Gebeliğe Hazırlık Bunu Kullananlar Bana Yardim Edebilir mi ?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Asiprenses33312

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
135
87
35
DioFol folik Asit Kullanan Var mı ? Eğer Varsa Yan Etkileri Oldu mu? Ben Hamileliğe Hazırlık İçin Aldım Kullanıyorum Ama İdrar Sonrası Yanma Ve Açık Pembe Akıntı Olusturdu İdrar Yapılırken Normal de Birşey Yok Acaba Bu Yan Etki Olur mu Merak Ettim. Leep Ameliyatı Olduğum İçin Korkuyorum da.
DR En Yakin Zaman da Randevum Var Bu Yüzden Gidemiyorum Merak Ettim Malum Pandemi Diye Randevu Değişikliği de Yapamadım Cumaya Kadar da Ben Çatlayacam Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.

DioFol folik Asit Kullanan Var mı ? Eğer Varsa Yan Etkileri Oldu mu? Ben Hamileliğe Hazırlık İçin Aldım Kullanıyorum Ama İdrar Sonrası Yanma Ve Açık Pembe Akıntı Olusturdu İdrar Yapılırken Normal de Birşey Yok Acaba Bu Yan Etki Olur mu Merak Ettim. Leep Ameliyatı Olduğum İçin Korkuyorum da.
DR En Yakin Zaman da Randevum Var Bu Yüzden Gidemiyorum Merak Ettim Malum Pandemi Diye Randevu Değişikliği de Yapamadım Cumaya Kadar da Ben Çatlayacam Yardımcı Olursanız Sevinirim Şimdiden Teşekkürler.
Bu folik asiti ilk kez duyuyorum kullanmadım. İnofolic kullanmıstım çok etkili 2-3 ay kullanım sonrası hamile kalıyo cogu kişi . Senin leep işlemin yeni oldugu içşn yaran iyileşiyodur belki ondan cinsel aktivite sayısını azaltmayı dene

Bu folik asiti ilk kez duyuyorum kullanmadım. İnofolic kullanmıstım çok etkili 2-3 ay kullanım sonrası hamile kalıyo cogu kişi . Senin leep işlemin yeni oldugu içşn yaran iyileşiyodur belki ondan cinsel aktivite sayısını azaltmayı dene
Cevapladigin Sağol Canım Ama Dr Görüşmesi Yaptım Aç Karnına Dene Dedi Aç Karna Etkileri Görülmedi...

soyle minik siyah noktalar varmi diofol tablette

Eklentiler

• Screenshot_20210501-215154.jpg
    Screenshot_20210501-215154.jpg
    146,3 KB · Görüntüleme: 252
Rahim Giclendirici Diye İçiyorum Ben Hamilelik Öncesi İçin de Kullanıyor Diye Söyledi Dr Bana Rahminden Ameliyat Olduğumdan Bana Bunu Önerdi İlk Başta Bahsettiğim Konuyu Yaşadım Ama Simdi İyiyim

Ben hamile kalınca doktorum bunu kullandırmıştı içinde birçok vitamini de barındırdığı için, herhangi bi yan etki yapmamıştı bende

doktoru degistirdim haftaya baska doktora gidecegim ve baska folikasit isticem. eczacilarin bilgisi yok cunku cok zor bulunuyor depodan istettmistim 2. kutuyu da

dikkatlice bakinca goruluyo minicik bit kadar nokta kadar siyah nokta hepsinde yok bazisinda var benim ilk aldigim diofolun uzerinde de sari sandik lekesi gibi lekeler vardi

Folik asit hamileliğe destek mi oluyormuş ilk defa duyuyorum ben bedensel olarak hazırlıyor bebeğe diye biliyorum

X