Burcucumm ile modaya dair hersey

Yeni resimler blogumda !

$a2.jpg $a4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni kis stili, sapka ile kombinasyon, blogumda :)

www ......... nl

$1.jpg

Eklentiler

• $3.jpg
    $3.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 286
Hava maskülen esiyor :)

Bir süredir moda olan maskülen şıklık devam ediyor, aslında boy friend jeanlere ve boy friend blazer ceketleri kadınlar üzerinde görmeye gözümüz epey alıştı denile bilir. Alışverişi seven kadınlar olarak, moda gözümüzü biraz daha genişlettik çünkü artık erkek modasını da takip ediyoruz!

Boyfriend jeanlerin bol ve salaş silüeti maskülen bir görüntü için ideal. Benim favorim resimde giydiğim yırtık detayli model. Özellikle bukadar maskülen silüette bacakların hafiften görünmesi, seksi ve kadinsi bir dokunuş veriyor. Daha kadınsı ve sofistike gorünüm isterseniz bol silüeti dengelemek için paçalari yukari toplayıp bilekleri göstere bilirsiniz, üzerine dikkat çekici blazer veya ceket ile tamamlana bilir. Tabii ki altina stiletto ayakkabılarınızı giymeyi unutmayin !

Maskülen görüntüyü vurgulamak için arkasi duz ve bol olan ceket tercih ettim. Arka tarafı uzun ve düpedüzken, ön tarafı kısa ve kadınsı hatları belli ediyor.

Maskülen kadınlar bu sezon da revaçta, yoksa siz hala denemediniz mi :) ?

$ab1.jpg

Daha fazlasi blogumda !:KK16:

Son düzenleme:
Biliyorum cok uzun zaman oldu, yeni post blogumda! Burcudere . nl

Resimlerde Pastel mavi renginde ki bu mükemmel ceket son zamanlardır favorim! Kombinasyon için yine mavi tonlarından oluşan crop top seçtim. Mavi tonlarını dengelemek ve romantik bir hava katmak için yüksek bel dantel etek tercihimdi. Dantel parçalar teninizi hafif bir şekilde göz önüne getirirken aynı zamanda da elegan bir görünüm sağlar.
Yüksek bel etekler ile kombine edilen kısa üstler yine bu sezonun trendlerinden biri, bu trend ile seksi ve bir okadar da feminin görüne bilirsiniz!

5.jpg

1.jpg

Merhaba burcu blogger olarak instagram kullandığını düşünmek istiyorum haklı mıyım? :KK22:

X