Bursa arkadaşlar

hly_hly

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2017
7
1
38
Merhaba bayanlar ben Bursada öģretmenim arkadaşlarımin bir çoğu evlendiği ve Bursaya sonradan tasindigim için burada çok fazla arkadaşım yok. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa tanışıp bir şeyler yapabiliriz.

Merhaba bayanlar ben Bursada öģretmenim arkadaşlarımin bir çoğu evlendiği ve Bursaya sonradan tasindigim için burada çok fazla arkadaşım yok. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa tanışıp bir şeyler yapabiliriz.
Merhaba bursanin neresindesiniz yaşınız kaç acaba

Slm bende bursaya sonradan yerleşenlerdenim ve gerçekten sonradan bir şehire alışmak zor çevre edinip güvenmek çok çok zor ben osmangazi den bu arada

selam kızlar doğum yaptım giremedim siteye. ben yenişehirdeyim çok daha uzaklıklar engel degil arkadaşlıklara.

selam kızlar doğum yaptım giremedim siteye. ben yenişehirdeyim çok daha uzaklıklar engel degil arkadaşlıklara.
Hayırlı olsun sağlıkla analı babalı büyüsün meleğiniz:KK200::nazar::nazar: evet aslında mesafe önemli değil yeterki gidip gelmek isteyelim:KK49: ben gemlikteyim 23 yaşındayım

Çalışıyormusunuz arkadaşlar çoluk çocuk varmı biraz anlatalım kendimizi...ben osmangazıdeyim 6yıllık evliyim 3 yaşında oğlum var çalışmıyorum

Çalışıyormusunuz arkadaşlar çoluk çocuk varmı biraz anlatalım kendimizi...ben osmangazıdeyim 6yıllık evliyim 3 yaşında oğlum var çalışmıyorum
Ben çalışmıyorum 2 buçuk senelik evliyim çocuğum yok:nazar::-) yaşları da yazsak :confused:

Bende 2 yıl öncesine kadar bursada yaşıyordum nilüferde şimdi zorunlu sebeplerden dolayı şehir değiştirdik ama aklım fikrim hala orda nasip olursa dönücez

İnşallah dün oradaydım çarşıyı gezdirdi nişanlım kalabalık biraz nasıldır oralar ben baya yabancı kaldım gibi:KK16: bi de şey küçük yer ya çok dedikodu olurmuş öyle diyorlar :skandal:
Doğdum doğalı burdayım eşimle çocukluktan beri birlikteyiz hiç dedikodu olayını duymadım. Yazlık yer yazın çok kalabalık olur yazlıkçılar gelir genelde kumlaya buralara. Iyidir ya şimdiye kadar bi dedikodu yapılanı duymadım. Zaten dedikoduyu tanimadiklarin yapmaz ki eşin dostun akraban yapar. Her sehir gibi buranın da var iyi insanı ya da kötü insanı

X