Bunları neden bana anlatıyor

Ben de bu neden hoşuma gitsin ki dedim.

Ben de beni bahane etmemesini söyledim.
Kitabı sizin güvenliğe bırakıyorum oradan alırsın diye. Ben de istemiyorum teşekkür ederim diye mesaj attım

Hiçbir davranışına anlam veremedim. Ne yapmaya çalışıyor.
Bu adamdan hem çok hoşlanıp hem de davranislarina anlam verilemeyen bence asıl sizsiniz.

Bi de bir çok yorumda, net olmayan adamları çevrenizde barındırmayın uğraşmayın düşünmeyin diye yazılmış. Bu kadar yıldır net olan biri ile karşılaşmadım. Hep bi arada kalmışlık, öyle mi böyle mi, ne demek istedi, ilişkimiz nerede şimdi, benle ilgili ne düşünüyo, ne hissediyo arafta kalmaları. Siz nerden buluyorsunuz bu net, açık, ne istediğini bilen adamları hanımlar?
Bence bunları bulmanın yolu gururlu olmaktan geçiyor. Seni yedekte mi tutacak, belki başkasını kıskandırmak için seni kullanacak... uyanık olmalı ve kendinize değer vermelisiniz. Ben kendimce zaman tanırdım. Gidişata göre beklerdim, geldi geldi... yoksa önümdeki maçlara bakardım. Sonuçta duygusal insanlar için o arada kalmışlık ve bekleme dönemleri ölümden beter. Benim için öyleydi yani ve uzun sürmesine izin veremezdim

ben de akrabalara ve benden hoşlandığını bildiğim/tahmin ettiğim ama benim hoşlanmadığım kişilere gizlerim. özellikle de hoşlandığım başka biri varsa o zaman aralığında, kesinlikle karşılık alamayacak kişilere gizlerim. bişey paylaşırım üzerine alınır zira :KK70:

Açıkcası benden hoşlanmadığı için gizlediğini sanmıyorum. Son zamanlarda yazan eden oydu. Üstüne hep ben arkadaş gibi konuştukça eski konuları açan yszmadığımda bir şey mi oldu diyen oydu. Tamamen uzak kalmamı istese bu kadar kendisi de yazmazdı

bende şuna anlam veremiyorum, bu tarz bir insanın hareketlerine, hikaye gizlemesine vs anlam verseniz ne olur vermeseniz ne olur? akıl yormaya bile değmez. 13-14 yaşında insanların tavırları gibi.

e hem teşekkür edip, konuyu kesiyorsunuz hem de neden hikaye gizledi diyorsunuz. bence siz de ne istediğinizden emin değilsiniz.

Açıkcası benden hoşlanmadığı için gizlediğini sanmıyorum. Son zamanlarda yazan eden oydu. Üstüne hep ben arkadaş gibi konuştukça eski konuları açan yszmadığımda bir şey mi oldu diyen oydu. Tamamen uzak kalmamı istese bu kadar kendisi de yazmazdı
boşuna aklama adam ego tatmin ediyor.

Yav o değişir şimdi. Benden hoşlandığını düşündüğüm ama kendisini sevmediğim insanlara hikaye gizlerim, aptal akrabalara hikaye gizlerim. Yakınlığımın olmadığı ama takipleştiğim benim özel hayatıma dahil olmasını istemediğim üniversite hocalarıma gizlerim. Gizlerim de gizlerim ucu bucağı yok. Bence konu sahibinin olayı bir numaralı durum.
Bu hikaye nasıl gizleniyor istemediklerimize? Şu yakın arkadaşlar seçtiklerimize gönderip, diğerlerine görünmeme olayı mı, yoksa başka bir numarası var mı?

Bu hikaye nasıl gizleniyor istemediklerimize? Şu yakın arkadaşlar seçtiklerimize gönderip, diğerlerine görünmeme olayı mı, yoksa başka bir numarası var mı?
Yok yakın arkadaş seçmeden de gizleyebiliyorsunuz. Mesela gizlemek istediğiniz kişinin profiline girip üç noktaya basıp hikayemi gizle diyebilirsiniz. Ya da profilinize girip ayarlar>gizlilik>hikaye yazan yerlere sırasıyla tıklayıp hikayenizi kimden gizleyeceğinizi belirleyebilirsiniz

Tamamen uzak kalmanızı istediğini de kim söyledi? Tabi ki bıraktığı yerde kalmaya devam edin diye arada bir parmak bal çalıyor. Yedektesiniz.

bu herif kendini bir bok saniyor okadar. sen ona bunu hissettiriyosun ayrica. niye boyle bir salakla konusasin ki

X