Kına Gecesi Bursa da kına gecesi mekanları???

hayırlısı olsun canım.
ben de atlantik tuttum.
kına da farklı fikirleri olanlar var ise paylaşabilir mi???

kızlar kına salonumu tuttum sayılır.. karlıtepenin star salonu ablamın kınasınıda orda yapmıştık güvendiğimiz bi yer ve ablamda ekstra para ödediğimiz herşey fiyata dahil hatta fazlası dahil. sağladığı imkanlar gerçekten çok güzel ablamın 4 sene geçti hala öle kına görmedik diyorlar. bende oraya karar verdim daha çok içime sinen bir yer olmadı. buzparkla görüştüm pek beğenmedim salon güzelde yapacaklarını anlattıklarında eksikler vardı bana göre uymadı. ben mutlu olcağım yere karar verdim darısı başınıza.

canım bende kına ıcın salon bakmaya basladım. kınan ne zaman kac kısılık o salon ve ne kadara anlastın... umarım bu kadar soru ayıp olmamıstır.

hayırlısı olsun canım.
ben de atlantik tuttum.
kına da farklı fikirleri olanlar var ise paylaşabilir mi???

canım kına ıcın sana söle fıkırler verebılırım. bence sana kına yakılırken sen suslu bı sandalyeye otur kız arkadasların yuvarlak olsunlar mınder dıktır onlara otursunlar. ben öle yapıcam cunku adı ustunde kına ama kımse kına yakılırken kımse gormuyo cok sınır olmusumdur baska kınalarda o yuzden böle yapayım dedım. arkadaslarıma shakıra kemerı almayı dusunuyorum oynarken gusel olur dıye. bı kosede hınt kınası yapan bı kadın ayarlayabılırsın ısteyen elıne yaptırır bı kınada gormustum onu da... gercı benım fıkrım ben onu tavuk almadan sonra yapıcam evdekı yakın arkadaslarımla , kınayı yapıcak kısıde tanıdık bı ablam gusellık uzmanı bakalım nasıl olcak. ayrıca kızı hoplatıyolar damat gelıp alıyo ya o yazam da sozlum eskı zaman yeleklerınden gıyıcek ustune belkı bıde fes benı kucakladıktan sonra bı tur oynucaz ortada bu arada mınık bıkız etrafımızda donup gul atıcak ustumuze. bı arkadasımda yakın arkadasların kıyafet dıktırmıstı bıde ellerıne def vermıs öle degısık bısı yapmıstı. sımdılık aklıma bu gelıo.

cgdm16 cnm karlıtepe star salonu 18 mayıs cuma 2000 tl gidip görüş derim imkanları çok fazla çok güzel bi de onlardan dinle.. ayrıca ikramlı ikramsız fiyatı değişiyormuş benim ki pastalı falan düğün havasında olcak..:KK16:

cgdm16 cnm karlıtepe star salonu 18 mayıs cuma 2000 tl gidip görüş derim imkanları çok fazla çok güzel bi de onlardan dinle.. ayrıca ikramlı ikramsız fiyatı değişiyormuş benim ki pastalı falan düğün havasında olcak..:KK16:

tesekkur ederım cnm gıdıp gorusurum bakalım bı...:)))

kına gecemde kız arkadaşlarımla küçük bi mekanı kapatıp eğlenmek istiyorum. Bursa da bildiğiniz bi mekan var mı kızlar ?

kızlar bende kına için Şayanı-ı goldu tuttum, orada kınaya katılan var mı?

Merhaba kızlar, yaza kınam var ve farklı bir şey olsun istiyorum.Ama çok maddiyatımızı sarsmayacak şekilde. Gold la ben de görüştüm mekan olarak güzel ama daha uygun bir yer olabilir mi diye araştırıyorum. Organizasyon için de Asude ve Lal organizasyonla görüştüm fazla geldi malesef:KK43: 1700 civarında fiyat verdiler. Yeni bir organizasyon firması açılmış bi arkadaşım söyledi Henna diye açılışa özel fiyatlarla diyormuş belki orası uygundur yarın bir de oraya gidicem. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

benim tarih 1 haziran olarak değişmişti buraya yazmamışım heralde salonda haliyle hazirana giriyor diye 2300 tl oldu... ama salon içime sindi hizmet iyi eee ablamda tecrübesini yaşamıştık :KK1:

benimde 24 nisanda kına gecem var bende gold'u tuttum ikinci katı hestia salonunu..aldığım yorumlar çok iyi..kaliteli bir salon..pistide geniş (=

Merhaba kızlar, yaza kınam var ve farklı bir şey olsun istiyorum.Ama çok maddiyatımızı sarsmayacak şekilde. Gold la ben de görüştüm mekan olarak güzel ama daha uygun bir yer olabilir mi diye araştırıyorum. Organizasyon için de Asude ve Lal organizasyonla görüştüm fazla geldi malesef:KK43: 1700 civarında fiyat verdiler. Yeni bir organizasyon firması açılmış bi arkadaşım söyledi Henna diye açılışa özel fiyatlarla diyormuş belki orası uygundur yarın bir de oraya gidicem. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

arkadaşım merhaba buradan arkadaşları yalnış bilgilendirdiğini ve durmadan yeni açılan bir firmayı önerdiğini görüyorum yeni açılan bir firmayla 4 yıldır bu işi yapan yüzlarce kına gercekleştirmiş ve hala bu geceyi en özel şekilde yapmaya devam eden profesyonel firmaları hedef alarak hennayı övdüğünü ve arkadaşları yalnış yönlendirdiğini görüyorum arkadaşlar böyle sözlere inanmayın şöyle ki ben 1.700 ye yaptıklarını duymadım hatta sitelerinden incelerseniz özel fiyatlar uyguladıklarını duyuyorum hennayla 1.200 e anlaştığını başka bir yorum sayfasında yazmıssın daha yeni açılan bir firma için bence tanıtım fiyatı değil profesyonel firmalarla aynı fiyattt arkadaşlar hepsinin telefonları sitelerinde yazıyor kendiniz görüşün bu şekilde yorumlara inanmayon kulaklarınızla duymadan:)))

merhabalar, ben de yakında evlilik planları yapıyorum ve kına gecesi için çok kalabalık ve abartılı olmayan bir organizasyon istiyorum bu yüzden 50 60 kişilik cafe ya da etkinlik mekanı örnekleri araştırıyorum. Bu konuda bana önerebileceğiniz yerler var mı acaba?

MERHABAAAAAA KIZLAAAAARR:KK25:
Konuyu hortlatıyorum. Kına gecesi için ben de uygun fiyatlı yer arayışındayım. Tecrübesi ya da bilgisi olanlar biraz anlatsa da ona göre yer ayarlasam. Hani vaktim de az kaldı aslında Ekim sonu :eek:

Cevaplarınızı bekliyorum şekerler
ve tabi ki yeri ayarladığımda davetlisiniz beraber kurtlarımızı dökeriz :KK71::21::KK73::rolleyes:

X