

bombycinus

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2020
288
570
Neredeyse 1 ay geçmiş, bi gelişme var mı?
Teşekkür ederim sorduğunuz için. :)

İşleri yoluna girmeye başladı iki haftadır. Enerjisi daha iyi, bana davranışları da bayağı düzeldi. Ben de kendi hayatıma odaklandım üzerine fazla düşmüyorum.

Bir ara tüm bunlar bahane mi diye düşünüyordum ama işinin onu depresyona soktuğuna artık tam olarak inanıyorum. Şu an böyleyiz, bakalım ileride ne olacak. :)

bombycinus

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2020
288
570
Merhaba.. çok konuşmak ilgi göstermek, her istediğinde.görüntülü konuşmak.. bunlar karşı tarafı soğutur.. az mahrum bırakın kendinizden.. meşguliyetiniz olsun.. onu düşünmeyin.. dengeler değişir göreceksiniz.. siz vazgeçin ondan, o koşar peşinizden.. ne demek görüşmek istemiyor zaman zaman.. siz görüşmek istemeyin.. kadının değeri ayaklar altında.. bu şekilde peşine düştüğümüz için..
İlişkideki alma verme dengesini yeniden sağlamaya çalışıyorum. Gizemli davranıyorum ve asla buluşmaları ben teklif etmiyorum.

Tavırları değişmeye başladı ama ben çok yanlışlar yapmış ve egosunu çok beslemişim, şu an onu farkediyorum. Öyle ki buluşmaya hep benim davet etmemi bekliyor, ben artık teklif etmediğim için bayağı bocalamaya ve içten içte kudurmaya başladı :)

semasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
135
145
Teşekkür ederim sorduğunuz için. :)

İşleri yoluna girmeye başladı iki haftadır. Enerjisi daha iyi, bana davranışları da bayağı düzeldi. Ben de kendi hayatıma odaklandım üzerine fazla düşmüyorum.

Bir ara tüm bunlar bahane mi diye düşünüyordum ama işinin onu depresyona soktuğuna artık tam olarak inanıyorum. Şu an böyleyiz, bakalım ileride ne olacak. :)
Ne demek :) Ben de aynı sorunları yaşamasam muhtemelen bu konuyu görmezdim. Erkek arkadaşım üst üste problemler yaşadı, ilacını kullanmayı da bıraktı. Hayattan soğumuş durumda, ayrılalım falan demedi ama ayrılmak için yol mu yapıyo diye düşünüyorum. Ne yapıcamı bilemiyorum

matrusqa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.005
3.148
Biraz ağır ol kendini geri çek

matrusqa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.005
3.148
Bu cevap banaysa başta ne olduğunu anlayamadım ama son zamanlarda kendimi çektim. Hayatından çıkmayı ima ettim ama öyle bi şey istemedi. Hayata karşı isteksizmiş. Ben de beni istemediğini düşünüyorum.
Böyle değil daha kırk fırın ekmek Yemen lazım. İlk ilişkin normal. Son zamanlarda çeksen geçen cumartesi yanına ayağına gitmezdin. Evet kendisi git demez senin ben gidiyorum demeni beklerler. Acaba senin gibi şu an bu ilişkiyi oda düşünüyor mu yoksa hayatına mı bakıyor bir düşün?

semasar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2011
135
145
Böyle değil daha kırk fırın ekmek Yemen lazım. İlk ilişkin normal. Son zamanlarda çeksen geçen cumartesi yanına ayağına gitmezdin. Evet kendisi git demez senin ben gidiyorum demeni beklerler. Acaba senin gibi şu an bu ilişkiyi oda düşünüyor mu yoksa hayatına mı bakıyor bir düşün?
hatlar karıştı galiba ben konuyu açan değilim 😀

matrusqa

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2018
3.005
3.148