Bunu yaşayan varsa yardımcı olursa çok sevinirim

Balım naptın doktora gittin mi
Teşekkür ederim tekrardan kalbi çok güzel bir insansın Allah gönlüne göre versin insallah. İlerde mutlu haber alırsan duymak isterim yardımcı olduğun için çok sagol allah seni senin gibi insanlarla karşılaştırsın allaha emanet ol kuzum🥰😍

Yarın kan testi yaptırıp doktora gidicem bebeğim insalalh yarın belli olurda güzel haberleri alırım hergün test yapıyorum cıkıyor ama daha silik oluyor anlamadım neden akşam yaptığım için olabilir mi
Oabilir sabah ilk idrarla yapın felan diyolar ya . Gittin mi doktora

Oabilir sabah ilk idrarla yapın felan diyolar ya . Gittin mi doktora
Gttim canım sabah gene silik cizgi cıktı ama kanda cıkmadı doktora gttim oda bişey göremedi baska bir hormondan kaynaklanıyor olabilir 1 hafta sonra tekrar kan testi yap nolur nolmaz diye dedi şuanlık bişey yok dedi ama artık test falan yapmıcam bütün umudumda gitti zaten bu sekilde daha cok yıpranıyorum bende akışına bırakıyorum olursa olur olmazsa allahtandır hakkımızda hayırlısı olsun bebeğim 😞

2
Ben 28 ekimde idrar testi yaptım negatif çıktı daha sonra adetime 1 gün kala ayın 30 unda 2 tane idrar testi yaptım silik 2. Çizgi çıktı bende bir sevinçle gittim kan testi yaptrdım ama değerim 2.59 çıktı daha sonra bir gün sonra adet günümde ayın 31 inde 3 tane daha test yaptım ve yaptığım testler predictor dü coğunluğu 3 ünde de daha net 2. Çizgiyi gördüm Akşama kadar adetim gelmedi zaten cok agrımda olmadı normalde çok olur ve sabah erkenden gelir ama gelmedi akşam 8 de kahverengi leke geldi daha sonra tekrar kan testi yaptrrdım bu sefer farklı bir ölçümle yapmışlar ölçü birimi değişikmiş 1. 8 ve yanında pozitif yazıyor onun yanında da normal değer 1 den kücük olması gerekiyor yazıyor.bende kadın doğuma gttim kimyasal gebelikten cok korktum ama doktor değil dedi tabi daha cok basında olduğum icin keseyi görmekte imkansız dedi neyse bu sonuca göre hamilesin ama dğer az olduğu için Perşembe tekrarlayalım dedi bi yandan kanamam olduğunu söyledim yerleşme kanaması olabilir dedi. Bugün lekelenmemin 3. Günü ama pembeye döndü ve cok az geliyor genelde tuvalette sildiğimde görüyorum. Yani özetle bu durum beni cok yordu idrarda 5 şinde de cıkıp kanda cıkmaması sonra doktorun var demesi ama kesin olmaması cuma doktora gidicem ama cok endişeliyim bu durumu yaşayan varsa ve yardımcı olursa cok sevinirim testlerimide yükleyebilirsem atacağım şimdiden teşekkürler
8 Ekim'de yumurtlamanın kaçıncı günüydü çıkmadı?
Sanırım hamilelik yok sonları okuyunca postun.

Son düzenleme:
Canım senin testlerin baya belirgin. Görünüşte hamilesin inşallahh kimyasal değildir lekelenmen de adet günün olduğu için olabilir. Bende hamileyken adet günümde adet oldum
Adet olunca hamile olduğunu anlamamışsındır?

Gttim canım sabah gene silik cizgi cıktı ama kanda cıkmadı doktora gttim oda bişey göremedi baska bir hormondan kaynaklanıyor olabilir 1 hafta sonra tekrar kan testi yap nolur nolmaz diye dedi şuanlık bişey yok dedi ama artık test falan yapmıcam bütün umudumda gitti zaten bu sekilde daha cok yıpranıyorum bende akışına bırakıyorum olursa olur olmazsa allahtandır hakkımızda hayırlısı olsun bebeğim 😞
Hakkında hayırlısı olsun balım üzülme. Vardır Rabbimin bir bildiği ❣️

2

8 Ekim'de yumurtlamanın kaçıncı günüydü çıkmadı?
Sanırım hamilelik yok sonları okuyunca postun.
8 ekimde test yapmadım 28 ekimde yaptım cıkmadı 30 ekimde çıktı yumurtlama zamanım değildi 17ekimdi yumurtlama günüm yok son doktora gittiğimde bisey göremedi ve kan testinde de çıkmadı tek şaşırdıgım 10 tane testte de çıkıp kanda cıkmaması neyse ama kısmet değil miş:)

8 ekimde test yapmadım 28 ekimde yaptım cıkmadı 30 ekimde çıktı yumurtlama zamanım değildi 17ekimdi yumurtlama günüm yok son doktora gittiğimde bisey göremedi ve kan testinde de çıkmadı tek şaşırdıgım 10 tane testte de çıkıp kanda cıkmaması neyse ama kısmet değil miş:)
Bazen testler nasıl yanıltıyor,
2 sayısı üstte kalmış 28 yazıyordu:)
İnş bi dahaki aya yeni umutlar 🤲

X