Bursa medical parkta doktor tavsiyesi olanlar

yamo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2009
44
1
47
ben jimere gidiyorum. fakat burdan takip ettiğim kadarıyla herkez medical parkı öneriyor. oaraya giden arkadaşlar veya doğum yapan bilgi verirlerse çok sevinirim. şimdiden herkeze hayırlı doğumlar diliyorum.

canım daha önce de bu konuda çok yazışmalar oldu. konu tekrarı gibi olacak, ben de yorum yazmıştım. ama yine tekrar edeyim.
ben ahmet yılmaza gitmiştim. çok memnun kaldım. tavsiye ederim.,
ayrıca murat aslan var doçent. ben hiç gitmedim ama ondan da memnun olanlar var. sadece doçent olduğu için fark alıyorlar sanırım.
bayan doktorlar hakkında ise hiç bilgim yok.
sen de bunlardan birini seç memnun kalmazsan değiştirirsin.

kızlar ahmet yılmazda muayene ücretleri ve doğum ücreti nekadar. devletle anlaşmalı olunca nasıl.

Bende kesinlikle Ahmet Yılmaz' ı öneririm.pınar Hanımda devam ediyodum.Onun seminerde olması nedeniyle Ahmet beye yönlendirdiler ikisi arasında hakikaten çok fark var.Özelliklede yaklaşım farkı.Ben devlet memuru olduğum için benden hiç ücret alınmadı.Ayrıca bugün bir arkadaşım Ahmet Bey tarafından sezeryan doğum yapılacak.Ücreti 500 tl herşey içinde son derece uygun.

canım medicaldemi 500 lira verecek hiçbir sosyal güvencesi olmadığındanmı dr.a ayrı para veriliyormu ben ahmet beyin özeline gidiyorum ama hastane ile ilgili bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim

Sosyal güvence olması halinde 500 tl sadece hastaneye ödenecek .Doktora ayrıca para ödenmiyor..Sosyal güvence yoksa mutlaka ücret fark eder.Orda durum fark eder onu bilemem.

Bende kesinlikle Ahmet Yılmaz' ı öneririm.pınar Hanımda devam ediyodum.Onun seminerde olması nedeniyle Ahmet beye yönlendirdiler ikisi arasında hakikaten çok fark var.Özelliklede yaklaşım farkı.Ben devlet memuru olduğum için benden hiç ücret alınmadı.Ayrıca bugün bir arkadaşım Ahmet Bey tarafından sezeryan doğum yapılacak.Ücreti 500 tl herşey içinde son derece uygun.

canım ya bende sdevlet memuruyum yani muayenelere hiç ücret ödenmiyormu. bu arada normal doğum olursa da doktor giriyomu doğumlara. ya pek bilgim yok bilgi veririseniz çok sevinirim.

evet hiç muayene ücreti ödenmiyor.Bildiğim kadarıyla normal doğuma doktor giriyor.Tabi bu konuyu çok detaylı sormadım çarşamba günü kontrolüm var.Ozaman detyalı örenicem.Tabi medikal park kampanya yapıyor devlet memurlarına bu yüzden fiyatlar uygun.Tabi kampanyalar biterse bilemem.

evet murat aslan da iyi bir doktor. karşılaştırmak doğru olmaz ama ahmet bey daha nazik.. muayene ederkende öyle.. murat bey beni bir kez muayene etti inanılmaz bastırmıştı gerçi acımamıştı ama çok şaşırmıştım. yinede bilgisine güvendim..

kesinlikle ahmet yılmazzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
hamileliğim ve dogumum onun sayesinde süper gectiiiiiii

Smiter normal doğum mu oldu, çok dikişin oldu mu biraz bilgi verir misin? Ben de Ahmet Bey'e gidiyorum çok memnunum ama doğum konusunu hiç konuşmadık. Bir de gece geç bir saatte olsa bile gelir mi acaba?

X