Tüp Bebek Merkezleri Bursa tüp bebek merkezleri

Kizlar biz 7-8 ay önce art tüp bebek merkezine yonlendirildik.(şimdiki bahçeci binası) Yönlendiren Dr başka bir hastanede çalışıyor. Eşime sperm testi yaptilar. Sonucu almak için 2 gün üst üste gittik kapı açık değil terkedilmiş bir hastane gibi.Hastane de denemezdi oraya. Neyse ertesi sabah 10 da çağırdılar kapı yine kapalı. Aradık içerde bekçi gibi biri kapıyı 15-20 dk sonra açtı. Eşimin sperm test sonucunu bulamadı birilerini aradı sanırım sekreterleri. Sekreter fln kimse yok içerde. Kız telefonda fotokopi mak içine bak falan diyor. O kadar sinir olmustukki. İçerisi berbattı beyaz koltuklar kirden krem olmuş bakımsız biyerdi. Guvenemedim hicbisey yaptırmadım oraya.
Geçende bahcecinin Bursa'ya geldiğini söyledim eşime internetten bakalım dedik yol tarifinde art binası cikmazmi
Saniirim devredildi içindeki cihazlarla devredilmiş olabilir orası iyi bir tadilat ve yenileme istiyordu bence. Ben güvenip gidemedim bahceciye

Kizlar biz 7-8 ay önce art tüp bebek merkezine yonlendirildik.(şimdiki bahçeci binası) Yönlendiren Dr başka bir hastanede çalışıyor. Eşime sperm testi yaptilar. Sonucu almak için 2 gün üst üste gittik kapı açık değil terkedilmiş bir hastane gibi.Hastane de denemezdi oraya. Neyse ertesi sabah 10 da çağırdılar kapı yine kapalı. Aradık içerde bekçi gibi biri kapıyı 15-20 dk sonra açtı. Eşimin sperm test sonucunu bulamadı birilerini aradı sanırım sekreterleri. Sekreter fln kimse yok içerde. Kız telefonda fotokopi mak içine bak falan diyor. O kadar sinir olmustukki. İçerisi berbattı beyaz koltuklar kirden krem olmuş bakımsız biyerdi. Guvenemedim hicbisey yaptırmadım oraya.
Geçende bahcecinin Bursa'ya geldiğini söyledim eşime internetten bakalım dedik yol tarifinde art binası cikmazmi
Saniirim devredildi içindeki cihazlarla devredilmiş olabilir orası iyi bir tadilat ve yenileme istiyordu bence. Ben güvenip gidemedim bahceciye
Evet art bahçeci kliniğine devredildi bende orada tedavi görüyorum içi tamamen tadilat yapılarak değiştirildi.cihazlarda yenilenmiş şu an çok mükemmel bir klinik doktorumuz Betül hocadan çok memnunuz bence gidip görünce fikriniz değişir rahatlıkla gidip tedavi olabilirsiniz

Evet ART Bahçeli'ye devredildi ben son tedavimi Art de olmuştum ve ilk kez 5. Gün transferi oldum son tedavimde art iyi bi laboratuvara sahip bi merkezdi Bence lab.dan supheniz olmasin

İnternetim yoktu arkadaşlar evdeki de bozuk anca yazıyorum . Kusura bakmayın. Ben 3 deneme yaptım pembe mavide, çikolata kistim var acayip ağrı yapıyo özellikle adet önceleri, eşimin spermleri de morfoloji düşük biraz benim önceki denemelerde elimde kalan vitaminler vardı folik asit OMEGA biestron. Biestronu bıraktırdı. Vitaminlerin bitene kadar devam kutu bitince kendisi verecek. Hayırlısı olsun hepimizin hakkında. Çok pozitif başladım mutluyum inşallah olacak
Biosteron u ne kadar süre kullandınız peki

Kızlar merhaba. Ben bu sabah 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim ❤️ Negatif tüp bebekten sonraki ay doğal yollarla hamile kaldım. Reglim baya gecikti ama ihtimal vermediğim için testi bugün yaptım. Bu süreçte biraz ilaç kullandım o yüzden korkuyorum ama inşallah sağlıkla ilerler. Umudu kaybetmek yok 👍🏻
Sorununuz neydi tüp bebek yaptirdiniz acaba umut oldunuz banada geçen ay negatif sonuç aldimm

Volkan bey çekti. 3 dr daha gördü hepsi de hidrosalpenks dedi. Ben de normal yolla hamile kalmayı bekliyorum hayret bişey ya bu kadar kolay olmamalı normal diyip göndermek
Merhaba
SiZinle mesajlaşmıştık, rahim filmini mesaj ile göndermiştim.
Medicana da Volkan bey filmi çektiğinde videolu muydu acaba?
Ben orda çektirmiştim ama görsel olarak var elimde

Merhaba
SiZinle mesajlaşmıştık, rahim filmini mesaj ile göndermiştim.
Medicana da Volkan bey filmi çektiğinde videolu muydu acaba?
Ben orda çektirmiştim ama görsel olarak var elimde
Evet videoluydu videoya bakmıştı doktorum
Ama görselden de anlaşılır sanıyorum, benim çok barizdi şişlik

Herkese merhaba, Burda bilen birinin olacağını tahmin ettim🌿

Ben birinci aşılamamı Şubat ayında devlet hastanesinde yaptım iğneli olarak. (Uludağ üni )
İkinci aşılamamı ise özelde yapıyorum fakat sonra tüp bebek süreci için devlet hastanesine döneceğim işlemlerin bitince eğer gebe kalmazsam..

Devlette aşılamayı saymaları için detaylı bilgisi olan var mı?. Benim orda dosyam var. Üni tadilatta olduğu için dışarda yapmak istedim yaptırdığım hastanenin SGK anlaşması var.

Raporların kısmında ilaç raporu var bunu görmeleri dışında bir şeye ihtiyaç oluyor mu? Ben sorduğumda bulunduğum hastaneye anca bu kadar bilgi alabildim.
Bir yandan emin olmak istiyorum bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

X