Bunu nasıl yazacağım bilmiyorum ama evlilikte penis boyu önemli midir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok mükemmel bir erkek arkadaşım var , ancak penis boyu 10 cm’dir bilmiyorum neden böyle hissediyorum ama ,testisleri de adeta hiç yok gibi hissediyorum, sizce bu ileride sorun olur mu ? Asıl merak ettiğim bu ,çok utanarak yazdım ama
Sen memnun musun önemli olan o 😁

bu konuda tek etken penis boyu değil. senin ve partnerinin ten uyumu önemli olan. belki büyük penis çok canını yakacak ilişki yaşayamayacaksın bir de bu açıdan düşün :)
cinsel haz ilişkide çok çok önemli ama ülkenin algısı maalesef bu konuda sığ kalıyor.
bu yüzden cinsellikten kaçan ''amaan kocam akşam yine rahat bırakmadı' diye şikayet eden kadın dolu etraf.
karşılıklı haz alınmalı ki aradaki bağ güçlensin. bunu da sadece boyla yada görmekle anlayamazsın

Tc’den mi bahsediyoruz?
evet. çevremde orta yaşın üzerinde ki kadınlardan sürekli bu cümleyi duyuyorum. yada konuşma şekilleri bu bilemem ama cinsellikten işkence gibi söz ediyorlar. ben aksini söylediğimdeyse şaşırıyorlar ve 'aaayyy kız sende az değilsiiiin' gibi bir tepki geliyor.

evet. çevremde orta yaşın üzerinde ki kadınlardan sürekli bu cümleyi duyuyorum. yada konuşma şekilleri bu bilemem ama cinsellikten işkence gibi söz ediyorlar. ben aksini söylediğimdeyse şaşırıyorlar ve 'aaayyy kız sende az değilsiiiin' gibi bir tepki geliyor.
Bende kk da hep kocam ilgisiz.10 günde bir zorla yazılarını okuduğumdan normali bu zannettim.😳

Son düzenleme:
Çok yazık be yalnız.

Çok mükemmel bir erkek arkadaşım var , ancak penis boyu 10 cm’dir bilmiyorum neden böyle hissediyorum ama ,testisleri de adeta hiç yok gibi hissediyorum, sizce bu ileride sorun olur mu ? Asıl merak ettiğim bu ,çok utanarak yazdım ama
Çok ıslanıyorsan sorun olur boyu🙄Yani pek bir şey hissetmezsin🤷

Çok yazık be yalnız.
Ben anladım sizi.Kadınlarımız bile istediklerini söyleyemiyorlar.Birisi söylese hemen yargı,linç,şaka yollu ayıplama.Sanki bu ülkede kadınların ben seks istiyorum demesi suç gibi.En kötüsü de bunu kadaınların birbirine yapması.

Anlamadım niye utanıyorsun ki?

Ben anladım sizi.Kadınlarımız bile istediklerini söyleyemiyorlar.Birisi söylese hemen yargı,linç,şaka yollu ayıplama.Sanki bu ülkede kadınların ben seks istiyorum demesi suç gibi.En kötüsü de bunu kadaınların birbirine yapması.
Cinsellikten zevk alan mutlu kadınlar buraya başlık açmıyor. Ondan öyle düşündü arkadaş.

Testislerin yok gibi olması ileride çocuk sahibi olmasını etkiler mi demek istediniz?İnmemiş testis gibi bir şey mi bahsettiğiniz?Sorun olup olmayacağını doktora gitmeden bilemezsiniz.Yani boyu kısaysa kısadır.İleride uzamayacak.Bitki değil sonuçta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X