Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Burçlara İnanır mısınız ?

babylon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
25
2
Aynı burçtan olan insanlar gerçekten benzer özellikler gösteriyorlar. Mesela balıklar duygusal, akrepler kıskanç, aslanlar gösterişi sever, başaklar titiz v.b. v.b

Astroloji de bir bilim dalı, ben doğum sırasında yıldızların konumunun insanı etkilediğine inanıyorum. Bu yüzden de burçlardaki günlük fallara deği de burcun özelliklerine inanıyorum.

evet inanırım neden dersen çünkü hep okurum benim burcum boğa aynı özellikleri taşıyorum kim nerden bilir benim özelliğimi bazı astorologlar biliyor anlıyor bu işten yani dediğinden vazgeçmeyen burcum ve öyleee

inanırım ben.ama takip etmem sadece genel özelliklerini biliyorum.boğayım ve yükselenim ikizler. :smiley-cool: ikisinin özellikleride tam anlamıyla bende var. :nazar: a.s.

günlük takip etmem fakat özlelliklerine cok inanıyorum..hep dogru ckıyor.bogayım yükselenim kova ve ikisinin özellikleri de var.

Burçlar haktır, yani gerçektir. İnsanlar burçlarına göre karakterlere sahiptir. Ama diğer tüm çeşitlerinde olduğu gibi falın, burç falı da doğru değildir. Bence. Dinen de böyle zaten.

Burçlar haktır, yani gerçektir. İnsanlar burçlarına göre karakterlere sahiptir. Ama diğer tüm çeşitlerinde olduğu gibi falın, burç falı da doğru değildir. Bence. Dinen de böyle zaten.

evet kesinlikle katılıyorum kaydirigubbakcemile5a.s.

gazetelerde yazan günlük yorumlara inanmam hiç çıkmıyor çünkü
ama burcumun genel özelliklerini taşıdığım için inanıyoruma.s

Bende burçlara inanıyorum bir boğa burcu olarakda burcumun bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyorum yakın çevremde söyler bunu :CüvCüv:

evet bende kesinlikle inanıyorum karakter özelliklerimi yansıtıyo gerçekten

sıkı sıkıya kaderini bunların üzerinden çizmek abartı olur..
eğlencesine..
doğduğun yerin günün ve saatin konumuna göre kişiliğinin şekillenebileceğine ise inanıyorum..
ama sonuçta insanız, değişir, gelişir, yenileniriz..

gerçekten ama gerçekten tam bir boğa bayanıyım. bazen bu kadarda olmaz desemde beni anlatıyor...

X