Bursa jimer Recep doğanlar

mabelnu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2009
52
1
10 haftalık hamileyim,jimerde recep beyin hastayım,tavsiyelerinizi bekliyorum,aynı doktora giden arkadaşlar varsa msjlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:
Recep bey bursada çok yeni bi doktor olduğu için tanınmıyor olabilir bence hem iyi bir hekim hem cana yakın çekinmeden sorularını surup danışabileceğin biri daha ne olsun.

slm cnm 5,haftamdan itibaren recep beyin hastasıyım ve gerçekten çok memnunum 23.haftama girdim fakat hiç bir türlü ne hastaneden dolayı nede recep beyden yana sıkıntım olmadı inş. bu şekilde devam eder ve bende doğumumu recep beyle yaparım herşeyi rahatça konuşabiliyorum ilgi alaka süper daha ne istenirki kesinlikle doğru bir tercih

slm cnm 5,haftamdan itibaren recep beyin hastasıyım ve gerçekten çok memnunum 23.haftama girdim fakat hiç bir türlü ne hastaneden dolayı nede recep beyden yana sıkıntım olmadı inş. bu şekilde devam eder ve bende doğumumu recep beyle yaparım herşeyi rahatça konuşabiliyorum ilgi alaka süper daha ne istenirki kesinlikle doğru bir tercih

arkadaşlar merhaba
lütfen sabahın köründe birileri olsun forumda, ve lütfen birileri yazdıklarımı okuyup ilgili olsun ve cevap alabileyim...

ben istanbuldayım normalde, bursada annemlerde bayram ziyaretindeyim şu anda. 21+1 haftalık gebeyim.
dün geceyi inanılmaz zor geçirdim. nefes alamadım, burnum tıkandı, yatamadım, oturamadım, ayakta dolandım, ayaklarım şişti çılgın gibi.
teee saat 5 gibi eşimin muazzam yardım çabaları sonucu uyudum kaldım, ama 1 saat falan...
çıldırmak üzereyim, çok rahatsızım.

bursada jimer'de gülin hanım, annemin doktoru. her şey için gülin hanıma gider. ama bugün hastahanede olmayacakmış. bugünkü nöbetçi hekim recep bey imiş.
ne dersiniz? kendisi ile görüşürsem pişman olur muyum?
ltfen fikirlerinizi bekliyorum.. lüttfennn

arkadaşlar merhaba
lütfen sabahın köründe birileri olsun forumda, ve lütfen birileri yazdıklarımı okuyup ilgili olsun ve cevap alabileyim...

ben istanbuldayım normalde, bursada annemlerde bayram ziyaretindeyim şu anda. 21+1 haftalık gebeyim.
dün geceyi inanılmaz zor geçirdim. nefes alamadım, burnum tıkandı, yatamadım, oturamadım, ayakta dolandım, ayaklarım şişti çılgın gibi.
teee saat 5 gibi eşimin muazzam yardım çabaları sonucu uyudum kaldım, ama 1 saat falan...
çıldırmak üzereyim, çok rahatsızım.

bursada jimer'de gülin hanım, annemin doktoru. her şey için gülin hanıma gider. ama bugün hastahanede olmayacakmış. bugünkü nöbetçi hekim recep bey imiş.
ne dersiniz? kendisi ile görüşürsem pişman olur muyum?
ltfen fikirlerinizi bekliyorum.. lüttfennn

kesinlikle pişman olmassın ben çok ama çok memnunum drumdan allahın izniyle doğumumuda yaptırıcam recep beye çok anlayışlı dsiplinli bikere kesinlikle anlıyacaksın gittiğinde zaten tavırlarından .32 haftalığım ve ilk günden beri recep beyle devam ediyoruz yola kesinlikle memnun kalırsın git boşuna çekme o sancıları

günaydın arkadaşlar ben jimere bir gece acil bir durum için gittim, orda benimle ilgilenen doktorun adını unuttum ama. bu recep bey sakallı, sert mizaçlı bir beymi? benimle ilgilenen eğer oysa gerçekten süper bir dr du.

günaydın arkadaşlar ben jimere bir gece acil bir durum için gittim, orda benimle ilgilenen doktorun adını unuttum ama. bu recep bey sakallı, sert mizaçlı bir beymi? benimle ilgilenen eğer oysa gerçekten süper bir dr du.

sakalları yok cnm ama bilmiyorum o gece varsa
fazla uzun değil dsiplinli ama güleryüzlüdür

Recep Bey hakkında ben ve kontrole giden iki arkadasim da memnun kaldığımızı maalesef ki soyleyemiyoruz.Kendisi eğer siz soru sormazsanız sizi pek aydınlatmıyor.Maalesef ki herhangi bir devlet hastanesindeki doktorlar gibi biraz ilgisiz tavırlar mevcut kendisinde.
Ben, eger ki jimer'e gideceksiniz kesinlikle Gülin Okan hanımı tavsiye ediyorum.

Recep bey,sakalsız gayet naif bir gorunuye sahip,sizin gittiginiz doktor baska biri.

Sizi muayene eden Dr. Volkan Beydir ve biraz sert mizaçlıdır.Fakat eli iyidir.

Recep bey bence çok sempatik bir doktor

vallahi ben rahatsızlanınca gitmiştim acile volkan bey vardı benle tabiri caizse kendi gittiyim doktordan daha iyi ilgilendi ve preklampsi olduğumu hemen anlayıverdi gittiyim doktor 2 hafta farkedememişken sert olduğuna yada güleryüzlü olduğuna bakıp doktor seçmeyin benden tavsiye arkadaşlar kötü tecrübe yaşamış biri olarak sizlere tavsiyem bu

cnm bu fırumu açanın bebişi 5 aylık oldu yani doğumunu ecep beyde yaptı benim gibi ve çokkkkk memnun akldı seninde memnun kalmana sevindim çok babacan çok sevecen sağolsun ona çok şey borçluyuz hakkı ödenmez

slm arkadaşlar... 4 aylık hamileyim çekirge dorukta kontrollerimi oluyordum ama doktorumu değiştirmeye karar verdim. jimeri baya inceledim burda memnun olmayan yok sanırım aranızda ama jale hanımmı recep beymi kararsızım siz hangisini önerirsiniz ilgili bi doktor arıyorum... yardım edin lütfen :KK43:

ben de recep beyi 1 yılı aşkındır tanıyorum.gebelik kontrollerimi de Recep bey yaptı. 36+6dayım. recep beyle doğum yapmayı çok isterdim, (izmirde annemin yanında doğum yapmak istediğim için şu an izmirdeyim.)

ama hala aklım orda. recep bey süper bir doktor. insana güven veriyor. bursa merkezde oturuyor olsaydım annem falan dinlemez jimerde doğururdum; maalesef merekeze 1,5 saat uzaklıkta evimiz ve çok virajlı yollar. ah jimer ahh..:gitme:

recep beyi kesinlikle tavsiye ediyorum.

X