Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Burçlara İnanır mısınız ?

babylon

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2007
25
2
Aynı burçtan olan insanlar gerçekten benzer özellikler gösteriyorlar. Mesela balıklar duygusal, akrepler kıskanç, aslanlar gösterişi sever, başaklar titiz v.b. v.b

Astroloji de bir bilim dalı, ben doğum sırasında yıldızların konumunun insanı etkilediğine inanıyorum. Bu yüzden de burçlardaki günlük fallara deği de burcun özelliklerine inanıyorum.

K

kumralım55

Ziyaretçi
evet inanırım neden dersen çünkü hep okurum benim burcum boğa aynı özellikleri taşıyorum kim nerden bilir benim özelliğimi bazı astorologlar biliyor anlıyor bu işten yani dediğinden vazgeçmeyen burcum ve öyleee

turuncu86

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2008
1.376
0
inanırım ben.ama takip etmem sadece genel özelliklerini biliyorum.boğayım ve yükselenim ikizler. :smiley-cool: ikisinin özellikleride tam anlamıyla bende var. :nazar: a.s.

nemesis00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
100
9
32
günlük takip etmem fakat özlelliklerine cok inanıyorum..hep dogru ckıyor.bogayım yükselenim kova ve ikisinin özellikleri de var.

Zeynocan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2008
1.041
114
Burçlar haktır, yani gerçektir. İnsanlar burçlarına göre karakterlere sahiptir. Ama diğer tüm çeşitlerinde olduğu gibi falın, burç falı da doğru değildir. Bence. Dinen de böyle zaten.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2459 gün geçti.

CLeOpaTRa

Mina ile Yasir'in Annesi
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2008
6.908
34
32
Burçlar haktır, yani gerçektir. İnsanlar burçlarına göre karakterlere sahiptir. Ama diğer tüm çeşitlerinde olduğu gibi falın, burç falı da doğru değildir. Bence. Dinen de böyle zaten.

evet kesinlikle katılıyorum kaydirigubbakcemile5a.s.

seawitch

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2009
290
1
gazetelerde yazan günlük yorumlara inanmam hiç çıkmıyor çünkü
ama burcumun genel özelliklerini taşıdığım için inanıyoruma.s

Ally

Guru
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
2.311
300
Bende burçlara inanıyorum bir boğa burcu olarakda burcumun bütün özelliklerini fazlasıyla taşıyorum yakın çevremde söyler bunu :CüvCüv:

melisdeniz

ıkı erkek annesı :)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2009
17.140
10
burççlarra bakarım..bazı şeyleri uyarr

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3242 gün geçti.

zorlusvdali

AYNI YÖNE BAKMAKTR SEVGİ.
Kayıtlı Üye
11 Mart 2010
440
0
36
evet bende kesinlikle inanıyorum karakter özelliklerimi yansıtıyo gerçekten

pinaran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2011
1.870
8
sıkı sıkıya kaderini bunların üzerinden çizmek abartı olur..
eğlencesine..
doğduğun yerin günün ve saatin konumuna göre kişiliğinin şekillenebileceğine ise inanıyorum..
ama sonuçta insanız, değişir, gelişir, yenileniriz..

yelisun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2011
40
0
33
gerçekten ama gerçekten tam bir boğa bayanıyım. bazen bu kadarda olmaz desemde beni anlatıyor...